2. Болгарія: відгуки про готелі
  3. Бургаська область: відгуки про готелі
  4. Обзор: відгуки про готелі
Болгарія Обзор Дійсні відгуки про готелі від справжніх гостей

• AluaSun Helios Beach - All Inclusive Оцінка за відгуками: 9,1

“Дуже задоволені відпочинком.Все на гарному рівні.“

• Alua Helios Bay - All Inclusive Оцінка за відгуками: 8,9

“Дуже чисто та гарно. На території є все необхідне. Чудова пропозиція для родин з дітьми.“

• Alua Helios Bay - All Inclusive Оцінка за відгуками: 8,9

“Усе, від запаху рушників До кухні.“

• Sunrise Blue Magic Resort - All Inclusive Оцінка за відгуками: 8,5

“Все дуже сподобалося, ціна - якість просто супер. Анімація для дітей, дитячий майданчик, басейн дуже гарний. Безкоштовна парковка,що велика рідкість в Болгарії, безкоштовний сейф. Рекомендуємо,не пошкодуєте.“

• Sirena Palace Family Hotel Оцінка за відгуками: 8,7

“Зупинялись в готелі сім'єю на одну ніч по дорозі до Греції. Місце дуже сподобалось. Приємна і турботлива адміністратор заселила нас раніше, за що ми їй дуже вдячні, оскільки з нами була 3-літня дитина. Номер чистий, меблі нові, є холодильник. У ванній трохи не вистачало поличок в душовій та гачків для рушників, але то дрібнота в порівнянні з комфортом в готелі і привітністю персоналу. Нажаль було прохолодно, тому не змогли скористатись басейном. Є невеликий дитячий майданчик, сину було чим зайнятись. Розташування готелю дуже вдале - 5 хв до моря в один бік і 5 хв до центру міста, де багато кав'ярень і крамниць.“

• Sunrise Blue Magic Resort - All Inclusive Оцінка за відгуками: 8,5

“Прекрасні номери, просторі, чисті та зручні. Привітний на доброзичливий персонал. Чисті басейни. Чудове розташування, близько безкоштовно пляж із лежаками.“

• Sol Luna Bay All Inclusive Оцінка за відгуками: 8,9

“Розташування готелю дуже класне, море дуже близько. Їжа смачна і різноманітна, дуже сподобалися дисерти. Номери чисті, прибиралися кожен день. Анімація різноманітна, сумувати не доводилося. Шезлонгів вистачало завжди, як на пляжі так і біля басейну. Пляжні рушники видавалися кожен день. Є теплий басейн у приміщенні.“

10 найкращих готелів - Обзор