2. Comentarii despre hoteluri în Bulgaria

6,9

8,1

• Comentariu trimis pe 10 august 2021

1,0
    Oribil, proprietarul agresiv, reclama mincinoasa!
    • Apartament cu 1 dormitor şi balcon

Pozele si descrierea proprietatii - mincinoase, false! Vedere lateral si spate! Proprietarul agresiv (mirosea a alcool), cand am ajuns si am spus ca apartamentul nu este conform descrierii, ne-a deschis usa apartamentului si ne dadea afara. Am refuzat sa plecam ( veneam din alta tara, era totul achitat (nerambursabil), nu aveam alta rezervare, etc...), ne-a amenintat ca cheama politia. Chiar l-am rugat sa cheme politia, noi eram intr-o situatie grava si incorecta, nu el! In cele din urma, ne-a permis sa stam, cu dispret. Spre finalul primei zile, si-a revenit putin, si a spus ca regreta iesirea respectiva. Noi oricum nu ne-am mai simtit confortabil si in siguranta ( mai ales ca mirosea tot timpul a alcool) si am plecat cu o zi mai devreme ( intr-adevar ne-a dat banii inapoi pentru acea noapte de cazare!). Astefel de persoane nu ar trebui sa lucreze in industria turistica! Booking, mare atentie la colaboratorii cu care acceptati sa lucrati!

Nu a existat mic dejun. Pozele si textul de promovare au fost mincinoase! Apartamentul este vandut ca fiind cu vedere panoramica la mare, dar este coltul din spate al cladirii, astfel incat este vedere catre mare - laterala chinuita si vedere spate, catre maracini si canapele abandonate!

Sejur în august 2021

Clienții au evaluat și aceste proprietăți: