2. Comentarii despre hoteluri în Bulgaria

7,8

8,1

• Comentariu trimis pe 3 octombrie 2023

• Cameră dublă sau twin cu pat suplimentar şi balcon

Gustarea de după amiaza lasă de dorit! Câteva felii de cozonac de proasta calitate! Păcat! Camera tripla nu prea este tripla! Un minifotoliu rabatabil nu poate fi considerat pat pt o persoana! Noroc cu patul de mijloc care era foarte mare!

Piscina destul de mare! Șezlonguri suficiente.

• Comentariu trimis pe 10 septembrie 2023

Un sejur aproape reusit!
    • Cameră dublă sau twin cu balcon

Nu ne-a placut faptul ca am preluat camera murdara (se vedea clar ca nu a fost curatata dupa turistii anteriori, era numai păr si nisip pe jos), iar pe durata sejurului, 6 zile, nu s-a facut deloc curat. Am fost nevoita sa aspir singura in camera! La toaleta receptiei, am gasit aceeasi mizerie! Nu pot spune ca mancarea a fost de 4 stele, am avut noroc cu salatele si fructele :). Toata bautura este la dozator, diluata cu ceva apa, iar farfuriile si tacamurile nu sunt foarte bine curatate! Aveam alte asteptari de la un hotel de 4 stele!

Ne-a placut faptul ca hotelul este spatios, aproape de plaja, cu o piscina mare si curata; receptia la fel de mare si frumoasa, iar personalul amabil. Camera de hotel spatioasa, cu balcon.

• Comentariu trimis pe 6 septembrie 2023

Programul scurt la bar.

Cazarea, personalul .

• Comentariu trimis pe 18 august 2023

Sejur ok!
    • Cameră dublă sau twin cu balcon

Am dat nota 8 din cauza camerei, am pus sa fie pat matrimonial, dar am primit doua paturi lipite, e urat sa dormi separat… probabim management-ul ia exemplu de la restul personalului si sa se respecte rezervarile facute! Parcarea la 100 de metri de hotel, dar macar este! Sucurile si taria destul de slabe… eu zic ca se poate da ceva mai bun pretul asta! Va recomand 100 de lei in plus pe seara ca sa fie bautura mai calitativa si va fi mereu hotelul full! Ma repet ca am dat nota 8 din cauza peronalului, care are un potential enorm daca se doreste cresterea calitatii!

Personalul foarte implicat! Mereu erau acolo unde trebuia! Mancarea era adusa imediat ce se termina, la fel ca cei care strangeau mesele! La fel ca si echipa de la bar, personalul din restaurant, nota 10! Mancare foarte variata, 5-10 tipuri de mancare gatita sau facuta pe gratar, plus cruditati! La fel si dulce, mananci cat vrei si cat poti, chiar daca te duci la final, vei gasi mancare! Curatenia era facuta zilnic! Vinul si berea sunt bune, singurele bauturi calitative!

• Comentariu trimis pe 18 august 2023

• Cameră dublă sau twin cu balcon

Liftul. Avea probleme , tot sejurul am urcat 5 etaje de fiecare data când trebuia sa urc la camera . Scoatea zgomote ciudate și se mișcă de aveai impresia ca acum cade .Micul dejun nu a fost diversificat deloc 8 zile

Mi-a plăcut curățenia, personalul a fost dragut , aproape de plaja . Prânzul și cina erau diversificate. Parcarea mare , puteai pleca liniștit ca sigur găseai loc când te intorceai. Băieții de la bar și animatoarele niște drăguți.

• Comentariu trimis pe 16 august 2023

Bine
    • Cameră dublă sau twin cu balcon

Barul foarte slabut bufetul cam acelas lucru zilnic una peste alta nu este pentru pretentiosi

Locatia ok gazde primitoare

• Comentariu trimis pe 10 august 2023

• Cameră dublă sau twin cu balcon

Locatie buna, se ajunge usor la obiectivele turistice din zona. Raport calitate-pret ok.

• Comentariu trimis pe 10 august 2023

• Comentariu trimis pe 8 august 2023

• Cameră dublă sau twin cu pat suplimentar şi balcon

Intr-adevar macarea nu a fost diversificata,aceeasi tocana, aceleasi paste. Micul dejun nu a fost diversificat, nu prea aveai optiuni si in fiecare zi aceeasi mancare.

Mic dejun plictisitor, mereu acelas. Locatia ok, aproape de plaja, in zona linistita. Personalul foarte amabil,zambitor, te faceau sa te simti bine, relaxat, atent la nevoile clientului. Curetenie in camera s-a facut in 5 zile de 4 ori

• Comentariu trimis pe 7 august 2023

Un concediu minunat!
    • Cameră dublă sau twin (2 adulți + 1 copil)

Nu am înțeles de ce recenziile sunt atât de puțin plăcute, când aceasta proprietate chiar merita mai mult. Locație aproape de mare, trebuie doar sa treci dunele de nisip, curat și curățenie in camera in fiecare zi( schimbul de prosoape, măturat și spălat pe jos). Mâncarea buna și destula, nu ai cum sa spui, cum am văzut in unele recenzii ca mori de foame, prânzul și cina chiar foarte diversificate, noi am mers cu un copil de 6 ani, și chiar pretențios la mâncare, dar spre mirarea noastră a găsit ce mânca fără probleme și chiar pe saturate. Băutura la discreție, alcoolice și răcoritoare, între prânz și cina poți servi înghețată și prăjituri. Consider ca aceasta locație, chiar este prezentată ca in imagini, și referitor la personal noi nu am întâlnit pe nimeni care sa ne vb urat sau altfel. Datorită recenziilor proaste era cât pe ce sa anulam acest sejur, care ne a lăsat plăcut surprinși. Ca și nota in bagaj sa va luați prosop( pt plaja ) deoarece cele din hotel nu pot fi folosite la piscina sau mare. Locuri pe șezlonguri la piscina este pt toată lumea, și poți servi și la barul de lângă băuturi de care dorești . Noi am fost un cuplu cu un copil și am fost foarte multumiți , dar dacă sunteți pretențioși și in Căutare de defecte și nu sa va bucurați de sejur, căutați doar de 5 stele( și cu siguranța și acolo se va găsii minusuri) Încă un plus parcarea, care este o mare problema in Bulgaria, proprietatea deține parcare privată

• Comentariu trimis pe 4 august 2023

Plăcut

Nu a mers televizorul

Totul a fost ca în descriere

• Comentariu trimis pe 2 august 2023

Satisfacator
    • Cameră dublă sau twin cu balcon

Comunicare greoaie la receptie, mancare nu prea gustoasa care s-a repetat zilnic, camera f.calduroasa,la et.5, aerul conditionat slab.

Personalul de la debarasare, personalulde la bar, plaja cu nisip f.fin

• Suită

Hotelul este de 3 stele, nu de 4.....

Camere cu balcon mare, curățenie în camere și se schimbau prosoapele mereu. Mâncare pt. toate gusturile, nu și pt. pretențioși.

Bine
    • Cameră dublă sau twin cu pat suplimentar şi balcon

A. C. - urile neigienizate, cu mucegai în ele,balcon mic ținând cont că am închiriat un apartament.

Locație aproape de plajă, mâncarea acceptabilă/nu plecai flămând de la masă, băuturi ok.

• Cameră dublă sau twin cu balcon

Mâncarea nu a fost diversificata Al treilea pat a fost o canapea mica s i nu un pat normal

Amabilitate și curățenie

• Comentariu trimis pe 29 iulie 2023

Mâncarea diversificata prea putin

Liniștea ,curățenia și amabilitatea personalului

• Comentariu trimis pe 28 iulie 2023

• Cameră dublă sau twin (2 adulți + 1 copil)

Mâncarea nu este diversificata!!! Nu am murit de foame..😬😁 Personalul vechi Paturile confortabile...pernele mult prea tari...

Locația aproape de plaja Piscina este una ok Curățenie în fiecare zi Barmanul de la piscina super nota 20+

• Comentariu trimis pe 23 iulie 2023

Excelent

Băutura era slabă

Mâncarea

• Comentariu trimis pe 23 iulie 2023

Acceptabil!
    • Cameră dublă sau twin (2 adulți + 1 copil)

Nu mi-a plăcut mâncarea. În plus atât la masă cât și la piscină apa ți se oferea în pahare de plastic relativ mici (aproximativ 100 ml.)

Mi-a plăcut amabilitatea personalului.

• Comentariu trimis pe 18 iulie 2023

• Suită

Poziționarea față de plajă. Este departe. Mâncarea se poate mai diversificată puțin.

Tot ce ține de hotel sau cazare. Nu au fost probleme.

• Comentariu trimis pe 10 septembrie 2022

• Cameră dublă sau twin cu balcon

Apa din piscina era extrem de rece, astfel ca nu ne-am putut bucura deloc de aceasta. Intr-o parte a piscinei, erau amplasate niste tomberoane in spatele gardului viu ce inconjura piscina, iar in cazul in care erau ocupate celelalte sezlonguri si voiai sa stai la piscina, aveai doar posibilitatea sa stai in zona in care venea miros de gunoi. O mare parte din personal nu vorbea limba engleza, comnicarea fiind dificila. Felurile de mancare nu erau foarte diversificate, iar unele dintre ele nu foarte gustoase.

Locatia este foarte buna, hotelul este amplasat in apropierea plajei, accesul fiind destul de facil (pe o alee de lemn, construita peste dunele de nisip de langa hotel). Plaja este cu nisip fin, curat, ideala pentru familiile cu copii mici. Am avut parcare gratuita la hotel, cum scrie in descriere.

Sejur în septembrie 2022

• Comentariu trimis pe 2 septembrie 2022

Odihnitor
    • Cameră dublă sau twin cu pat suplimentar şi balcon

Destulă mâncare dar fără gust

Curățenia și personalul

Sejur în septembrie 2022

• Comentariu trimis pe 22 august 2022

• Cameră dublă sau twin cu balcon

Program diversificat făcut de animatorii piscinei !

Sejur în august 2022

• Comentariu trimis pe 1 august 2022

Totul ok
    • Cameră dublă sau twin (2 adulți + 1 copil)

Calitatea bauturilor lasa de dorit, atat la sucuri cat si la bere(din ce a comentat sotul meu). Gustatea de la ora 16 a fost slabuta, o singura data ne-am aflat in hotel la ora respectiva, au fost niste fursecuri si inghetata decat de capsuni.

Mancarea a fost buna, gustoasa, chiar daca, spre deosebire de alte hoteluri, nu erau atat de multe optiuni. Parcarea a fost gratuita, hotelul are in apropiere o parcare in care accesul se face pe baza cartelei de la usa camerei.

Sejur în iulie 2022

Clienții au evaluat și aceste proprietăți: