3. Област Шумен отзиви за хотели

• Съотношение цена/качество

• Безплатен WiFi

7.8

100% проверени отзиви

Реални гости. Реални престои. Реални мнения.

Научете повече- отваря диалогов прозорец
Напишете отзив

Показване 1 - 25

• Оценено на: 13 март 2024 г.

• Престой от 2 нощувки

Няма нещо ,което да не ни хареса.

Любезни домакини.Храната беше много вкусна.Спокойно и тихо място.Чудесно за дом.любимици.Ние бяхме с куче. Две нощувки с хранения в обекта.

Престой през март 2024 г.

• Оценено на: 21 декември 2023 г.

9.0
    Красиво местенце и любезни домакини
    • Престой от 2 нощувки

Това, което не ми направи добро впечатление е че стаите ,които бяхме резервирали се оказаха несвободни и бяхме настанени в други . Неприятното чувсто е че заплатиме на тотал почти сто лева повече за това което искахме в сравнение с тези в които бяхме настанени. Цените са видни и обявени срещу всяка от стаите :)

Местоположените определно в Booking е неточно. Няколко пъти влизахме и излизахме от Шумен и в крайна сметка навигацията ни прекара през няколко ниви, вместо по главния път .

Престой през октомври 2023 г.

• Оценено на: 24 април 2023 г.

• Пътуващи с приятели
    • Изпратено от мобилен телефон

Нашата баня конкретно беше с остарели аксесоари - напукани и малко обелени. Тук- таме ръждиви. Ако за някой е важно - трябва да се има предвид, че като много селски къщи от някъде идваше силна миризма на оборски тор.

Храната беше много хубава. Леглото също беше удобно. Силно ни впечатлиха големите прозорци и нишите, в които бяха разположени някой места за спане. Разпределението на леглата е много удобно за съчетаване на групи. Можете да усетите тишината и красотата на селото.

Престой през април 2023 г.

• Оценено на: 24 ноември 2022 г.

• Изпратено от мобилен телефон

Не се поддържа, леглата са неудобни, а от канала се носи ужасна миризма навсякъде.

Къщата е обзаведена прекрасно и персоналът се отнася добре

Престой през октомври 2022 г.

• Оценено на: 6 ноември 2022 г.

6.0
    Нощувка в къща за гости "Българка".
    • Изпратено от мобилен телефон

В банята нямаше огледало. Спалнята скърцаше много неприятно.

Любезното отношение на стопаните. Закуската беше домашно приготвена и много вкусна.

Престой през ноември 2022 г.

• Оценено на: 27 август 2022 г.

• Фамилна супериорна стая

Ниските тавани...

Голям двор,има билярд и многото място за игра на децата....Има доста малки и големи кучета и котки..

Престой през август 2022 г.

• Оценено на: 21 март 2022 г.

• Изпратено от мобилен телефон

Споделихме със собствениците някои наши препоръки,ще проверим след време за реализацията им!😄

Домашно приготвени мекици,вкусни бяха! Но втората сутрин -също мекици:).Може да се помисли за разнообразие!Приятно джакузи с топла вода(около 40 градуса ).Усмихнат персонал,готов да откликне на вашите желания!

Престой през март 2022 г.

• Оценено на: 14 февруари 2022 г.

Приятен престой
    • Изпратено от мобилен телефон

Матракът беше счупен, предполагам, защото от едната страна при всяко обръщане се чуваше дрънчене. Мисля, че само това е като минусче

Разположението е идеално. Не знам защо други не са могли с навигация да стигнат до там, но нас ни заведе до вратата. Чисто, хубаво и спокойно място, и много тихо. Посрещнаха ни младите стопани с кученца- прекрасни. Стая просторна, удобна, чиста баня и тоалетна. Отоплението е с ел. печка. Нормално работеща телевизия. Интернетът е слаб, в ресторанта е най-добър. Чудесно се спи, спокойно.

Престой през февруари 2022 г.

• Оценено на: 5 февруари 2022 г.

9.0
    Приятно изживяване в близка да селската обстановка къща.
    • Изпратено от мобилен телефон

Локацията е малко трудна за намиране, гугъл се губи по пътя.

Има идея в изграждането и архитектурата. Персонала много вежлив, внимателен и услужлив. Има ресторант, където може да си поръчате храна, която и собствениците консумират, т.е. вкусно сготвена. Като цена ресторанта е сравнително приемлив. Супа леща, боб яхния (много добре сготвен) и пърленка със сирене и кашкавал 11.50лв. Стаите имат един привкус на селска къща и имат битово обзавеждане. Чисто, леглата са удобни.

Престой през февруари 2022 г.

