2. Болгарія: відгуки про готелі
  3. Dobrich Province : відгуки про готелі
  4. Кранево: відгуки про готелі
  5. Відгуки про Casa di Fiore SPA and Medical Hotel, Mineral Pools & Private Beach

Відгуки про Casa di Fiore SPA and Medical Hotel, Mineral Pools & Private Beach 5 зірок

Central Beach Kranevo, 9649 Кранево, Болгарія

№1 з 37 готелів - Кранево

9,2

9,2

8,9

• Відгук від 7 січня 2023

дуже сподобалось
    • Deluxe Double Room with Balcony and Side Sea View - Free Parking and SPA Access

як для 5ти зіркового готелю можна було б використовувати якусь цікаву косметику у номерах.

Усе було шикарно. Все новеньке та чистеньке. Смачна їжа. Гарні номери. комфортний спа. Це, офіційно, найкращий отель у Болгарії

Дата проживання: Січень 2023

• Відгук від 5 вересня 2022

Красивий та комфортний готель для всіх
    • Deluxe Double Room with Balcony and Side Sea View (2 Adults + 2 Children) - Free Parking and Spa Access

Дуже задоволені відпочинком. Інфраструктура та персонал готелю просто чудові. Номери чисті, красиві та зручні. В номері все є: косметика для душу, папір, рушники, кавоварка з кавою, або чаєм, холодильник, сейф, плазмовий телевізор з виходом в інтернет. Користувалися СПА процедурами. Окремо хочу написати про сніданки та вечері (ми брали напів пансіон). Різноманіття страв просто величезне. Завжди все свіже та супер смачне. Рівень готелю відповідає 5 зіркам! Рекомедую всім!

• Відгук від 3 серпня 2022

Брудна територія, погано прибирать саме на пляжі, усюди недопалки та брудні лежаки та тумбочки між ними, які не прибирають.

Чисто в номері, привітні покоївки, гарно прибирають Неймовірно смачна їжа, дуже різномантіна, багатий вибір Зручно спускається ліфт в ресторан і є місця на вулиці. Ідеально чисті басейни.

• Відгук від 18 липня 2023

Номер на трьох, але багато чого було тільки на 1 людину (кондиціонер, капці тощо). Немає напоїв на вечері, взагалі ніяких, хоча за вечерю заплачено Дуже непривітний персонал, особливо в ресторані Низька якість прибирання на території, брудний пляж. Дозволено палити усюди, в тому числі на пляжі (це дуже погано, не приємно, та некорисно для оточуючих та через це брудно)

Басейни гарні і зовні, і всередині. Іжа смачна та різноманітна

• Відгук від 1 вересня 2022

Чисті кімнати, привітний персонал, гарна територія готелю, дуже смачні страви

• Відгук від 31 липня 2023

• Номер-студіо з балконом і видом на парк – Безкоштовна парковка та доступ до спа-центру

• Відгук від 28 червня 2023

• Двомісний номер Делюкс із 2 односпальними ліжками, балконом і видом на парк – Безкоштовна парковка і доступ до спа-центру

• Відгук від 9 жовтня 2022

• Відгук від 4 серпня 2022

• Відгук від 8 липня 2022

• Апартаменти з 1 спальнею, балконом і видом на море – Безкоштовна парковка і доступ до спа-центру