3. Област Стара Загора отзиви за хотели

• Съотношение цена/качество

• Безплатен WiFi

10.0

100% проверени отзиви

Реални гости. Реални престои. Реални мнения.

Научете повече- отваря диалогов прозорец
Напишете отзив

Показване 1 - 25

• Оценено на: 12 май 2024 г.

• Изпратено от мобилен телефон

Прекрасно местоположение, много уютен интериор, с внимание към всеки детайл! Спокойно, тихо място, гостоприемна домакиня! Благодарим за посрещането и всички удобства, които допринесоха за нашия незабравим уикенд!

Престой през май 2024 г.

• Оценено на: 6 май 2024 г.

• Изпратено от мобилен телефон

Уютно място с много стилен интериор. Беше истинско удоволствие да отседнем там. Отлично разположение. Чисто, широко пространство с много удобства. Пътувахме с домашен любимец, който беше приет много добре.

Престой през май 2024 г.

• Оценено на: 4 май 2024 г.

• Изпратено от мобилен телефон

Няма нещо, което не ми хареса.

Много уютно и приятно място. Всеки детайл е изпипан с мисъл и желание. А те са толкова много..

Престой през май 2024 г.

• Оценено на: 14 април 2024 г.

• Пътуващи с приятели
    • Изпратено от мобилен телефон

Уютно, чисто и приятно място с отлично местоположение.

Престой през април 2024 г.

• Оценено на: 1 април 2024 г.

прекрасен апартамент
    • Престой от 1 нощувка

апартамента е прекрасен, препоръчвам го на всеки. Има всички удобства и се поддържа идеална чистота.

Престой през март 2024 г.

• Оценено на: 22 януари 2024 г.

• Пътуване по работа
    • Самостоятелно пътуващ

Не го намерих.

Местоположение. Мястото е просто великолепно! Страхотен персонал! Дори успяхме да съчетаем работа и почивка! Имайки 20 години опит в бизнеса и пътуванията, това определено е топ 5!!!!!!

Престой през януари 2024 г.

• Оценено на: 5 януари 2024 г.

• Изпратено от мобилен телефон

Чудесно, уютно място с внимание към абсолютно всеки детайл и с мисъл за комфорта на гостите. Любезни домакини. Много ни хареса и отново бихме резервирали при отсядане в района!

Престой през януари 2024 г.

• Оценено на: 22 декември 2023 г.

• Изпратено от мобилен телефон

Бяхме посрещнати сърдечно от хазайката. Чистота, лукс, удобства. Кухнята заредена не само с предостатъчни прибори, но и капсули кафе, чай, няколко вида, шоколадови десерти, бонбони и още много други неща. Матраците са удобни. Навън има подходящо място за домашния ни любимец. В апартамента имаше предоставена купичка и кът за него. Презентацията със снимките отговарят на действителността! Препоръчвам посещение! Благодаря на домакините за удобствата и до нова среща! Поздрави!

Престой през декември 2023 г.

• Оценено на: 2 ноември 2023 г.

Няма такова.

Местоположението, леснодостъпно е /за трудноподвижно ми дете/, лъчезарното посрещане, удобните легла, книгите и настолните игри, комплиментите за "добре дошли"- кафе, чай, купичка и постелка за нашия домашен любимец, сауна и масажен стол, огромен телевизор за отмора за децата след дълги приключения през деня. Обзаведено с много вкус и създаващо уют място. Препоръчваме горещо. Очаровани сме.

Престой през ноември 2023 г.

• Оценено на: 19 август 2023 г.

Прекрасна почивка!
    • Изпратено от мобилен телефон

Изключитечно сме впечатлени от старанието с което е обзаведен и оборудван апартамента. Това беше единствения имот в който ни приемат с куче и дори се бяха постарали и бяха поставили постелка и купичка с вода за кученцето ни - изключително мил жест! Имота притежава собствена сауна, което не се среща често и би трябвало да се оцени от любителите! Освен това локацията му е перфектна начална точка за обиколка на забележителностите!

Престой през август 2023 г.

• Оценено на: 7 август 2023 г.

• Изпратено от мобилен телефон

Всичко ни хареса. Без забележки. Горещо препоръчвам.

Престой през август 2023 г.

• Оценено на: 30 юли 2023 г.

• Изпратено от мобилен телефон

Съвършено чисто, просторно студио с всички удобства. Прекрасно отношение от домакините, кучетата ни също се чувстваха чудесно :) Със сигурност ще посетим отново и за повече време.

Престой през юли 2023 г.

• Оценено на: 28 юни 2023 г.

Магическо Гнездо
    • Група

Няма такова нещо.

Много любезни домакини, оставени комплименти за гостите, отлично кафе на капсули, сладкиши. Прекрасно оборудване с всички необходими удобства.

Престой през юни 2023 г.

• Оценено на: 21 юни 2023 г.

Прекрасен
    • Престой от 1 нощувка

Банята беше с малки размери.

Апартамента беше чист, подреден и удобен. Сауната беше страхотна. Отношението на домакина беше прекрасно.

Престой през юни 2023 г.

• Оценено на: 14 април 2023 г.

• Изпратено от мобилен телефон

Много високо ниво! Горещо препоръчвам!

Престой през април 2023 г.

• Оценено на: 19 март 2023 г.

• Изпратено от мобилен телефон

Уютно!!! Книги,настолни игри ,китара! За всеки по нещо, за да се превърне престоят в удоволствие.Прекрасно място!

Престой през март 2023 г.

• Оценено на: 18 март 2023 г.

Всичко беше прекрасно!

Престой през март 2023 г.

• Оценено на: 3 март 2023 г.

Gnezdo Studio Apart
    • Престой от 4 нощувки
    • Изпратено от мобилен телефон

Страхотно място, домакините са отзивчиви, доволни сме от престоя си!

Престой през март 2023 г.

• Оценено на: 17 февруари 2023 г.

• Престой от 3 нощувки

Много уютно

Престой през февруари 2023 г.

• Оценено на: 15 февруари 2023 г.

Домашно уединение в полите на планината.
    • Пътуващи с приятели
    • Изпратено от мобилен телефон

Няма такова, но може да се посочат няколко препоръки: 1. Прекрасният 65 инч. телевизор заслужава да му бъде осигурена възможност ( т.е. наличен оптичен кабел), така че каквото се гледа на него вкл. и прехвърляне на музика от ютюб, да звучи не през неговите високоговорители, а през наличната звукова система. 2. Ние бяхме в период на силен снеговалеж и снегонавяване - в антрето има налична естетична метличка, но при заледяване на стълбите е препоръчително освен нея, да има достъп и до лопатка с цел обезопасяване и превенция от подхлъзване. 3. Чудесно кафе, но имахме известни технически затруднения с кафемашината ( дългото кафе не функционира, под машината изпуска вода и др.) Това са само дребни препоръки.

Уникално място, направено с много вкус, стил и отношение към неговите настоящи и бъдещи гости. Просторно, с удобни мебели, диван, кухненски кът и комфортен матрак. Чистота и старание без преекспониране с разни тип "туристически украшения". Както светлина, така и истински плътни външни щори, изолиращи от външен шум и вятър. Невероятен саунд заради блу рей системата - качество и грижа за човека. Особен акцент заслужава самостоятелния кът на долно ниво - освен обявената мини сауна (напълно достатъчна и пълноценна за 2ма души), уникален масажен стол (реално помагащ) и 2 бр. лаптопа, удобно бюро и скенер! Всичко е направено с много любов и позитивна енергия към посетителите. Чувстваш се у дома си - защитен, с удобства и много чист планински въздух, но ако има нещо спешно - спокойно може и да се работи. Едно наистина райско място (Гнездото е синоним на домашния уют и сигурност).

Престой през февруари 2023 г.

• Оценено на: 20 септември 2022 г.

9.0
    Превъзходен
    • Самостоятелно пътуващ
    • Престой от 1 нощувка

Удобно място за туристическа обиколна на района

Престой през септември 2022 г.

• Оценено на: 31 август 2022 г.

• Престой от 1 нощувка

Направено със много вкус и грижа място. Изключително мил и внимателен домакин (макар и "запознанство" от дистанция). Изненадах се как за всичко е помислено. Мисля си, че е най-добрият избор в селището, а вероятно и в околността. Децата заявиха, че толково им харесва, че искат да живеем там. Местоположението позволява разходки до много места в Централна България. Ако хората търсят комфорт за романтичен уикинд е фантастичен избор.

Престой през август 2022 г.

• Оценено на: 25 юли 2022 г.

• Изпратено от мобилен телефон

Супер. Студиото е супер удобно и за семейство. Разполага с всички удобства - климатик, огромен ТВ с домашно кино, микровълнова, хладилник, кафемашина Крупс с капсули, чаши, вилици, лъжици, чинии - все едно си у дома - не липсва нищо. Има сауна. Оборудван е малък офис с всичко необходимо + компютър. Локацията е перфектна - на 100 м. от руската църква. Собственика е супер отзивчив - постарал се е да има абсолютно всички удобства. Със сигурност ще посетим отново!

Престой през юли 2022 г.

• Оценено на: 28 май 2022 г.

Малко беше страшно.

Къщата надхвърля очакванията! Леглото е удобно, банята е чиста и къщата има всичко необходимо. Има кафе машина, както и капсули. Огромният телевизор ни изненада, както и сауната на долния етаж.

Престой през май 2022 г.

Показване 1 - 25

Ние връщаме разликата в цената
Ние връщаме разликата в цената
Ниски цени • Без такси за резервация • Намерили сте по-ниска цена? Ще ви върнем разликата!