2. Comentarii despre hoteluri în Bulgaria

8,4

7,9

• Comentariu trimis pe 7 mai 2024

• Cameră triplă

Poziționare excelenta fata de plaja și fata de centrul vechi.

Sejur în mai 2024

• Comentariu trimis pe 5 mai 2024

• Cameră triplă cu vedere la mare

Desi nu a fost cazul meu, fiind abia 1 mai si sezonu abia isi dă startul, nu am.outut sa nu observ pretul parcarii in sezon estival al hotelului: 20 leva/zi, adica nitel mai mult de 10euro. Mult!!

Curatenia, baia.. cu geam la dus si nu cabina, cabina fii d pentru mine incomoda, mereu lovindu-ma de geamuri. Asa open space cu un geam paravan a fost perfect.

Sejur în mai 2024

• Comentariu trimis pe 13 septembrie 2023

Un hotel mic, amplasat excelent, pe principala alee a stațiunii și foarte aproape de plajă.
    • Cameră cvadruplă cu vedere la mare

Masa a am servit-o în cadrul terasei hotelului, am optat pentru regim all inclusive, mâncarea destul de bună, dar relativ puțin diversificată. Am cam fost nevoiți să repetăm meniul, deoarece nu toate produsele puse la dispoziția clienților erau pe gustul nostru. Cu toate acestea, suntem conștienți că este dificil să pregătești un meniu variat, mai ales când vorbim de un hotel relativ mic. Sucurile, ceaiurile, cafeaua, berea și vinul, au fost toate incluse în meniu. De altfel, acesta este singurul minus pe care l-am avut la acest hotel.

Camera superba si spațioasă, foarte curată, mobilier generos și foarte bun, dotată cu tot ce trebuie pentru a te simți excelent în concediu. Baia de asemenea foarte mare, bine compartimentată. În cameră ai tot ce-ți trebuie, patul cu saltele foarte comode, cu dulap, măsuță, noptiere. Camera a fost dotată cu aer condiționat, minifrigider, TV și am avut acces la internet printr-un wireless decent, terasa foarte mare dotată cu șezlonguri, măsuță, băncuță și scaune, cu o copertină frumoasă sub care să te adăpostești, atunci când este prea cald. De pe terasă ai o priveliște superbă cu vedere asupra întregului golf, amplasarea hotelului în imediata apropiere a plajei si pe principala alee de promenadă din Sunny Beach.

• Comentariu trimis pe 9 septembrie 2023

• Cameră dublă

De la recepție cam smeker că nu a vrut să scoată pios ül până nu am amenințat că anulam rezervarea și ne mutam la alt hotel

Locație ok

• Comentariu trimis pe 7 septembrie 2023

• Cameră triplă cu vedere la mare

Mancarea a fost destul de ok doar că se repeta zilnic

Locație excelentă

• Comentariu trimis pe 5 septembrie 2023

placut
    • Cameră dublă cu vedere la mare

cred ca trebuia specificat ca este un all inclusive super light,ar fi trebuit mai multe feluri de mancare,galagia foarte mare pana dupa orele 24 ar trebui camerele mai bine izolat fonic

micul dejun ,marimea camerei destul de spatioasa,amplasarea aproape de plaja,curatenia

• Comentariu trimis pe 4 septembrie 2023

• Cameră dublă cu vedere la mare

Personalul, puțin prezent și fără implicare.

Poziția locației chiar la malul mării ne-a dat senzația de vacanță, cu multă diversitate și posibilități de distracție.

• Comentariu trimis pe 3 septembrie 2023

Ok-ish
    • Cameră dublă

Mâncarea. Înțeleg că e demipensiune și că prețul a fost relativ mic, dar mâncarea a fost cam nașpa.

Curățenia Camera Locatia (e foarte aproape de plajă)

• Comentariu trimis pe 30 august 2023

Foarte bine!!!
    • Cameră dublă cu vedere la mare

Timp de pa tru zile, acelasi meniu la micul dejun. Nu aveau nici apa, nici suc, nici cafea...

Locatia excelenta. Micul dejun ar putea fi mai diversificat de la o zi la alta.

• Comentariu trimis pe 23 august 2023

Vom reveni cu siguranță 😍
    • Cameră cvadruplă cu vedere la mare

Gălăgie de la parcul de distracții și karaoke,dar am venit pentru distracție...pentru odihna de preferabil departe de promenadă. Mâncarea nu prea pe placul nostru dar ,nu am răbdat foame am avut ce alege.

Locația superbă,20 m până la apă

• Comentariu trimis pe 16 august 2023

• Cameră dublă cu vedere la mare

Personalul nu prea a învățat să zâmbească.

Foarte aproape de plaja, curățenie, cameră spațioasă.

• Comentariu trimis pe 14 august 2023

A fost OK
    • Cameră triplă

Situat langa un parc de distractie , un karaoke si un pub care dadeau fiecare mai tare muzica si asta tinea pana la 4 dimineata. Mancarea nu e chiar atat de grozava, doar micul dejun (desi a fost acelasi in fiecare zi) a fost foarte foarte bun! Parcarea este cu plata, foarte mica si daca pleci cu masina nu mai gasesti loc , desi am platit dinainte pt tot sejurul..a trebuit sa improvizam un loc de parcare.

Locatie langa plaja. Mic dejun fabulos. Camere mari. Curatenie zilnica.

• Comentariu trimis pe 1 august 2023

• Cameră dublă cu vedere la mare

Faptul ca desi aveau parcarea lor, a trebuit sa platim separat, micul-dejun sarac, putin diversificat ouale aproape crude atat omleta cat si ochiurile, atitudinea domnului de la receptie foarte rece, indiferenta.

Amplasarea foarte buna, chiar pe plaja! Personalul de la curatenie si curatenia in regula! Doamnele foarte amabile

• Comentariu trimis pe 1 august 2023

Vacanță la Largo Beach Hotel
    • Cameră triplă

Nerecomandat celor care caută liniștea pentru că nu o vor găsi. Chiar dacă sunt bine izolate fonic, gălăgia de afară tot se aude. Nu mi-a plăcut atitudinea celor care erau la servirea micului dejun când nu a mers expresorul de cafea, nici nu au găsit o soluție în dimineața aceea. Puteau să facă la filtru nu să râdă pur și simplu și să spună că le pare rău, dar nu merge ... Apoi parcarea taxată suplimentar, înghesuită, am scos mașina mizerabilă de la ceea ce cădea din pomi...

Aproape de mare, de centrele comerciale, de locul de joacă, totul este la un loc ! Terase cu mâncare bună și oferte la cocktailuri. Viață de seară, chiar noapte, lume multă, distracție, micul dejun bun.

• Comentariu trimis pe 31 iulie 2023

Relativ ok daca vrei sa stai maxim 3 nopti si nu stai prea mult in camera.
    • Cameră cvadruplă

Miros ciudat in hotel. Tv prea mic. Lumina slaba in camere.

Foarte aproape de plaja. Are lift.

• Comentariu trimis pe 28 iulie 2023

Un sejur comform asteptarilor!
    • Cameră triplă

Muzica din timpul noptii de la parcul de distractii si de la un bar amplasat pe plaja, care se aude pana dimineata.

Amplasarea pe malul marii, curatenia, servirea mesei in conditii bune, fara inghesuiala si cozi la mancare, camerele mari. Plaja publica la 20m de hotel, parcarea supravegheata cu camere video.

• Comentariu trimis pe 25 iulie 2023

• Cameră dublă cu vedere la mare

Am stat 5zile, mâncarea a fost aceiași zi de zi iar brânzeturile si mezelurile erau prezente inclusiv la prânz și cina...doar sa umple masa....deserturile..zi de zi la fel și ceva oribil.....când am ajuns ne-au impus taxa de 1,5% din toată suma pe care o aveam de achitat pt plata cu cardul ceea ce nu apărea pe booking, abia i am convins ca nu e corect ce fac, apoi ne cereau 20leva pt ziua de parcare desi cand am făcut rezervarea nu specifica nicaieri asta, pana la urma ne-au luat 15leva pe zi ca aveam rezervarea din februarie, nu mai zic ca parcarea era ceva groaznic....la plecare nu ne-a întrebat nimeni dacă a fost tot ok ,cum ne-am simțit etc asa cum am fost obișnuiți în alte locuri...ma rog.....superficialitate maxima, infara de cameriste care erau drăguțe restul personalului dezinteresat, mâncarea aceiași zi de zi și repusa pe bufet pt ca erau chestii care nu le manca nimeni....

Relativ curat, aproape de plaja

• Comentariu trimis pe 16 iunie 2023

pretul parcarii.

terasa

• Comentariu trimis pe 7 iunie 2023

• Cameră dublă

Mic dejun relativ nediversificat, tv mic in comparație cu dimensiunea camerei și locul poziționat, lipsa canale tv românești în ciuda numărului mare de turiști români ( mai mult de jumătate din mașinile din parcare erau cu numere de Romania), parcare mica și cu taxă de 20 leva/zi.

Camera spațioasă cu balcon, dus mare,

• Comentariu trimis pe 5 iunie 2023

• Cameră triplă

Fiind poziționat pe strada cu magazinele și restaurantantele este foarte multa gălăgie,mult zgomot. Hotelul are si un restaurant la parter si nu te poți odihni pana în ora 2-3 dimineața pentru ca doar atunci încetează muzica și se termină distracția. Mereu în cameră era un miros de umiditate. În cele 4 zile nu s-au schimbat prosoapele,nu s-au schimbat lenjeriile, nu s-a maturat/aspirat.

Locație centrala,lângă plajă,au și parcare contra cost(contează ca nu prea ai unde sa lași mașina). Zilnic se făcea patul,dar, doar atât...

• Comentariu trimis pe 24 aprilie 2023

Un sejur cinstit sub raportul pret-calitate.

Personalul de serviciu.

Sejur în septembrie 2022

• Comentariu trimis pe 7 septembrie 2022

• Călător singur
    • Cameră single

Camera era single și nu aveam balcon. Pentru mai multe zile nu este ok.

Foarte aproape de plaja!

Sejur în august 2022

• Comentariu trimis pe 30 august 2022

• Cameră triplă

Mancarea NU este diversa, deci nu prea este de ales. Desi a fost ,,All Inclusive,,, intre mese NU se dadea nimic de baut sau de mancare. Cafea doar la micul dejun, iar in pret intra doar o singura bere ,,free,, de persoana. Calitatea mancarii a fost buna, dar sa nu aveti pretentii inalte.

Pozitia hotelului este foarte buna, aproape de plaja, langa o alee de promenada plina de magazine mici ,,cu de toate,,

Sejur în august 2022