2. Comentarii despre hoteluri în Bulgaria

8,6

8,6

8,2

• Comentariu trimis pe 2 mai 2024

Recomand cu încredere acest hotel!
    • Cameră dublă sau twin

Se auzeau foarte bine zgomotele și vocile din camera alăturată....cam atât.

Amabilitatea personalului curățenie în cameră, menaj zilnic, mâncarea la restaurant foarte gustoasă,curtea interioară superbă .Parcare gratuită.

Sejur în mai 2024

• Comentariu trimis pe 2 septembrie 2021

Mi-a placut mai mult decat m-am asteptat.
    • Cameră dublă sau twin

Paturile scartaiau cam tare.

Locatie cocheta, decorul rustic cu foarte mult gust iar mancarea a fost exceptionala si satioasa. Preturi accesibile si personal foarte amabil. Chelnerii vorbeau limba romana si a fost foarte cooperanti.

Sejur în iulie 2021

• Comentariu trimis pe 21 mai 2024

Originalitate, eleganță, bun gust, amabilitate maximă!
    • Suită cu 2 dormitoare

Totul a fost în regulă!

Fără mic dejun, locație superbă!

Sejur în mai 2024

• Comentariu trimis pe 18 septembrie 2023

Foarte multumitor

Locatia

• Comentariu trimis pe 5 august 2023

• Cameră dublă sau twin

La baie o curățenie mai amănunțită, pe tavan erau pânze Cu 2 paianjeni mari, și în jurul toaletei și pe toaleta mai trebuia curățat.

Mâncarea și patul,mai specific salteaua...super mare și confortabilă.

• Comentariu trimis pe 4 august 2023

• Cameră dublă sau twin

Personalul a fost foarte amabil si ospitalier. Conditii foarte bune avand in vedere pretul.

• Comentariu trimis pe 8 august 2022

2,0
    Restaurant minunat, locatie de cazare foarte slaba!
    • Cameră dublă sau twin

De cum am intrat in camera, un miros de hazna. Fata de la receptie a incercat sa ne dea alta camera, dar era aceeasi situatie; cand tineam deschisa usa de la balcon nu mai mirosea. Mobilierul este foarte vechi., totul scartaie, tencuiala umflata pe tavan, in baie mizerie. Capacul de la vasul de wc era ingalbenit. Nu era perdeluta la dush, cand faceam baie stropeam peste tot. se facea baltoaca. Nu vom mai reveni la aceasta locatie .

Restaurantul... pentru el am revenit in Kranevo, ospatarul COCO e nr.1; cel mai amabil si priceput ospatar de pe litoralul bulgaresc. Fata de la receptie foarte amabila. Faptul ca e aproape de plaja(cateva sute de metri).Balconul ca era mare.Vom reveni doar in restaurant, unde este alta situatie. Totul perfect! Atmosfera placuta, personal amabil, mancarurile excelente. Proprietarul locatiei ar trebui sa-i tripleze salariul lui COCO, pentru ca el este sufletul acestui restaurant! Multumim!!

Sejur în august 2022

• Comentariu trimis pe 28 iulie 2022

1,0
    Foarte prost
    • Cameră dublă sau twin

Hotelul are decat 7 locuri de parcare si mereu sunt ocupate , pana la ora 23:30 nu poti dormi din cauza muzicii de la restaurant , de la parter pana la etaj trebuie sa urci pe intuneric , wirelessul nu functioneaza , camera mult mai mică decat in poze si foarte inghesuită , uscator de rufe rupt , frigider zgomotos , ventilatorul din baie huruie ca un motor de avion te si sperii , suport dus defect , perie wc are 15 ani , cos gunoi parca a fost aruncat din avion , usa la baie nu se inchide , saltelele paturilor in afara ca scartie sunt foarte inconfortabile si nu te poti odihni prea bine . Din punctul meu de vedere e un hotel de 1 stea dar nu il recomand nimanui .

Mancarea la restaurant bună , personalul primitor , curatenie ok , ac nou in camera .

• Comentariu trimis pe 25 iulie 2022

5,0
    Acceptabil
    • Cameră dublă sau twin

- inca de cand am ajuns, in camera erau panze de paianjen inclusiv in locuri foarte vizibile..deci atentia la curatenie lasa de dorit -doamna care venea sa faca curatenie doar intindea patul, schimba prosoapele si lua gunoiul, insa nu aspira sau spala pe jos -nu recomandam statiunea pentru ca este foarte murdara si neingrijita (cu exceptia plajei)

-personalul a fost amabil -gradina interiora e frumoasa si se poate servi masa la restaurantul lor (mancarea este buna) -plaja din Kranevo este una frumoasa

• Comentariu trimis pe 4 iulie 2022

4,0
    De evitat cazarea în acest hotel
    • Cameră dublă sau twin

Curățenia din hotel lasă mult de dorit, miros greu în baie, toaleta pătată de rugină, păianjeni în toate colțurile camerei, praf peste tot, mizerie pe podea.

