3. Област Пловдив отзиви за хотели

• Съотношение цена/качество

8.9

• Безплатен WiFi

100% проверени отзиви

Реални гости. Реални престои. Реални мнения.

Научете повече- отваря диалогов прозорец
Напишете отзив

Показване 1 - 25

• Оценено на: 28 април 2024 г.

Място, от което не ти се тръгва!
    • Престой от 4 нощувки
    • Изпратено от мобилен телефон

Няма нещо, което да не ми е харесало!

За втори път посещаваме семейно хотел Марково и със сигурност няма да е за последно! Изключително чисто, стаите са реновирани, баните също, блести от чистота! Широки и комфортни, в този хотел има изключително много персонал, навсякъде можеш да видиш камериерки, които нон стоп се грижат за чистотата в комплекса. В ресторант, лоби, рецепция, навсякъде всички са изключително любезни и учтиви, поздравяват винаги! Храната в ресторанта(блок маса) закуска и вечеря е топ!!! Има абсолютно от всичко, даже повече от всичко и е много вкусно! Има забавления за всякакви възрасти на територията на комплекса както отвън, така и вътре в хотела. Зелените им площи са много добре поддържани, огромно е и е много приятно за разходка, особено с малки деца с каквито сме и ние! Бих препоръчала на всеки този хотел за семейна почивка! Прекрасно е, а това което ме впечатлява най-много е, че не спират да се развиват и да се грижат за още по-големия комфорт на своите клиенти, с откриването на още повече басейни, музей за ретро автомобили и мотори, по-голям детски кът от тази година и т.н ! 10 от 10 е!

Престой през април 2024 г.

• Оценено на: 28 април 2024 г.

Ще посетя отново!!!
    • Изпратено от мобилен телефон

Една лека забележка, асансьорите бяха прекалено горещи. 😄

Големия паркинг, доброто обслужване. Вечерята в ресторанта беше страхотна!

Престой през април 2024 г.

• Оценено на: 26 април 2024 г.

Семейна почивка
    • Престой от 3 нощувки
    • Изпратено от мобилен телефон

Персоналът в повечето случаи беше намръщен , видимо абсолютно никой не работеше с желание , аниматорите през цялото време стояха и си говореха и не обърнаха никакво внимание на децата .

Чисто , уютно местенце с много забавления за децата , препоръчвам за семейства с малки и големи деца !

Престой през април 2024 г.

• Оценено на: 24 април 2024 г.

• Изпратено от мобилен телефон

Чистота , удобства,храната.Всичко е направено с мисъл до последния детайл.

• Изпратено от мобилен телефон

Хотелът, след ремонта е станал РАЙ за малки и големи ! Поздравления за собствениците за избора на персонал !Страхотни професионалисти,прекрасните усмихнати и любезни млади хора навсякъде около нас ! Бъдете здрави и благословени!

Отлично!

Няма такова!

Изкарахме си супер, всичко беше на ниво! Чисто е навсякъде, персоналът е усмихнат и любезен, а храната беше вкусна и разнообразна. Децата се радваха на басейните. Благодарим за приятното изкарване!

Чудесно място
    • Изпратено от мобилен телефон

Басейна според мен не беше чист съботата Няма читави зарядно за ел коли, но скоро изграждат.

База Персонал Храна Стаи Матраци Детските кътове и стаи за игра

Престой през април 2024 г.

• Оценено на: 21 април 2024 г.

• Изпратено от мобилен телефон

Първото и най-важно нещо, което никак не ми хареса е Спа зоната и най-вече басейна. Прекалено задушно е и мирише на хлор. Първият ден, като пристигнахме прекарахме в басейна повече от час и започнаха да ме парят очите. Хотела е пълен с деца, хигиената е важна, но е хубаво да се помисли за тази миризма.

Не случайно хотела е посещаван от семейства с деца тъй, като доста е помислено за техния комфорт и развлечение. Хареса ни детския кът или по-точно на синът ни много му хареса. Изобилие от играчки, чистота и контрол. На басейна също е помислено за децата, водата беше топла. Стаята нова, комфортна, широка и много чиста. Определено хигиената в хотела е на ниво. Храната не мога да кажа, че е кой знае колко много и разнообразна, но достатъчна. Всичко беше прясно и вкусно. Хотела е разпошожен на голяма територия, има къде да се разходиш и децата да играят на воля, а лятото ще е още по-хубаво.

Престой през април 2024 г.

• Оценено на: 20 април 2024 г.

Храна

Престой през април 2024 г.

• Оценено на: 20 април 2024 г.

• Престой от 5 нощувки
    • Изпратено от мобилен телефон

Изключително много болни деца.Въпреки,че имаше такива които щяха да си изкарат белия дроб от кашлица бяха допускани при здравите деца в детския кът.Би трябвало аниматорите да връщат такива деца с кашлица и сополи,както и да не ги допускат при децата в малкия кът.Там все пак играят деца на 1,2 и 3 годинки.Ясно е,че родителите нямат съвест и въпреки,че детето им е болно само и само да не загубят парите от резервацията си тръгват.Отидохме здрави,а се върнахме с остър бронхиолит.

Закуската и вечерята са превъзходни.Чисти стаи

Престой през април 2024 г.

• Оценено на: 17 април 2024 г.

• Изпратено от мобилен телефон

Престоя ни беше страхотен, всичко във хотела беше много хубаво и си изкарахме много добре. Ресторанта, басейните, СПА центъра и обслужването беше отлично.. Отново ще посетим хотела. Препоръчвам силно.

Престой през април 2024 г.

• Оценено на: 11 април 2024 г.

10/10
    • Изпратено от мобилен телефон

Били сме в доста хотели и за първи път нямаме абсолютно никакви забележки. Определено бихме посетили отново.

Стаята беше достатъчно голяма, гледката беше хубава, навсякъде беше чисто, храната беше разнообразна и вкусна, а забавленията за децата - много. Персоналът беше учтив. Водата в басейните беше топла и чиста. Перфектно място за деца.

Престой през април 2024 г.

• Оценено на: 10 април 2024 г.

8.0
    Страхотно място за почивка с деца, но не и за релакс
    • Престой от 2 нощувки

Много е важно да се отбележи, че хотелът е с насоченост към семейства с деца. Тоест ако отидете без дете, за да си починете, няма да се получи. Това, разбира се, не зависи от хотела, но имайте предвид, че в басейните (и особено в хидромасажния) почти няма да можете да влезете, защото вътре деца се учат "да плуват". Тук мога да вметна една критика към самия хотел, явно детският басейн е твърде плитък, а пък басейнът за плуване е с доста хладна вода, и децата се вкарват в хидромасажния басейн, който е с топла вода и е достатъчно дълбок. Може да се помисли за една идея по-топла вода в плувния басейн, за да може и хидромасажния басейн да се ползва, а пък и да има къде децата да плуват. Също така по време на престоя ни, в хидромасажния басейн работеха едва 1/3 от хидромасажните дюзи, което прави доста лошо впечатление за категорията, която се очаква да поддържа хотела. Имайте предвид, че доста често децата са без надзор от родител, така че и да искате да се отпуснете и да релаксирате, едва ли ще успеете от безкрайните крясъци и тичащи и скачащи в басейните деца. Същото е и на вечеря, ресторантът се превръща в детска площадка и достигането от блок масата до масата, на която се храните, ще прилича на трасе с препятствия, защото около вас ще тичат групи хиперактивни деца, които отново няма да са с родители.

Личи си, че хотелът е реновиран приблизително скоро, изглежда много добре, поддържан и чист. Персоналът е изключитлено любезен. Храната на закуска и на вечеря беше вкусна, прясно приготвена и изключително разнообразна. Към хотела има огромен паркинг, който мисля, че е достатъчен за целия му капацитет. Паркът около хотела също е добре поддържан, много приятен за разходка, а и има много атракции за деца. Прави добро впечатление, че всичко е направено с мисъл за децата - от анимацията до съоръженията.

Престой през април 2024 г.

• Оценено на: 7 април 2024 г.

Семеен престой
    • Изпратено от мобилен телефон

Престоя с деца е повече от приятен! Храната е на най-високо ниво! Персонала е безупречен във всяко едно отношение.

Престой през април 2024 г.

• Оценено на: 2 април 2024 г.

9.0
    Прекрасно място за почивка с деца
    • Изпратено от мобилен телефон

Басейните са малки и имат нужда от обновяване, върху което се работи в момента. Съответно нашата почивка беше съпроводена от силен шум от ремонтните дейности, къртеше се с машини и под прозореца ни минаваше тежка техника. Беше редно да ни предупредят и да получим някаква компенсация затова.

Стаите, храната и детският кът са страхотни. Но не ходете там, ако сте без деца. :)

Престой през март 2024 г.

• Оценено на: 29 март 2024 г.

• Изпратено от мобилен телефон

Температурата навсякъде в хотела беше една идея по-висока от необходимото.

Вкусна храна, детски кът, място за деца в басейна.

Престой през март 2024 г.

• Оценено на: 29 март 2024 г.

8.0
    Като цяло добре
    • Престой от 4 нощувки
    • Изпратено от мобилен телефон

Шумоизолацията е под всякаква критика. Не може сигурно 99% от гостите ви да са семейства с деца и да няма никаква. Нормално е деца да плачат и родители да им се поскарват, но не е нормално каквото става в съседна стая или в коридора да се чува все едно е директно в твоята стая. Едната вечер слушахме скандал, че децата на съседите не искаха да лягат, на друга съвсем ясно чувахме кое точно предаване се гледа в друга съседна стая. Детето ми само един следобед успя да поспи малко повече, с толкова шум беше трудно. Това беше най-сериозния минус за мен, чак толкова зле май не помня да е било другаде. Ако това оправите, ще е страхотно. Също и с душа имаше леки драми, водата ту беше вряла, ту ледена и трябваше да се чака понякога доста докато се нормализира. На мъжа ми също матрака и възглавниците му се видяха доста неудобни.

Като цяло сме доволни от престоя си и бихме посетили пак. Хигиена, обслужване и отношение бяха на ниво, има забавления за децата, което ме накара да избера хотела на първо място. Храната в ресторанта беше вкусна, а блок масата наистина е най-богатата, която съм виждала досега. Мъжът ми беше рожденик и му бяха направили мил жест с почерпка и честитка, оставени в стаята ни. Личи си, че се гони високо ниво.

Престой през март 2024 г.

• Оценено на: 24 март 2024 г.

9.0
    Идеалното място за почивка с деца
    • Изпратено от мобилен телефон

Не толкова разнообразна храна за деца до 1 г.

Всичко беше супер

Престой през март 2024 г.

• Оценено на: 21 март 2024 г.

• Изпратено от мобилен телефон

Хотелът надмина очакванията ни!Супер луксозно,всеки един детайл е направен със много вкус!Храната беше страхотна!Определено ще го посетим отново!🌸

Престой през март 2024 г.

• Оценено на: 21 март 2024 г.

Препоръчваме!
    • Двойка
    • Престой от 2 нощувки

Хубава храна, приятна атмосфера. Чисто и комфортно.

Престой през март 2024 г.

• Оценено на: 20 март 2024 г.

Много добре

Високите възглавници

Храната и спа

Престой през март 2024 г.

• Оценено на: 16 март 2024 г.

• Двойка
    • Изпратено от мобилен телефон

Не ми хареса голямата навалица, въпреки че бяха делнични дни и това че една част от хотела все още беше в ремонт.

Хареса ни стаята, тъй като беше голяма, просторна, чиста и с добър изглед. Хареса ни храната, тя беше на блок маса, в огромни количеста и с добро качество. Спа центърът беше супер.

Престой през март 2024 г.

• Оценено на: 13 март 2024 г.

Препоръчвам
    • Апартамент с 1 спалня и балкон

Нямам забележки 🙂

Много ни хареса хотела - интериор, чистота, комфорт, вкусна храна, топли басейни.

Престой през март 2024 г.

• Оценено на: 11 март 2024 г.

• Престой от 3 нощувки
    • Изпратено от мобилен телефон

Понеже хотела се посещава от много семейства с малки деца басейна и спа зоната могат да отварят малко по-рано, например в 8, за да може единият от родителите да се възползва преди закуската,докато другия гледа децата.

След ремонта стаите са много приветливи и свежи. Персонала беше много любезен, имахме кошара за бебето и легло за баткото. Басейна и спа зоната бяха чисти. Храната беше свежа и разнообразна, имаше по нещо за всеки.

Показване 1 - 25

Ние връщаме разликата в цената
Ние връщаме разликата в цената
Ниски цени • Без такси за резервация • Намерили сте по-ниска цена? Ще ви върнем разликата!

Гостите са оставили отзиви и за следните места за настаняване:

gogless