3. Област Варна отзиви за хотели
  4. Златни пясъци отзиви за хотели
  5. Отзиви за Palm Beach Hotel - All Inclusive with Free beach package & Private Beach

Отзиви за Palm Beach Hotel - All Inclusive with Free beach package & Private Beach 4 звезди

Golden Sands Resort, 9007 Златни пясъци, България

• Съотношение цена/качество

8.1

• Безплатен WiFi

100% проверени отзиви

Реални гости. Реални престои. Реални мнения.

Научете повече- отваря диалогов прозорец
Напишете отзив

Показване 1 - 25

• Оценено на: 5 септември 2023 г.

Много добър
    • Изпратено от мобилен телефон

В огромната си част персоналът почти или изобщо не говорят български.

Прекрасно местоположение! В непосредствена близост до плажа и до пешеходната алея. Гледката от стаята беше страхотна! Чадърите и шезлонгите на плажа, както и предоставяните кърпи за гостите на хотела са голямо удобство.

Престой през септември 2023 г.

• Оценено на: 28 юли 2023 г.

Много добър
    • Престой от 1 нощувка

Много неприятно впечатление ми направи, че пристигнахме в 13,30ч. , а ни накараха да чакаме за гривни до 14ч. Чак пък за1/2 ч.- на много места са ни настанявали много по- рано?!Базата е стара, може би трябва да се подмени настилката на терасата на ресторанта, която е от соц. време и паветата за разбити , м/у тях има големи луфтове и яовек може да се спъне, носейки храна!

Супер хотелче, не очаквах, стаята беше много просторна и светла, с невероятен морски изглед.Персоналът се се стараеше много, особено в ресторанта. Адмирации за момчетата и мъжът зад бара- незнам от каква националност са, но останах впечатлена! Силен олл- инклузив с много добра храна.

Престой през юли 2023 г.

• Оценено на: 28 юли 2023 г.

Приятно прекарана почивка
    • Престой от 8 нощувки

Разнообразна храна, бързо обслужване, много добър сервиз

Престой през юли 2023 г.

• Оценено на: 4 юни 2023 г.

Превъзходен
    • Изпратено от мобилен телефон

Водата не става за пиене и няма налягане, задължително си носете или си купете минерална вода, но това е проблем за целия комплекс, от хотела нямат вина. Друг проблем са тълпи от румънски туристи, безкрайно нахални и прости, сутрин рано тичат да хвърлят кърпи по шезлонгите и на плажа и на басейна, би трябвало управата на хотела да забрани тази практика и спасителите да не допускат да се хвърлят кърпи по шезлонгите.

Любезно отношение от страна на персонала, всички са много старателни - браво! Отлична локация до плажа, доволен съм от плажния бар.

Престой през юни 2023 г.

• Оценено на: 8 септември 2021 г.

Отлично местоположение
    • Група
    • Фамилна стая с балкон и изглед към парка – безплатен достъп до плажа
    • Престой от 1 нощувка

Отлично местоположение в курорта. Храната е обилна, разнообразна и вкусна. Подходящо за конферентен туризъм. Залата за събития е на изключително високо ниво - капацитет 300 места. Две по-малки зали. Терасата към залата е подходяща за коктейли и кафе паузи.

Престой през септември 2021 г.

• Оценено на: 6 септември 2021 г.

Превъзходен
    • Престой от 5 нощувки

Интернета

Всичко

Престой през септември 2021 г.

• Оценено на: 23 август 2021 г.

8.0
    Царство на децата и безупречен климат.
    • Суит с балкон – безплатен плажен пакет
    • Престой от 7 нощувки

Ужасни колбаси, масло и риба, Местоположението на хотела е изключително добро, но паркинга е много далече. Возят те до него. Чистотата се поддържа много добре, но почистването на стъклата на прозорците не знам дали влиза в задълженията им. Препоръчвам го за семейства с деца, особено ако не обичат колбаси.

Превъзходен готвач. Превъзходни и сладки дини и пъпеши, хубави сирена и хляб. Салатите са много пресни и хубави, любими ни бяха тези с домати и краставици. Много хубави домати - български, а не вносни. Местоположението на хотела е изключително добро. Организацията на забавления за деца е отлична. Мерките срещу Ковит са отлични. Препоръчвам го за семейства с деца.

Престой през август 2021 г.

• Оценено на: 9 август 2021 г.

7.0
    Добър

Не

Не

Престой през август 2021 г.

• Оценено на: 10 юли 2021 г.

Спокойствие
    • Престой от 4 нощувки
    • Изпратено от мобилен телефон

Персоналът е много внимателен и любезен, спокойно място, приятна атмосфера.

Престой през юли 2021 г.

• Оценено на: 25 юни 2021 г.

Добър хотел, но не е за 4 звезди . Има малки но дразнещи забележки
    • Самостоятелно пътуващ
    • Изпратено от мобилен телефон

Конденза на климатика капеше от тавана във ваната и малко беше дразнещо.

Стаята беше огромна!!! Персонала усмихнат и точен.

Престой през юни 2021 г.

• Оценено на: 10 юни 2021 г.

7.0
    28€ double room + sea view + good breakfast = not bad
    • Пътуване по работа
    • Самостоятелно пътуващ
    • Икономична стая с 2 отделни легла с балкон
    • Престой от 1 нощувка

Плащане на паркоместо 10лв , при положение че паркинга беше зает на 5% . Все пак хотела не е в града , и за да стигнеш до него ти трябва превоз . Също намирам за бесмислено наличието на телефон / отдавна изгорял и дефектирал / точно там където се къпеш . В 21 век има паник бутони ако ти прилошее , но дори и да приемем че искаш да си поръчаш рум сервиз докато си под душа с насапунисана глава , пак няма да успеееш защото телефона не функционира , следователно е там като декоративна вещ , но в същото време леко притеснява ако решите да си вземете вана и той цопне при вас .

Получих стая с гледка към морето и не пропуснах да и се насладя от терасата с чаша уиски с пура . Приятни млади момичета на рецепция , с чувство за хумор . Сутринта на закуска ми беше забавно да гледам момичето и момчето от сервиза , и се чудех колко километра на ден навъртат , и колко от тези километри са безцелно ходене насам натам . Интересно бе и решението за РОБОТ-Дезинфектор посрещащ гостите на входа на рецепция. Той говореше руски език ,беше червен на цвят, и веднага се запитах , възможно ли е да е сглобен в заводите на Лада в Толяти ?

Престой през юни 2021 г.

• Оценено на: 26 септември 2023 г.

Като цяло оценката е много добра и бихме ви посетили отново!
    • Престой от 2 нощувки

За обяд и вечеря може да се предложат по-квалитетни риби. За вечеря по-разнообрана скара.

Закуската беше перфектна. Обяда и вечерята -много добри. Местоположението е отлично.

Престой през септември 2023 г.

• Оценено на: 24 септември 2023 г.

Изключително любезен персонал, добро местоположение, спокойно място за семейна ваканция.
    • Фамилна стая с балкон и изглед към парка – безплатен достъп до плажа
    • Изпратено от мобилен телефон

Всичко ни хареса. Дребните недостатъци, се компенсираха от старанието на персонала да се чувстваме добре.

Най-много ни хареса отношението, обслужването, местоположението на мястото и красивата гледка. Местоположението на хотела е страхотно, пресичаш една търговска улица и си на плажа, на който имаш осигурени шезлонги и чадъри. Персоналът е изключително любезен и отзивчив. И момчето на рецепцията, и хората на бара и в ресторанта, бяха много дружелюбни, веднага се отзозаваха и се държаха мило и внимателно с нас. Храната беше разнообразна, като в пакета бяха включени и напитки алкохолни и безалкохолни, като за по-прененциозните и ценители и на хубавия алкохол се предлагаше такъв на достъпни цени. На бара на плажа имаше кроасани и сладолед и за тези, които успяваха да огладнеят и между храненията.

Престой през септември 2023 г.

• Оценено на: 10 септември 2023 г.

• Престой от 4 нощувки
    • Изпратено от мобилен телефон

Запазването на шезлонгите на плажа и басейна от страна на чуждестранните туристи (румънци) с хавлии от хотела рано сутринта въпреки , че навсякъде има табели за забрана, което не се спазва .

Местоположението на хотела, гледката към морето, вкусната и разнообразна храна, много любезен и внимателен персонал (особено господина от рецепцията - Радой), който винаги бе много отзивчив и внимателен. Уютни и просторни стаи, всекидневно почиствани. Усмихнат и любезен персонал в баровете и ресторанта, приятни места за хранене.

Престой през септември 2023 г.

• Оценено на: 7 септември 2023 г.

• Изпратено от мобилен телефон

Всичко беше невероятно,от влизането в хотела,персонала беше повече от невероятен,храната разнообразна,и страшно вкусна. Всичко беше многооо чисто, много забавления, плажа на няколко крачки, бар само за хотела, а отношението на персонала,много мили,услужливи и много вежливи хора. Ще се върнем ,задължително. Почивката беше ,повече от невероятна! Оценка не 10 а 1000!

Престой през септември 2023 г.

• Оценено на: 26 август 2023 г.

Персонала изключително любезен,храна

Престой през август 2023 г.

• Оценено на: 19 август 2023 г.

Супер беже закуската

Престой през юли 2023 г.

• Оценено на: 9 август 2023 г.

• Престой от 5 нощувки

НЯМА ТАКОВА

ОТЛИЧНО ОБСЛУЖВАНЕ

Престой през август 2023 г.

• Оценено на: 25 юни 2023 г.

• Изпратено от мобилен телефон

Има по-нови и красиви хотели на Златни пясъци, но срещу много повече пари, така че в този хотел има добро съотношение на цена и качество.

Прекарахме в хотела 3 дни. Получихме безплатен ъпдейт на стая с изглед море. Намериха ни място на паркинга при пристигането. Въпреки по-ранния час, бяхме настанени веднага в стаята. Особено сме възхитени от Анастасия, която е мениджър на рецепцията. Хотелът не е голям и това прави почивката по-спокойна. Няма тълпи от хора на басейна или в ресторанта. Възхитени сме от момчетата от Египет, които работят в ресторанта. Такова усърдие отдавна не бяхме виждали на нашето море. Кухнята е много добра и всичко е вкусно. Хотелът предлага спортове като тенис, тенис на маса, билярд и дори боулинг. Освен това има собствен плаж с безплатни чадъри и шезлонги, а също и кърпи. Срещу минимална сума ни разрешиха късно освобождаване, за да се насладим още два часа на плажа. Посетихме хотела без особени очаквания, а бяхме изключително приятно изненадани от всички грижи от страна на персонала, за една добра почивка.

Престой през юни 2023 г.

• Оценено на: 14 юни 2023 г.

Страхотни!

Нямам оплаквания...

Хотела е на първа линия. Има собствени чадъри и шезлонги на плажа. На рецепцията дават кърпи за плажа. Има барче на плажа и предлагат алкохолни и безалкохолни напитки. Има и фризер със сладолед. Стаята ни беше с изглед към морето. Гледката е невероятна. Стаите са просторни уютни и чисти. Матраци те на леглата са много удобни. Банята е със вана, и санитарен възел. Имат паркинг с ограничени места. Ние имахме късмет поради не натоварени сезон. Цената е 15лв.Храната е много вкусно приготвена и разнообразна, има по няколко основни ястия, супи, салати, колбаси, сладки и плодове. Има автомати за кафе и безалкохолни. Алкохола е български, но качествен. Правят пици, палачинки и гофрети на закуска. Персонала е добър и не натрапчив, вършат си работата. Момчетата на рецепцията са експедитивни, вежливи и точни. Пожелавам на персонала здраве и много доволни клиенти. Успешен сезон!

Престой през юни 2023 г.

• Оценено на: 8 юни 2023 г.

Ходил съм и пак ще го посетя с най-голямо удоволствие

н/а

Всичко ми хареса, ходя от няколко години там редовно. Храната е на топ ниво, стаите са супер удобни и чисти и с най-добрата морска гледка. Басейна и анимацията са много добри, както и всички допълнителни съоръжения за спорт и забавление в хотела. Много са гостоприемни и бързи, удоволствие и истинска почивка е да отседнеш там :)

Престой през юни 2023 г.

• Оценено на: 8 юни 2023 г.

• Група
    • Престой от 1 нощувка

Нама какво да не ти допадне.

Искам да благодаря на целия екип на хотела и да ги поздравя!! Всичко беше на ниво, страхотна локация на първа линия и невероятна понорамна глетка. Наложи ми се да удължа престоя си на Златни пясъци и добре че го направих там. Храната е отлична и разнообразна, анимацията забавна, а стаите - отдавна не бях в толкова чист хотел. Препоръчва и пак ще отида още тази година :)

Престой през юни 2023 г.

• Оценено на: 10 септември 2022 г.

Препоръчвам!
    • Престой от 3 нощувки

Нямам забележки.

Разнообразна храна, любезен персонал, страхотна гледка, плаж на две крачки...няма какво повече да се желае :)

Престой през септември 2022 г.

• Оценено на: 6 септември 2022 г.

6.0
    Приятен
    • Престой от 3 нощувки
    • Изпратено от мобилен телефон

Еднообразната храна.Дребни непоправени неща,не изискващи дори средства,но пък по някакъв начин или време са необходими,и прави впечатление .

Гледката от верандата,Спокойствието,нямаше шум,персонала(изключително любезни,мили,усмихнати)

Престой през септември 2022 г.

Показване 1 - 25

Ние връщаме разликата в цената
Ние връщаме разликата в цената
Ниски цени • Без такси за резервация • Намерили сте по-ниска цена? Ще ви върнем разликата!

Гостите са оставили отзиви и за следните места за настаняване: