3. Област Велико Търново отзиви за ваканционни имоти

9.9

• Персонал

• Съотношение цена/качество

100% проверени отзиви

Реални гости. Реални престои. Реални мнения.

Научете повече- отваря диалогов прозорец
Напишете отзив

Показване 1 - 11

• Оценено на: 28 април 2024 г.

• Изпратено от мобилен телефон

Това е едно разкошно местенце, почувствахме се уютно още с влизането, а гледката спира дъха. Всеки детайл вътре е издържан и добре съчетан със стил. Държахме постоянна връзка с домакините, бяхме обгрижвани през целия престой. Изключително мили и отзивчиви хора! Кухнята е заредена и има всичко нужно, ако искате да си приготвите сами храна. И не на последно - локацията на къщата си е цяло попадение. Всички най-посещавани забележителности са на пешеходно разстояние, както и топ предпочитаните ресторанти в града. Определено това местенце се превърна в любимо и с удоволствие ще се върнем отново!

Престой през април 2024 г.

• Оценено на: 7 април 2024 г.

• Изпратено от мобилен телефон

Всичко беше перфектно! Най - уникалното място за отсядане във Велико Търново. Много любезни и отзивчиви домакини.

Престой през април 2024 г.

• Оценено на: 24 март 2024 г.

• Престой от 3 нощувки
    • Изпратено от мобилен телефон

Апартаментът е прекрасен, чист, светъл, с невероятна гледка, на страхотно място. В кухнята има всичко необходимо, за да си приготвите хапване и сами. Домакините са много внимателни и приятни. Слагам в любими и при всяко посещаване на Търново се надявам да отсядам там ❤️

Престой през март 2024 г.

• Оценено на: 20 март 2024 г.

Спокойствие,уют и чистота

Не забелязахме такова.

Това е най-тихото и спокойно място,в което сме попадали-без шум от коли или от съседи.Всичко в дома е ново и блести от чистота.Сигурен паркинг пред къщата,широки легла с удобни матраци и възглавници и всичко необходимо в кухнята.Изключително любезни домакини.Поздравления за изискания вкус и усет към детайла,проявени в създаването на този оазис на домашен уют!

Престой през март 2024 г.

• Оценено на: 18 март 2024 г.

Прекрасна къща
    • Изпратено от мобилен телефон

Новообзаведен и ремонтиран апартамент. Чисто, хубаво обзаведен, с всички удобства. Удобни легла. Прекрасно място. Уникална гледка към Асеневци. Домакините бяха супер любезни и даваха информация за града, паркиране, ресторанти. Препоръчвам на всички да посетят къщата.

Престой през март 2024 г.

• Оценено на: 16 март 2024 г.

Всичко ни хареса

Мястото е страхотно!Много уютно,чисто,с история. Домакините са много гостоприемни и любезни. Има всичко от първа необходимост.Гледката от къщата е страхотна!!! С удоволствие бихме посетили мястото отново.

Престой през март 2024 г.

• Оценено на: 10 март 2024 г.

• Изпратено от мобилен телефон

Гледката е невероятна!Оборудвано е с всичко необходимо за незабравим престой.

Престой през март 2024 г.

• Оценено на: 10 март 2024 г.

Благодарим Ви, перфектни сте!
    • Двойка
    • Изпратено от мобилен телефон

Всичко беше чудесно! Уникална гледка, къщата се намира на едно от историческите места във Велико Търново. Снимките в сайта са недостатъчни…много пи-красиво, чисто, всякакви удобство и не на последно място, най-приветливите и любени домакини.

Престой през март 2024 г.

• Оценено на: 29 февруари 2024 г.

• Пътуване по работа
    • Изпратено от мобилен телефон

Прекрасна гледка, всички удобства, тихо място, любезен домакин.

Престой през февруари 2024 г.

• Оценено на: 12 февруари 2024 г.

Препоръчвам 11/10 !!!
    • Пътуващи с приятели
    • Престой от 10 нощувки
    • Изпратено от мобилен телефон

Дом. Място, което може да усетиш. Направено с любов, със стил, чисто и с уникална гледка. Всичко, което ни беше нужно за престоя ни от 10 дни го имаше. Емил и баща му са уникални! Грижат се за всяка нужда, за всяко нещо, което ти трябва са насреща. Искрено искам да благодаря и за розата, която получих за рождения си ден! Прекрасни сте, мястото е прекрасно и просто всичко, което правите е с отдаденост и любов! Успех!

Престой през февруари 2024 г.

Показване 1 - 11

Ние връщаме разликата в цената
Ние връщаме разликата в цената
Ниски цени • Без такси за резервация • Намерили сте по-ниска цена? Ще ви върнем разликата!
gogless