3. Област Варна отзиви за хотели

• Персонал

• Съотношение цена/качество

• Безплатен WiFi

100% проверени отзиви

Реални гости. Реални престои. Реални мнения.

Научете повече- отваря диалогов прозорец
Напишете отзив

Показване 1 - 25

• Оценено на: 14 април 2024 г.

Хотел мечта!
    • Престой от 4 нощувки

Не ни стигна времето .

За пореден път отсядаме във този хотел.Персонала е толкова дружелюбен,че се чувствахме като у дома. Всичко е на много високо ниво. Екатерина е един невероятен човек който за пореден път направи престоя ни прекрасен.Скоро отново ще отседнем във това любимо място. На 5 минути е парка,морето,центъра...изобщо няма нещо което да не ни харесва когато сме във Варна.А този хотел не е за изпускане.Препоръчваме го горещо. Закуската е много хубава,продуктите са качествени.Винаги има много вкусни кексове,пастички и пресни плодове. Посетете това невероятно място и сами ще се убедите.

Престой през април 2024 г.

• Оценено на: 5 април 2024 г.

• Единична стая
    • Престой от 1 нощувка

Басейнът е малък и шезлонгите са посредствени. Джакузито не работеше и водата беше хладна. По стената на басейна имаше шупли от ронеща се боя. Мисля, че това може лесно да се оправи...

Красив хотел с много интересно разчупен дизайн. Посрещането е много добро ! Служителите са усмихнати и вежливи. Надградиха ни безплатно единичните стаи в студиа, което беше страхотен жест от тяхна страна ! Гледката към морето от високите етажи е прекрасна.

Престой през април 2024 г.

• Оценено на: 26 март 2024 г.

• Самостоятелно пътуващ
    • Екзекютив стая с 1 двойно легло и морски изглед - висок етаж
    • Престой от 4 нощувки

Никога не получих отговор на имейла си с молба за резервация. Също не ми върнаха обаждане след въпрос по телефона за резервация. Наложи се да резервирам през booking.com

Осигурено паркомясто, любезен персонал, възможност за обяд и вечеря в хотела, лично отношение към госта, бърз достъп до центъра на града.

Престой през март 2024 г.

• Оценено на: 18 март 2024 г.

Върхът
    • Изпратено от мобилен телефон

Спалнята беше голяма и просторна и изгледа към морето беше невероятно!!

Гледката

Престой през март 2024 г.

• Оценено на: 17 март 2024 г.

Благодарим, Рослин Димят Варна! Беше прекрасно!

Няма такова!

Удобен, уютен, голяма стая, с всичко необходимо! В непосредствена близост до най-хубавата част на Морската градина на Варна и Двореца на спорта и културата. Автобусната спирка е до хотела. Любезен и внимателен персонал! До нови срещи!

Престой през март 2024 г.

• Оценено на: 5 март 2024 г.

• Изпратено от мобилен телефон

Стаята ни (308) беше точно над външните тела на климатиците, а те бяха много. Въпреки, че е доста обезшумено, все пак се чуваше непрестанното им бучене.

Много чисти приветливи, светли и доста големи стаи! Персонал на топ ниво. Храната беше чудесна... Общо взето всичко в хотела беше чудесно, с едно малко изключение.

Престой през март 2024 г.

• Оценено на: 12 февруари 2024 г.

• Изпратено от мобилен телефон

Уникален хотел, обслужване, комфорт! Никакви забележки!

Престой през февруари 2024 г.

• Оценено на: 10 февруари 2024 г.

Хотел със Европейско обслужване и комфорт.

Всичко е перфектно.

Рослин Димят Хотел е място във което се чувстваме напълно спокойно. За втори път отсядаме и дори вече резервирахме за Великден още няколко дни.На 5 минути от хотела е както центъра така и морето,а за персонала мога да кажа само ,че е невероятен. Благодарим за милото отношение на Екатерина и удовлетворените ни нужди. Това е хотел във които сериозно е наблегнато на доброто обслужване.Адмирации.До нови срещи.

Престой през февруари 2024 г.

• Оценено на: 10 февруари 2024 г.

Прекрасно преживяване
    • Престой от 3 нощувки

предишния път басейнът беше малко тъмен, този път нямах време да го посетя.

Стаите са чудесни - чисти и уютни, стилно обзаведени, закуската отлична, персоналът беше много любезен и готов да помогне. За втори път посещавам хотелът и мнението ми се запазва. В допълнение това, че е точно срещу морската градина и морето също помага за приятното преживяване.

Престой през януари 2024 г.

• Оценено на: 5 февруари 2024 г.

Пак ще го посетя.
    • Изпратено от мобилен телефон

Не мисля че има нещо което не ми хареса.

Закуската беше превъзходна. Имаше всичко. Стаята просторна и светла. Безшумно и тихо, въпреки разположението на основен булевард.

Престой през февруари 2024 г.

• Оценено на: 30 януари 2024 г.

• Престой от 3 нощувки

Стаята беше превъзходна,закуската богата и разнообразна ,а гледката спираща дъха!!

Престой през януари 2024 г.

• Оценено на: 23 януари 2024 г.

нямаше палачинки

закуската беше много хубава

Престой през януари 2024 г.

• Оценено на: 21 януари 2024 г.

Александър

Всичко е ок

Всичко

Престой през януари 2024 г.

• Оценено на: 20 януари 2024 г.

9.0
    Подходящ хотел за кратък бизнес престой.
    • Престой от 1 нощувка

Паркоместата са проблем, ако сте с кола. Не работи ресторантът. Цените през активния сезон са високи за предлаганите услуги.