• Оценено на: 24 септември 2021 г.

Приятен

Доста не подържано

Персонала дава всичко от себе си, но собствениците не подържат добре обекта.

Престой през септември 2021 г.

• Оценено на: 17 август 2021 г.

• Самостоятелно пътуващ
    • Двойна делукс стая (2 възрастни + 1 дете)
    • Изпратено от мобилен телефон

Някои от дървените елементи в градината искат допълнителна подръжка.

Битовия стил на стаите. Доброто и бързо обслужване. Безплатен wifi. Отзивчив персонал.

Престой през август 2021 г.

• Оценено на: 4 юли 2021 г.

Бива
    • Изпратено от мобилен телефон

В стаята имаше рояк мухи, няма климатик, мирис на застояло от тоалетната, счупен стъклен параван и счупена седалка на тоалетната чиния. Само 4 канала на телевизора. Стаята беше висока не повече от 2 метра.

Много любезен персонал, мястото е подходящо за селски туризъм, закуската беше вкусна.

Престой през юни 2021 г.

• Оценено на: 23 май 2021 г.

НЯМАНЕ ПРАВО НА ИЗБОР

ДОБРА, ДОМАШНА ХРАНА ,ПРИГОТВЕНА ПРЕД НАС

Престой през април 2021 г.

• Оценено на: 27 април 2024 г.

Зареждащо и отпочиващо преживяване с много позитивни и релаксиращи емоции🥰
    • С домашен любимец
    • Изпратено от мобилен телефон

Впечатлена съм от всички налични удобства. Хареса ми градината с басейна и многото беседки за отдих както и големите тревни площи. Децата тичаха на вола и треата беше чиста и поддържана. Стопанката и персонала бяха много вежливи и грижовни, старееха се да ни е добре и ни угаждаха с много любов и внимание. Стаите са просторни, слънчеви със прозорци до земята, чисти и уютни с винтидж и битов стил като в приказка. Басейнът е страхотен. Радвахме се и на откритото огнище, вечер се топлихме край него и си приказвахме. Децата се забавляваха с нашите и техните домашни любимци, нямаха насита. Храната е много вкусна, органична, от собствена ферма. Имат и безглутеново и без захар меню, това рядко го има някъде и за нас е от значение и много се зарадвахме. Имат си всичко необходимо. Правихме си и барбекю на двора , мъжете много се кефиха , а ние си лежахме по шатрите, а децата - ясно къде- навсакъде🥳.Всички снимки отговарят на реалността. Препоръчвам с две ръце!🤗🥰

Престой през април 2024 г.

• Оценено на: 30 март 2024 г.

Много лош
    • Изпратено от мобилен телефон

Беше мръсно в стаите и ужасно студено.Отвън имаше много котки ,които влизаха и в заведението.Двора беши добре подреден, но имаше ужасна миризма от обор.

Хареса ми отзивчивата служителка която обаче беше : камериерка,готвачка,сервитьорка,чистачка...

Престой през март 2024 г.

• Оценено на: 4 декември 2023 г.

Препоръчвам!

Няма такова

Спокойно местоположение и отзивчиви домакини!

Престой през ноември 2023 г.

• Оценено на: 16 октомври 2023 г.

Много лош
    • Фамилна супериорна стая
    • Изпратено от мобилен телефон

Това беше най-лошото място ,на което съм отсядала.Изключително ниска хигиена.Не бяха изчистили тоалетната чиния от предходните посетители и беше гнусна гледка.Чаршафите миришеха на застояло и наистина имах съмнения сменяни ли са.Надявам се да са били сменени поне те,макар,че не миришеха на изпрано и свежо,а все едно са стояли в шкафа на баба ми от преди 30 години.Леглото беше неудобно и с пружина.Имаше силна музика до 4 сутринта и пиянски изпълнения.Даже в 3ч сутринта ни чукаха по вратата и добре,че не успяха да събудят детето ни, което е малко.Изключително разочаровани сме и двете семейства, които бяхме там.Кухнята в ресторанта беше затворила в 21.00ч и така и не успяхме да вечеряме,но като се замисля май беше по-добре,предвид ниската хигиена навсякъде.Много,много разочаровани останахме.Нямам думи да изкажа възмущението си от цялата мизерия ,която беше навсякъде!Дано по- малко хора се излъжат да отседнат там!

Ами общо взето нищо не ни хареса.

Престой през октомври 2023 г.

• Оценено на: 28 септември 2023 г.

