2. Болгарія: відгуки про готелі
  3. Варненська область: відгуки про готелі
  4. Святі Костянтин і Олена: відгуки про готелі
Болгарія Святі Костянтин і Олена Дійсні відгуки про готелі від справжніх гостей

• Astor Garden Hotel Оцінка за відгуками: 9,2

“Чудовий готель з термальним басейном, смачні сніданки.“

• Studio with parking and pool Оцінка за відгуками: 8,9

“Дивовижний комплекс. Неймовірно красива територія і басейн. Чудові апартаменти. Підземний паркінг. В апартаментах є все необхідне. Завжди сонячно і затишно. Підтримка на висоті: пропав інтернет, були проблеми з провайдером, все вирішили на протязі 30 хвилин. Мої найкращі рекомендації.“

• Sveti Konstantin i Helena Venezia Apart Оцінка за відгуками: 9,7

“Неймовірно комфортна та затишна квартира,у тихому і гарному районі. Новий ,стильний та доглянутий комплекс. Власники погодилися без зайвих питань на дуже ранній заїзд і пізній виїзд,за що їм дуже вдячні😊 В квартирі чисто,є все необхідне.Дякую , за гостинність.“

• Astor Garden Hotel Оцінка за відгуками: 9,2

“Готель сподобався - великі чисті номери, гарна, доглянута територія, якісна їжа на шведському столі, а також доступ до спа центру Aqua House.“

• Estreya Residence Hotel and SPA Оцінка за відгуками: 7,3

“Їжа смачна та різноманітна. Персонал привітний і уважний.“

• SPA Hotel Sirius Beach Оцінка за відгуками: 7,3

“Супер, все!) Персонал супер)“

• Ensana Aquahouse Оцінка за відгуками: 9,3

“Чудові сніданки, великі номери зі зручними ліжками. Стильний готель, просторі холи.“

• Ensana Aquahouse Оцінка за відгуками: 9,3

“Готель чудовий, номер дуже зручний, дуже чистий, великий та теплий, , ліжка великі і дуже комфортні, вид з номера в нас був на море і це на 100% прокращіло нашу відпустку! Сніданки смачні, різноманітні, багато фруктів, що було дуже приємно зимою, кавоварка в номері то окреме задоволення, Косметика в готелі гарної якості. Спа центр хороший, все нове , чисто, для відвідувачів є детокс водичка, що було дуже приємно.“

• Estreya Residence Hotel and SPA Оцінка за відгуками: 7,3

“Шведській стіл, непоганий вибір“