Restaurantul și servirea ireproșabilă.

• Comentariu trimis pe 23 mai 2022

Curatenia

Personalul(ospatarul COCO), locația, mancarea

Sejur în mai 2022

• Comentariu trimis pe 8 septembrie 2021

• Cameră dublă sau twin

Localitatea este neîngrijită. Multă mizerie în drumul spre plajă. Acesta este un motiv pentru a nu mai alege această stațiune. Chiar dacă plaja este foarte frumoasă ,ai sentimentul că ești într-un loc total neatractiv. Turiștii trebuie să aibă și alte posibilități,nu numai plajă și mâncare. Desigur că toată lumea s-a dus în stațiunile vecine,ca să se simtă cu adevărat în vacanță.

Arhitectura hotelului ne-a surprins în mod plăcut.Camera spațioasă și primitoare,baia mare și apă fierbinte la discreție. Restaurantul într-adevăr conform reputației. Un loc deosebit în care ne-am simțit bine.De lăudat personalul hotelului,mai ales recepționera,extrem de binevoitoare și,deasemenea ,faptul că am putut beneficia de serviciile unui medic ,astfel încât am efectuat teste PCR Covid chiar la hotel.

Sejur în septembrie 2021

• Comentariu trimis pe 5 septembrie 2021

4,0
    Dezamagitor...
    • Cameră dublă cu balcon (2 adulți + 1 copil)

La intrarea in camera situata la etajul 2 ma cuprinde spaima, in camera era un miros de canalizare. Situatia devine disperata cand vad cum arata vasul de toaleta si baia in general. Asa ca am facut de urgenta o excersie la supermarket sa cumpar produse de curatat si dezinfectat, odorizant de wc, sapun lichid pentru maini, etc... Dar cosmarul nu se termina aici. Femeia de la curatenie era ea insasi certata cu curatenia. Mirosul de "om nespalat" lasat in urma ei pe hol era aproape de nesuportat. Cand ajungeam de la plaja ne faceam o cruce mare si ne rugam sa nu mai fie pe etajul nostru si sa fie macar un geam deschis. Dadeam iama in camera si deschideam larg usa sa aerisim camera care acum mirosea si a canalizare si a om nespalat... Hotelul se pare ca nu isi permite aspiratoare, inventiile acelea moderne care ne mai scapa de praf. Va inchipuiti ce praf era oriunde te uitai. A trebuit sa atac servetelele umede luate pentru copil. Ma opresc aici. Am spus suficient incat sa se inteleaga ca nu imi mai aduc familia aici niciodata.

Este situat aproape de plaja Receptionera foarte amabila Si cam atat....

Sejur în septembrie 2021

• Comentariu trimis pe 26 august 2021

Camera intunecoasa

Am avut vedere spre gradina si ne am bucurat de spectacolul muzical in fiecare seara

• Comentariu trimis pe 19 iulie 2021

ambianta de 100 de puncte
    • Cameră dublă sau twin

mai trebuie insistat la capitolul curatenie in camera si pe hol

este a 4 oara cand venim aici. In primul rand restaurantul Izvora este exceptional. Cu muzica live seara, mancare de exceptie si ospatari de nota 100

Sejur în iulie 2021

• Comentariu trimis pe 24 august 2021

6,0
    Plăcut
    • Cameră dublă sau twin

Am luat două camere, ambele le-am primit în corpul care avea balcoane pe partea cu bucătăria restaurantului. Mirosea a mâncare, priveliștea nu era prea ok, sa vezi cum stau lăzile cu vinete coapte pe jos, într-un mediu insalubru. Ce ne-a pus însă capac a fost faptul că nu aveau ora de liniște, astfel încât Intr-una din zile au spart un sac cu nuci la orele amiezii, intre 15 și 16. Noaptea puteai să dormi doar după ora 1 când plecau toți clienții restaurantului, nu exista pic de izolare fonica. Pe pat cum am ajuns erau fire de par foarte multe. Pereții murdari, baia la fel.

Poate daca ne schimbau camera așa cum am solicitat ar fi fost mai ok. Am avut apa calda mereu, făceau curățenie zilnic, dar uzura și murdăria de pe lenjeria de pat nu ținea de asta... Recepționera vorbea engleza.

• Comentariu trimis pe 28 august 2023

• Comentariu trimis pe 30 august 2021

• Comentariu trimis pe 23 august 2021

• Comentariu trimis pe 29 iunie 2021

Sejur în iunie 2021

Clienții au evaluat și aceste proprietăți: