3. Област Кюстендил отзиви за хотели

8.7

• Безплатен WiFi

8.3

100% проверени отзиви

Реални гости. Реални престои. Реални мнения.

Научете повече- отваря диалогов прозорец
Напишете отзив

Показване 1 - 25

• Оценено на: 29 април 2024 г.

• Престой от 1 нощувка

Ужасни възглавници! Няма големи размери халати и се налага да си носим нашите. Пиша този отзив след всяко посещение в този иначе чудесен хотел,, но се надявам да се променят тези елементарни пропуски!

Чудесни стаи, храна и басейн!

Престой през март 2024 г.

• Оценено на: 22 април 2024 г.

• Престой от 3 нощувки

Нямаме никакви забележки

Отношение, обслужване , всичко беше наред

Престой през април 2024 г.

• Оценено на: 14 април 2024 г.

• Престой от 2 нощувки

Много любезни служителки на рецепцията, които се отзоваха на всички наши желания. Стаята е достатъчно просторна, както и балконът. Много добра закуска! Кухнята е много добро ниво. Водата в басейна е минерална с температура 37 градуса. Шезлонгите могат да се разполагат и на тревните площи в двора. Хотелът е подходящ за семейства с деца. С благодарност и към г-жа Миланова, която ни даде подробна информация за възможностите за провеждане на наше корпоративно мероприятие! Препоръчвам горещо.

Престой през април 2024 г.

• Оценено на: 11 април 2024 г.

• Изпратено от мобилен телефон

Имахме дребни проблеми със затварянето на вратичките на душ кабината в банята на хотелската стая и според мен джакузито в СПА зоната би трябвало да се почиства по- често.

Персоналът беше любезен и отзивчив. Беше чисто,а храната вкусна. Басейнът с минералната вода е едно от най- високо оценените от нашата двойка качества на хотела.

Престой през април 2024 г.

• Оценено на: 9 април 2024 г.

• Изпратено от мобилен телефон

Басейна е малък, но когато няма никой в перфектно!

Гледката и чистия въздух.

Престой през април 2024 г.

• Оценено на: 8 април 2024 г.

• Изпратено от мобилен телефон

Единствено съжалявам, че стаята не беше с гледка към басейна, за разлика от другите пъти, когато сме отсядали в хотела.

Хотелът е разположен в близост до борова гора. Минералната вода в басейна е много топла за разлика от повечето места, където сме били. Храната е разнообразна и много вкусно приготвена. Всичко беше на ниво.

Престой през април 2024 г.

• Оценено на: 16 март 2024 г.

9.0
    Минерална вода и приятна атмосфера
    • Самостоятелно пътуващ
    • Престой от 1 нощувка

В момента текат строителни дейности. Доколкото разбрах, строи се нов закрит басейн. По тази причина има леки неудобства за посетителите, но те са съвсем минимални. Паркингът не е достатъчен по брой места за автомобилите на всички посетители, когато хотелът е пълен. Затова препоръчвам да се пристига във възможно най-ранното време за настаняването.

Чест гост на хотела съм. Била съм там и на събития, организирани в подходящите зали. Винаги сме оставали доволни. При последното ми посещение бях само за СПА процедурите и за почивка. Персоналът е приветлив. Качеството на услугите отговаря на нивото на цените и на стандарта на хотела. Храната в ресторанта е много добра. Помещенията и коридорите са отлично отоплени. Предимство е предлагането в пакета и на вечеря, а не само на закуска. Препоръчвам на семейства и на самостоятелно пътуващи.

Престой през март 2024 г.

• Оценено на: 14 март 2024 г.

Много сме доволни от всичко, препоръчвам го.
    • Престой от 2 нощувки

Закуската беше обилна и разнообразна. Стаята и самият хотел безупречно чисти, топли, леглата и матраците изключително удобни. Водата в басейна перфектна. Цялата компания от 17 човека нямаме забележки. Адмирации.

Престой през март 2024 г.

• Оценено на: 14 март 2024 г.

• Изпратено от мобилен телефон

Менюто за закуската и вечерята бяха еднообразни - и двата дни храната беше еднаква. На закуска имаше само бял хляб. Първата сутрин не се доредихме до палачинките, а втората изобщо нямаше. Втората ни вечеря не беше в основния ресторант, а в по-малка странична зала, която не е особено комфортна и беше топло и задушно. Липсваше ни четвъртия член на семейството понеже не се допускат домашни любимци, а би могло да има обособени стаи за целта.

Местоположението на хотела е удобно - на 15 минути от центъра и в същото време близо да гората. Басейна е много приятен и чист. Банята беше удобна и не се мокреше цялата след взимане на душ.

Престой през март 2024 г.

• Оценено на: 3 март 2024 г.

9.0
    Приятен хотел на тихо място.
    • Изпратено от мобилен телефон

Спа зоната е малка. Няма солна стая.

Ресторантът

Престой през февруари 2024 г.

• Оценено на: 2 март 2024 г.

Супер!
    • Изпратено от мобилен телефон

Препоръка: Да се зарежда малко повече храна до крайния час на закуската. Някои неща свършиха с първите посетители и не заредиха отново

Хареса ни минералната вода, обслужването и храната в ресторанта. Няколко пъти вече сме ходили и пак щи го посетим.

Престой през януари 2024 г.

• Оценено на: 2 март 2024 г.

Запомнящо се
    • Престой от 5 нощувки

Разбрахме че строят закрит басейн, но ние предпочитаме открития целогодишен. И ни казаха, че ще удължават и открития басейн, което е добре, защото при повече посетители, външният басейн се оказва малък.

Всичко беше на високо ниво. Чисто, уютно, вежлив персонал. Басейнът е чист и топъл. Препоръчвам. А и цената беше добра за четири звезден хотел за това време на годината.

Престой през март 2024 г.

• Оценено на: 29 февруари 2024 г.

• Изпратено от мобилен телефон

Празният хладилник в стаята! Като за 4звезди поне една мин.вода да имаше!

Всичко беше много хубаво

Престой през февруари 2024 г.

• Оценено на: 27 февруари 2024 г.

Много добър
    • Престой от 2 нощувки

Имаше в ресторанта на вечеря оркестър, с две огромни тонколони. Които дънеха музика с адска сила. Не може да си чуеш мислите камо ли да проведеш някакъв разговор. На втората вечер хапнахме набързо и избягахме.

Доволни сме от престоя.

Престой през февруари 2024 г.

• Оценено на: 27 февруари 2024 г.

• Престой от 2 нощувки

Доста бедно меню и без разнообразие. 2 те закуски бяха напълно еднакви.

Хареса ни ❤️
    • Изпратено от мобилен телефон

Басейнът е доста малък и почти през цялото време беше претъпкан. Доколкото видях обаче в това отношение се взимат мерки, тъй като има голям изкоп зад хотела, който предполагам е за втори, по-голям басейн. Паркингът е крайно недостатъчен за капацитета на хотела. Добре е да се помисли в тази посока, тъй като за нас това е доста важен фактор. Леглата и възглавниците са доста неудобни и поне аз се събуждах с болки в кръста.

Самият хотел ми хареса. Съотношението цена/качество е добро. Храната също беше добра, макар че едната вечер нямаше достатъчно избор, но така или иначе не останахме гладни. Спа центъра е прекрасен, а стаите са чисти и просторни.

превъзходно

не се сещам за такова

Всичко: стаята, чистотата навсякъде, изхранването, разположението на хотела, спа центърът, басейнът

• Изпратено от мобилен телефон

Оказа се, че няма паркомясто, въпреки че бяхме отбелязали в резервацията си, че ще ни е нужно. Нямаше кой да ни даде адекватен отговор и с вдигане на рамене ни беше казано да паркираме, където намерим. Съответно влачихме и куфарите... И двете вечери в ресторанта свиреше безумен оркестър. Адски силна музика. Никакъв шанс да се води разговор и да се вечеря приятно. Сервитьорите ни съжалиха и ни преместиха на по-далечна маса. След това се появи певеца да ни пее и да си проси бакшиш. Дадох му го не защото ми беше приятно, а само защото отказваше да де махне и да ни остави. Ако търсите тихо и спокойни прекарване - това не е хотел за вас.

Храната беше добра и на вечеря и на закуска. Стаите са чисти и удобни. Персоналът в ресторанта беше много любезен.

Престой през февруари 2024 г.

• Оценено на: 19 февруари 2024 г.

• Престой от 1 нощувка

Чудесна закуска! Много вкусна храна и много любезен персонал!

Престой през февруари 2024 г.

• Оценено на: 18 февруари 2024 г.

• Изпратено от мобилен телефон

Чудесно място за почивка, просторни стаи, хигиена на ниво, вкусна храна поднесена с внимание и отношение! Външен басейн с 37 % на водата, буквално в боровата горичка! Оркестър и забавления в петък и събота вечер! Благодарим на целият екип, очаровани сме , ще бъдем отново ваши гости!

Престой през февруари 2024 г.

• Оценено на: 18 февруари 2024 г.

Много добър
    • Изпратено от мобилен телефон

СПА зоната е малка и тъмна за такъв хотел

Много е чисто

Престой през февруари 2024 г.

• Оценено на: 17 февруари 2024 г.

• Самостоятелно пътуващ
    • Изпратено от мобилен телефон

Не се допускат домашни любимци при никакви условия, а би могло да има няколко стаи с тази цел

Много спокойно място

Престой през януари 2024 г.

• Оценено на: 16 февруари 2024 г.

8.0
    Приятен хотел, с истинска минерална вода, който обаче се нуждае от освежаване
    • Престой от 1 нощувка

СПА зоната има нужда от подобряване. Подовете са хлъзгави, инсталациите са разположени хаотично, усещането е за соц-санаториум. В стаите, като повечето хотели в България няма хубави завеси или щори, така че не може да се постигне тъмнина през нощта.

Хотелът има големи и просторни стаи. Ресторантът предлага относително добра закуска и вечеря (като изключим оркестъра по време на вечеря). СПА зоната е наистина голяма, но натикана в избата, с тесни и тъмни коридори. Въшният топъл басейн определено печели много точни на хотела. Персоналът беше изключително любезен.

Престой през януари 2024 г.

• Оценено на: 12 февруари 2024 г.

Чудесен престой през уикенда
    • Престой от 3 нощувки

Хубави закуски и вечери на блок маса. Жива музика в петък и събота, въшен басейн с минерална вода.

Показване 1 - 25

Ние връщаме разликата в цената
Ние връщаме разликата в цената
Ниски цени • Без такси за резервация • Намерили сте по-ниска цена? Ще ви върнем разликата!
gogless