2. Болгарія: відгуки про готелі

6,8

6,1

10,0

• Відгук від 12 вересня 2023

Все було більш менш у порядку, бракує порядку у самому готелі
    • Чотиримісний номер з балконом

Ще багато радянського у цьому готелі

Ціна

• Відгук від 20 серпня 2021

Добре
    • Чотиримісний номер з балконом

За 11 днів нам лище одного разу поміняли рушники, зате 4 рази міняли постільну білизну (краще б навпаки). Скоріш за все - брак обслуговуучого персоналу. Покоївок явно недостатньо і вони вже у віці. Не дуже меткі і досить недоброзичливі часто. Підлогу помили лише одного разу за 11 днів, імовірно в помсту за зауваження. Ліфтів немає, бо корпуси будувалися ще за совка, певно. Якісь проблеми із каналізаційними комунікаціями. Часом був сильний сморід із стоків у підлозі ванної/туалету. Імовірно, із-за відсутності "коліна" у стоку. Освітлення у номері тьмяне. Стоять лампи розжарювання, ватт 40, "на око".

Розташування - зручне. Центр містечка. Корпус у якому ми жили, розташований не одразу біля дороги (2-й). Нам пощастило з номером. З нього був чудовий краєвид (4-й поверх, огляд - 180 градусів). Харчування - досить добре. Трохи, можливо, одноманітне, але в цілому все смачно і досить багато. Порт'є на рецепції привітні і добре розуміють російську мову. Персонал у їдальні, молоді люди (всі дуже привітні), добре розуміють англійську. Ліжка мають чудові матраци (спали відмінно)! Кондиціонер є (Sanyo) і працював відмінно! Балкон просторий, зі стільцями.

Дата проживання: Серпень 2021

• Відгук від 16 серпня 2023

• Чотиримісний номер з балконом

Адміністратор на рецепції - це обличчя комплексу. Дуже засмучує, коли це хамовита особа, до якої звертаєшся з питанням, а дівчина розвалившись в холі на дивані занурена в телефон, усим своїм виглядом показує, що я їй заважаю відпочивати. Таке ставлення до відпочиваючих не є на користь комплексу.

В порівнянні з минулим роком слід відмітити: свіжий косметичний ремонт, на ліжках нові матраци, став безкоштовний Wi-fi. Ставлю" +", хозяїн комплексу дбає щоб відпочиваючим було комфортно.

• Відгук від 11 серпня 2023

Лише позитив🤗 залишилися дуже задоволені з перших хвилин перебування.
    • Тримісний номер з балконом

Все норм. Потрібна дитяча зона, дуже.

Лише позитив🤗 залишилися дуже задоволені з перших хвилин перебування. Стійка адміністратора працює цілодобово. Ми планували свій заїзд ввечері з 20.00 - 21.00, але при виїзді з України на авто виникли непередбачені складнощі і ми прибули лише о 05.00 ранку наступної доби…нас зустріли працівники готелю, допомогли заповнити всі необхідні документи і без будь-яких проблем засели в номер. Номер виявився таким же самим, що і на фото. Дуже чисто і охайно. Вологе прибирання в номері кожного дня, регулярна заміна білизни та рушників. На території знаходиться великий і зручний басейн з виділеною дитячою зоною, що дає змогу одночасно спокійно відпочивати і батькам і діткам. Досить зручне місцерозташування готелю: до пляжу 10-15 хвилин пішки, недалеко цілодобовий маркет з усім необхідним. Велика парковка на території. Приємним бонусом було те, що адміністрація готелю, в особі прекрасної українки - Тамари, запропонували нам безкоштовно продовжити перебування ще на одну добу в якості компенсації нашої затримки при заїзді. І взагалі, по всім питанням можна до неї звернутися, і обовязково отримаете допомогу) Готель сподобався - рекомендуємо!

• Відгук від 3 серпня 2023

Відсутній язиковий барʼєр. Дуже задоволена, що потрапила саме в цей готель.

Зауважень немає

Комфортні умови, чуйний, привітний, уважний український персонал. Домашнє харчування. Потужний вайфай. Чистий, затишний басейн. Рекомендую чуйну, доброзичливу пані Тамару, яка завжди піде назустріч та допоможе вирішити будь-які питання.

• Відгук від 27 липня 2023

Приїдемо ще , номери чисті, зручні матраци , усе необхідне в номері є, персонал дуже привітний.
    • Двомісний номер з двома окремими ліжками і балконом

Шкода , що адміністрація селища не дбає за прибирання вулиць у деяких місцях , можливо власники готелів могли б об'єднатись для вирішення цього питання!

Зручне розташування , близько від зупинки автобуса, від Роса Маркет йти 3 хв до готелю, до моря 7-8хв. Безкоштовний паркінг. Усе зручно та близько. В готелі безкоштовний Wi - Fi , усюди добре покриття, в номері є плазма-телевізор і кондиціонер, холодильник. Харчування різноманітне і відповідає ціні! Номери класні і дуже зручні , нічого зайвого, але УСЕ НЕОБХІДНЕ Є! Якщо любите сушити волосся феном , то беріть з собою. В готелі є послуга прання речей усього за 2 леви))). Басейни дорослий та дитячий . На рецепції дівчата , мало говорять , можливо тому що є мовний бар'єр . проте є ТАМАРОЧКА, яка розкаже і усе підкаже, готова допомогти з будь якими питаннями! Розмовляє російською та українською та білоруською мовами! Було б добре поставити батут для дітей і гойдалку , адже тут відпочивають багато родин з дітками. За ту ціну яка вказана у вартості , готель перевищує очікування)). ДУЖЕ ДЯКУЄМО усім працівникам за відпочинок та привітність.Ми б хотіли приїхати сюди ще!!!

• Відгук від 8 серпня 2022

4,0
    Незадовільно
    • Чотиримісний номер з балконом

Номери нагадують срср, маленькі та некомфортні. але єдиний плюс - якісний кондиціонер. За десять днів басейн жодного разу не прибрали, постійно брудний. Також йти до моря досить далеко.

Що ж, сніданок багатий на різні страви.З голоду ви не помрете😊 В готелі працює прекрасна людина Тамара, яка зі всім вам допоможе.

Дата проживання: Серпень 2022

• Відгук від 19 липня 2021

Добре.
    • Чотиримісний номер з балконом

Не завжди була гаряча вода.

Розумне співвідношення Ціна-Якість.

Дата проживання: Липень 2021

• Відгук від 14 серпня 2023

• Відгук від 25 серпня 2021

Дата проживання: Серпень 2021

Гості також залишили відгуки про ці помешкання: