2. Болгарія: відгуки про готелі

8,4

• Відгук від 18 липня 2023

Добре
    • Двомісний номер з 1 двоспальним ліжком або 2 окремими ліжками і балконом

Дуже довго чекали при заселенні. На ресепшин просто нікого не було (19 година). Персонал був без формы і нічим не відрізнявся від відпочиваючих (потім уніформа все ж з'явилася). В номерах немає фену, але його можна попросити на ресепшин. Отель переповнений, і як наслідок, обіцяних вам закріплених за номером ліжаків і парасольки на пляжі не буде. Вам просто дадуть перепустку на пляж, а полежати зможете після того, як всі підуть на обід. Пляжних рушників на всіх теж не вистачає. За перепустку ви ще й будете ставити підпис у якомусь журналі і пам'ятати про те, шо її потрібно здати не пізніше 19.30. Ліфт починається тільки з 4 поверху, дістатися до нього можна тільки сходами, тому враховуйте це.

Розташування отеля. Для тих, хто без авто, поруч зупинка автобуса до Варни. В номерах чисто. Є дитячий майданчик. Їжа більш-менш добре приготовлена. Недалеко йти до моря, є пляж, який належить отелю.

• Відгук від 16 липня 2023

• Двомісний номер з 1 двоспальним ліжком або 2 окремими ліжками і балконом

Ліфт починається з 4 поверху, до 4 є лише сходи. Немає питної води в пляшках, ні в номері, ні на барі. Немає фену та сейфу в номері. Немає серветок за столиками ресторану, потрібно ходити брати поруч з приборами.

Готель неновий, але компактний та доглянутий, всюди чисто, багато зелені. Є зручний балкон з видом на море. Їжа смачна, різноманітна: на обід та вечерю є риба, птиця, м'ясо, завжди є широкий вибір овочів та фруктів. На рецепції можна отримати картку для проходу на приватний пляж в сусідньому готелі. До пляжу 7 хв через красивий парк сусіднього готелю. Пляж чистий, пісочний, вхід в море зручний, помірно-глибокий. На кожен номер є два шезлонги та зонтик. Рушник для пляжу можна взяти під заставу на рецепції. Персонал привітний, в номері прибирають щоденно. Готель сімейний тихий, немає гучної музики.

• Відгук від 6 вересня 2022

• Двомісний номер з 1 двоспальним ліжком або 2 окремими ліжками і балконом

відмінний шведський стіл. Все дуже смачно і різноманітно

• Відгук від 5 вересня 2022

Чистий, затишний готель, номера для сім'ї дуже класні
    • Сімейний номер із балконом

Дуже пощастило побувати в цьому готелі. Кімнати, коридори, хол, басейн, територія - все чисто. Персонал дуже привітний. До моря декілька хвилин. Також поруч знаходяться магазини, ресторанчики та торгові лавки. Єдине, що хочется порекомендувати - це додати до кожного номеру фен, на жаль його видають тільки на рецепції для користування. Готель рекомендую для сімейного спокійного відпочинку.

Дата проживання: Вересень 2022

• Відгук від 25 серпня 2022

Вважаю цей готель дуже вдалим вибором для курорту Golden Sands.
    • Двомісний номер з 1 двоспальним ліжком або 2 окремими ліжками і балконом

1. Басейн на фото здається більшим, ніж є в реальності… це трохи засмутило. 2. Хоча куріння в номерах заборонено, але на балконах - дозволено. І ми, здається, були єдиними, хто не курив на нашему поверсі. А сусіди просто без перерви по черзі курили на своїх балконах… і дим постійно заходив в наш номер, через що ми просто задихалися(

Дуже сподобалося розташування - зовсім поруч із автобусними зупинками (Flixbus та міських автобусів), також близько до найкращого пляжу курорту. Сніданки та вечері перевершили всі сподівання - дійстно різноманітний вибір і все дуже смачне! Діти були в захваті від морозива на вечерю) Прибирання в номерах на вищому рівні, якісна білизна та зручні матраси! Зовсім нема комарів!

• Відгук від 25 серпня 2022

співвідношення ціни та якості ідеальне
    • Сімейний номер із балконом

не вистачає в номерах фена та чайника. На вечерю не вистачало чаю на кави

місцерозташування: тиха зона, але все розваги близько. смачна їжа, чисті просторі номери, великий балкон

• Відгук від 6 серпня 2022

• Двомісний номер з 1 двоспальним ліжком або 2 окремими ліжками і балконом

Готель розташований у тихому місці, в той же час недалеко від пляжу і центру. Привітний персонал. Все сподобалося!

• Відгук від 29 липня 2022

в цілому другий раз би відвідала цей готель

маленький басейн

дуже гарна кухня , та відмінна чистота , тихий сімейний відпочинок , до моря трішки пройтись

• Відгук від 28 вересня 2023

3,0
    НЕ РЕКОМЕНДУЮ цей отель!!!!!!
    • Сімейний номер із балконом

Персонал непривітний, відчуття наче ми безкоштовно у них проживаємо. Ліфт тільки з 4 поверху, ми з двома маленькими дітьми (8 місяців та 3 роки), чемоданами і нас заселили аж на 5 поверх. В номері шафи не прибирають, всі речі, які ми туди поклали були в пилюці. Фен, чайник відсутні. В ванній кімнаті була напівпуста пляшка з гелем для душу, ним вже хтось користувався. Кухня просто жах, крім макаронів ми боялися чимось погодувати дитину. Те, що не з'їли в обід, перероджується в нову страву ввечері. Наприклад в обід була курка, ввечері вона перетворювалася в курку тушену з картоплею. Вибору страв немає. Натуральна кава та чай тільки зранку, якщо в обід вирішили попити чай то потрібно в ресторані взяти гарячу воду, а пакетик чаю знайти на барі. Басейн дууууже маленький, власного пляжу немає, потрібно йти до іншого готелю. Дитяча кімната жахлива. Додатковою неприємністю було те, що коляску нашого малюка, яку ми залишили біля дитячої кімнати, бо не було сили щоразу носити її на 5 поверх, здали в аренду. Велике питання до тих людей, що узгодив готелю 4 зірки бо він повністю не відповідає цьому рівню.

Досить непоганий вид з кімнати

• Відгук від 24 вересня 2023

Гарний відпочинок
    • Двомісний номер з 1 двоспальним ліжком або 2 окремими ліжками і балконом

Приїзжаєм не перший раз. Все задовільняє. Готель невеликий але дуже зручний. Гарний двір. басейн. Пляж поряд, центр близько. Персонал дуже привітний. Смачна і різноманітна їжа.

• Відгук від 21 вересня 2023

• Двомісний номер з 1 двоспальним ліжком або 2 окремими ліжками і балконом

Сподобалась їжа, дуже різноманітна! У готелі свій пляж з лежаками, що дуже зручно! Ввічливий персонал і чистота!

• Відгук від 29 серпня 2023

Все супер у співвідношенні: ціна - якість!
    • Чотиримісний номер з видом на море

Все було чудово! І привітний персонал, і смачна їжа, і пляж з безкоштовними шезлонгами і парасолю, і море!

• Відгук від 18 червня 2023

• Сімейний номер із балконом

Система пропусків на море. На море недалеко, якщо є картка-пропуск. Цих карток всім не вистачає.

Кімната чиста, простора. Нормальна їжа, є вибір. Особливо багато різних салатів. В обід та вечір є суп. Достатньо різних напоїв. Гарна, доглянута територія.

• Відгук від 2 жовтня 2022

Тихий сімейний готель
    • Двомісний номер з 1 двоспальним ліжком або 2 окремими ліжками і балконом

Прибирання. Можна було і краще. Але терпимо))

Гарний сервіс. Готель не новий, але доглянутий. Все для відпочинку є: басейн, дитячий майданчик маленький, теніс, більярд. Номер просторний Сімейний невеликий готель. До пляжу 10 хвилин неспішно йти без сходів. Поруч магазини, кафе

Дата проживання: Вересень 2022

• Відгук від 17 липня 2022

Хороший готель для спокійного відпочинку для сімей з дітьми і не тільки.
    • Сімейний номер із балконом

Можна трохи частіше вдень включати музику на барі біля басейну як це було раніше.

Всі умови проживання та сніданок і вечеря були чудовими. До моря зручна дорога в затінку і зовсім не далеко. Зручне розташування готеля, тобто не в самому центрі, але і не дуже далеко, тому для сімей з дітьми дуже зручно.

• Відгук від 23 червня 2022

Рекомендую готель для сімейного відпочинку!
    • Сімейний номер із балконом

Сніданок і вечеря у вигляді фуршету, великий вибір, завжди смачно! Привітний персонал, завжди усміхнений, охоче відповідає на запитання та допомагає. Розсташування готелю чудове, якщо добиратися самостійно громадським транспортом з аеропорту в Варні, є пряме автобусне сполучення автобусом 409 від зупинки аеропорту до кінцевої зупинки РЕСПУБЛИКА, а звідти 3 хв пішки до готелю. Дорога від готелю до громадського пляжу займала 8 хв, пролягала у затінку дерев, по дорозі зустрічалися маленькі ящірки, тому дорога на пляж була приємна і не виснажуюча. В готелі є більярд за додаткову плату - 3 лева за гру, настільний теніс, тренажерний зал, сауна, масаж. Було дуже милим те, що в останній день ми не попадали на вечерю через наш виліт, і сказавши про це на рецепції вранці, отримали пропозицію взяти сендвічі, воду та фрукти з собою.

Дата проживання: Червень 2022

Дата проживання: Червень 2022

• Відгук від 4 липня 2023

• Апартаменти з 1 спальнею

• Відгук від 14 червня 2021

• Сімейний номер з балконом (2 дорослих + 2 дітей віком до 12 років)

Дата проживання: Червень 2021

Гості також залишили відгуки про ці помешкання: