2. Болгарія: відгуки про готелі
Чорноморське узбережжя Болгарії Дійсні відгуки про готелі від справжніх гостей

• Hotel Briz Оцінка за відгуками: 5

“Переночували та й буде )“

• Astor Garden Hotel Оцінка за відгуками: 10

“Готель сподобався - великі чисті номери, гарна, доглянута територія, якісна їжа на шведському столі, а також доступ до спа центру Aqua House.“

• Voya Beach Resort - Ultra All Inclusive Оцінка за відгуками: 10

“Готель неперевершений! Було все що заявлено при бронюванні. Чисто, смачно, чудовий вид на море.“

• Marina Burgas Hotel Оцінка за відгуками: 9

“Чисті та просторі номери, дуже комфортні ліжка, гарне розташування👌🏼 можливість прогулянки по набережній та парку, близька доступність до ресторанів. Великий плюс наявність власної парковки.“

• Estreya Residence Hotel and SPA Оцінка за відгуками: 8

“Їжа смачна та різноманітна. Персонал привітний і уважний.“

• Three Dolphins Family Hotel Оцінка за відгуками: 10

“Дуже приємне і затишне місце. Дуже чемні і привітні господарі. Зустріли з посмішкою ,готували сніданок з любовью. Дуже смачний капучино і сендвіч.Арендували номер с 3-ма ліжками, постіль чиста, зручні матраци. В номері чисто, тихо. Однозначно прийдемо ще. Много ви благодаря 🇧🇬🇺🇦“

• Hugo Hotel Оцінка за відгуками: 8

“Балкон“

• Hotel Trakata Оцінка за відгуками: 7

“Ми обʼїздили 4 готелі перед цим щоб зняти номер о 2 ночі і дуже великий + що тут працює чоловік на рецепції який знає дуже гарно англійську і який заселив нас до номеру о 2 годині ночі. Дуже гарно нас зустріли.“

• Хотел Камъните Оцінка за відгуками: 10

“Готель просто чудовий, знаходиться в тихому місці, умови дуже комфортні для відпочинку, особливо після дороги, персонал максимально привітний, ліжка дуже комфортні, весь дизайн готелю виконаний зі смаком і стилем на першому поверсі готелю знаходиться ресторан де подають надзвичайно смачні страви. цей готель однозначно заслуговує найвищої оцінки“

• Family Hotel Varna Оцінка за відгуками: 8

“Персонал супер“