Приятно и просторно
    • Престой от 2 нощувки

Много хубаво място с огромен двор, в който са обособени различни кътове за сядане, почивка, хранене, готвене и игра. За децата има пързалка, батут, люлки, хамаци и един детски кът застлан с китеници и много големи плюшени играчки там. Дворът е много добре поддържан и озеленен. Бяхме настанени точно в стаята, която запазихме. Децата харесаха леглото, което достигаш, като се качиш по стълба. Ресторантът предлага готвено, за закуска имахме избор от прясто направени мекици или палачинки. И двата варианта са вкусни, затова поръчвахме и от двете. Има възможност да си приготвите сами храна, има много скари от различен тип, посетителите там основно сами си готвеха. Ако посещението е свързано с обиколка на туристическите обекти в района, препоръчвам да се избере не много горещ период, защото всички забележителности са на открито (изключвам сградите на музеите).

Престой през септември 2023 г.

• Оценено на: 2 септември 2023 г.

Удивително красиво и удобно място, което трябва да се посети непременно!
    • Престой от 1 нощувка

Нямна едно нещо, което да не ни хареса.

Това е едно изключително красиво, китно и много уютно място, което те впечатлява, от пръв поглед. Всичко в целият коплекс е направено с много мисъл, свежи идеи и нестандартни решения. Но вместо да се търси някакъв лукс, често превръщащ се в кич, мястото те грабва с иноватиността си, различните идеи, преродената старинна архитектура и мебели, които създават особен уют. Наред с това са налице и съвременни, дори модерни обзавеждания, които дават всичко необходимо да се чувстваш добре, спокойно и уютно. Всичко е така добре пипнато, че веднага ти се иска да останеш повече дни и да се наслаждаваш на всичко заобикалящо те. Както и сторихме, а отидохме само за една вечер. Аплаузи за всичко сторено от стопанката и дъщеря й, които са и основния идеен двигател на този проект!

Престой през юли 2023 г.

• Оценено на: 8 август 2023 г.

Приятно и с чувстово за уютност
    • Престой от 3 нощувки

Добро местоположение, гостоприемни домакини, с грижа и любезност ни посрещнаха. Храната в ресторанта беше много вкусна, приготвена с продукти от тяхното ранчо. Добре сгорвена.

Престой през август 2023 г.

• Оценено на: 7 август 2023 г.

Фантастичен
    • Престой от 3 нощувки
    • Изпратено от мобилен телефон

Гостоприемните домакини и широкото пространство в двора.Вкусната храна,приготвяна на място от зеленчуци и месни продукти,произведени в собствена ферма

Престой през август 2023 г.

• Оценено на: 6 август 2023 г.

Фантастичен
    • Престой от 4 нощувки
    • Изпратено от мобилен телефон

Мястото е много чисто и на тихо място. Лесен достъп и паркинг. Собствениците са много дружелюбни и винаги готови да помогнат с всичко. Определено ще препоръчам престой в този приятен уютен хотел на всеки.Това е съоръжение, което определено трябва да бъде предпочитано от любителите на животните и природата. Единственият адрес, където можете да прекарате удобно и спокойно време с вашия домашен любимец.

Престой през август 2023 г.

• Оценено на: 24 юли 2023 г.

Филм на ужасите
    • Пътуващи с приятели
    • Престой от 4 нощувки
    • Изпратено от мобилен телефон

Всичко, абсолютно всичко. Това беше най кошмарният престой. Басейна: Циганска пералня (къпеха се с мръсните дрехи) страшно ниски тавани, адската жега, и липсата на климатици, страшно скъпата храна претоплена от преди два три дни. Адски много мухи. Мръсотия навсякъде. Занемарени цветя, шезлонги, шатри, водата в басейна не сменяна сигурно от миналата година. Хора, НЕ ОТИВАЙТЕ ТАМ, ако не искате да преживеете кошмар.

Единствено кучето Зара.

Престой през юли 2023 г.

• Оценено на: 24 юли 2023 г.

Не препоръчвам
    • Изпратено от мобилен телефон

Ужасно занемарено. Влизаш в стаята и първото нещо което виждаш са умрелите мухи по пода,същото е и в банята. Кухнята е ужасна. Чакаш 1час за пържени картофи и идват студени. Хората там въобще не знаят къде се намират. Половината им гости си тръгнаха преждевременно. Ако не беше детето и ние щяхме да сме от тях. Тишината и спокойствието също са мираж.

Единственото нещо което ми хареса са 2 кучета и котките. Много дружелюбни животинки. На детето му хареса басейна. Всичко друго е тотал щета.

Показване 1 - 25

Ние връщаме разликата в цената
Ние връщаме разликата в цената
Ниски цени • Без такси за резервация • Намерили сте по-ниска цена? Ще ви върнем разликата!
gogless