Закуската е отлична - има разнообразие, зареждат постоянно. Местоположението е много добро. Гледката от висок етаж е много хубава. Минибарът бе зареден богато.

Престой през януари 2024 г.

• Оценено на: 15 януари 2024 г.

• Изпратено от мобилен телефон

Водата в басейна може да е малко по-топла.

Местоположението е отлично. Отношението на персонала също. Не закусваме така че не можем да оценим закуската. Всичко беше добре и с удобствата. Парната баня, сауната и хидро масажите бяха чудесни.

Престой през януари 2024 г.

• Оценено на: 11 януари 2024 г.

топ
    • Самостоятелно пътуващ
    • Единична стая
    • Престой от 1 нощувка

В някои периоди от годината цените за нощувка са твърде високи.

Прекрасен хотел. Когато цените за нощувка не са във висок сезон това е най-добрият избор за хотел във Варна. Особено делукс стаите (най-често съм бил в тях) са страхотни, просторни, с огромно легло и панорама към море и морска градина. Паркирането е платено, но поне има винаги места в или пред хотела. Закуската е топ.

Престой през януари 2024 г.

• Оценено на: 6 януари 2024 г.

Прекрасно място за престой във Варна
    • Апартамент с 1 спалня
    • Престой от 1 нощувка

Няма нещо, което да не ни хареса.

Рослин Димят Хотел във Варна е чудесен хотел оборудван с всякакви удобства. Стаите са уютни и изпълнени с елегантен дизайн, осигурявайки усещане за комфорт и релаксация. Чистотата е на много високо ниво, никаква забележка, всичко блести! Също така закуската в хотела е много богата и разнообразна. Сервира се в уютно и слънчево кътче от ресторанта, където е много приятно да започнеш деня си. Но това, което прави престоя в Рослин Димят Хотел истински и неповторим, е невероятният персонал. Те са не само професионалисти, но и изключително отзивчиви и гостоприемни. С усмивка и желание да помогнат при всяко запитване. Рослин Димят Хотел във Варна е перфектното място за престой - с отлични стаи, изискано спа, чудесна закуска и невероятен персонал. Тук комфортът, качеството и гостоприемството се преплитат в едно, правейки престоя ти незабравимо изживяване. Бих препоръчала с две ръце и определено ще се върнем при следващия ни престой.

Престой през декември 2023 г.

• Оценено на: 29 декември 2023 г.

• Студио с балкон

Допълнително плащане на паркинг

Престой през декември 2023 г.

• Оценено на: 28 декември 2023 г.

• Делукс стая с 2 отделни легла и морски изглед
    • Изпратено от мобилен телефон

Обслужването и всичко в хотела е на ниво. Пак ще го посетим с удоволствие.

Престой през декември 2023 г.

• Оценено на: 17 декември 2023 г.

Перфектният хотел

Няма такова.

Всичко беше отлично. Пътуваме много в страна и чужбина и това е най - хубавия хотел, в който сме били.

Престой през декември 2023 г.

• Оценено на: 15 декември 2023 г.

• Стандартна двойна стая с 2 отделни легла
    • Изпратено от мобилен телефон

Фоайето е неотоплявано и е студено

Престой през декември 2023 г.

• Оценено на: 11 декември 2023 г.

Басейна и закуската

Престой през декември 2023 г.

• Оценено на: 10 декември 2023 г.

Превъзходен хотел. Фантастичен персонал. Изключително чисто и уютно. Огромни стай и хубава гледка.
    • Изпратено от мобилен телефон

Бяхме само за 2 нощувки.Не ни се тръгваше.Детето остана очаровано от хотела. Скоро ще посетим отново любимата Варна и вече любим хотел.

Прекрасен хотел,прекрасно обслужване,вкусна и разнообразна храна!!Както закуската така и румсървиса са на високо ниво.Добър готвач.Браво. Още при извършване на резервацията трябваше да се обадя в хотела за уточняване на подробности,на телефона беше Екатерина ,срещнах изключително любезно и дипломатично отношение,от разговора останах спокойна,че всичко ще е наред.Така и беше.Хотела е на чудесно място със вълшебна гледка към морето ,стаята ни беше много чиста и тиха,леглата супер удобни ,чершафите изкрящо бели.АДМИРАЦИИ.Спа услугите са на ниво.Има солна стая която е супер полезна за здравето.Спокойно можете по халат който е предоставен от хотела да ходите до басейн и термална зона.Много добре организирано.За колата ни се погрижиха изключително добре. До сега само в хотели във чужбина сме срещали това отношение и качество на услугата.Закуската ни беше разнообразна,но най голямо впечатление ни направи меда,беше истински ,както и отношението на персонала.Бяха свършили варените яйца и специално за нас свариха ,това стопли сърцата ни.!!!Нямам думи със които да изразя радоста си ,че и във България открих хотел със Европейско менажиране. Почувствахме се специални и нямаше онова типично българско лошо отношение към клиента което за съжаление съсипва българският туризъм.Поздравления за избора на персонал! Много благодарим за топлината . Силно се надяваме отново да сме ваши гости.Варна е нашата Виена и нашата Майорка и хотела отговаря на онези хотели които обичаме във Виена и Майорка. Продължете във този дух. Успех!Бъдете здрави.

Престой през декември 2023 г.

• Оценено на: 26 ноември 2023 г.

• Изпратено от мобилен телефон

Не ми хареса, че трябваше да се плаща допълнително за паркинг!

Престой през ноември 2023 г.

Показване 1 - 25

Ние връщаме разликата в цената
Ние връщаме разликата в цената
Ниски цени • Без такси за резервация • Намерили сте по-ниска цена? Ще ви върнем разликата!

Гостите са оставили отзиви и за следните места за настаняване:

gogless