3. Област Велико Търново отзиви за ваканционни имоти

9.8

• Безплатен WiFi

8.8

100% проверени отзиви

Реални гости. Реални престои. Реални мнения.

Научете повече- отваря диалогов прозорец
Напишете отзив

Показване 1 - 25

• Оценено на: 30 април 2024 г.

• Изпратено от мобилен телефон

Апартаментът беше страхотен. Спалните бяха две. Много удобно за пътуване с деца. Районът е тих и спокоен. Изключително благодарна съм и на домакина тъй като забравихме детска играчка и той беше така мил да ни я върне по пощата.

Престой през февруари 2024 г.

• Оценено на: 12 март 2024 г.

Като у дома!

Престой през март 2024 г.

• Оценено на: 21 февруари 2024 г.

Прекрасен апартамент!
    • С домашен любимец
    • Престой от 2 нощувки

Няма нещо, което да не ми хареса.

Съотношението цена-качество-капацитет е просто невероятно! Може да събере шест човека плюс едно-две малки деца, а цената е като за някое бунгало от социалистическо време, което не е обновявано никога. В апартамента има абсолютно всички удобства! Кафе машината прави чудесно кафе и такова има в кухнята. Както и всякакви неща като чайове, подправки, сметана, плодове, а и всякакви съдове, прибори и т.н. Нямаше нещо, което да ни липсва по време на престоя ни. Единственият минус, но той на нас не ни се отрази, е че се чува шума от улицата и минаващите влакове. В спалнята, която е с единичните легла, е много тихо. Но в другите - не. За нашата компания не беше драматично и си починахме чудесно, но е хубаво да се има предвид от по-чувствителни уши. Жилището се намира много близо до центъра, така че ние не сме мърдали колите от паркирането им до блока, което също е чудесно. Генерално съм повече от очарована и очаквам тази година поне още няколко познати да резервират тук след моите горещи препоръки. А ако ме поканят с тях, със сигурност ще се върна. Ако ли не, запътя ли се отново към Трявна, не бих искала да отседна на друго място.

Престой през февруари 2024 г.

• Оценено на: 29 декември 2023 г.

ГЕОРГИ
    • Престой от 5 нощувки

Всичко ми хареса

Престой през декември 2023 г.

• Оценено на: 24 декември 2023 г.

Запазвайте това място,няма да сгрешите.
    • Престой от 3 нощувки
    • Изпратено от мобилен телефон

Прекрасно местенце,обзаведено с вкус,с абсолютно всичко необходимо. Домакинът е супер отзивчив,беше се погрижил за всичко. Препоръчваме от сърце!

Престой през декември 2023 г.

• Оценено на: 22 октомври 2023 г.

Всичко беше страхотно!

Престой през октомври 2023 г.

• Оценено на: 16 септември 2023 г.

Уникално място
    • Изпратено от мобилен телефон

Нямаше нещо, което да не ми хареса

Много уютно, чисто и подредено, локацията беше много добра. Всичко беше изключително удобно, беше най-добрият ми престой в града като цяло. Препоръчвам!

Престой през септември 2023 г.

• Оценено на: 3 април 2023 г.

Препоръчвам!
    • Изпратено от мобилен телефон

Нямаше такова нещо! И условията, и собственикът са чудесни! Ако можеше да останем още малко и то без пари :)

Всичко! Апартаментът е оборудван с всичко нужно за комфортен престой, ако предпочитате да отсядате тип апарт, а не хотел. Има кафе машина и много ел.уреди за приготвяне на домашна храна. А собственикът е много приятен и усмихнат. Локацията също е много добра, а преминаващият от вр на вр влак беше мн романтичен елемент в краткия ни престой. В никакъв случай не е шумно, а даже удобно, може да отиде дотам именно с влак... Забавно беше и предупреждението от всички в Трявна - "паркирайте само в посока на движението" :) иначе - 20 лв. глоба. Любезно от тяхна страна, а за нас, странно решение на общината аххаха Много ни хареса и местната храна. Пазарувахме в местни магазини и дори се прибрахме с доволно количество храна от Трявна - вкусна и истинска :) не успяхме да разгледаме всичко, но следващият път...

Престой през април 2023 г.

• Оценено на: 8 март 2023 г.

• Изпратено от мобилен телефон

Чисто, ново, уютно, добра локация.

Престой през март 2023 г.

• Оценено на: 26 февруари 2023 г.

Няма такова

Уютен ,приветлив,чист и много удобен за почивка с цел да разгледаш района около Трявна.Вежливи,мили и много лоялни домакини,които направиха престоя ни прекрасен и може би пак ще ги посетим.Благодарим още веднъж за уюта,бих препоръчала да не се колебаете,а да го посетите-както е по снимките така е в действителност (даже по-добро😉😉)

Престой през февруари 2023 г.

• Оценено на: 29 декември 2022 г.

Семейство от Добрич
    • Престой от 5 нощувки

Всичко беше много хубаво

Престой през декември 2022 г.

• Оценено на: 1 декември 2022 г.

Няма такива неща.

Всичко беше много хубаво. Горещо го препоръчвам.

Престой през декември 2022 г.

• Оценено на: 27 ноември 2022 г.

• Изпратено от мобилен телефон

Прекрасен апартамент, снабден с всички удобства. Очаровани сме! Силно препоръчвам!

Престой през ноември 2022 г.

• Оценено на: 18 ноември 2022 г.

Превъзходен
    • Престой от 1 нощувка
    • Изпратено от мобилен телефон

Чудесно местоположение. Чисто, уютно и просторно. Апартаментът беше оборудван с всичко необходимо за кратък и по-продължителен престой. Изключително удобен за семейство с деца. Бихме посетили отново

Престой през ноември 2022 г.

• Оценено на: 17 ноември 2022 г.

• Изпратено от мобилен телефон

Пътувам за удоволствие, но това е и работата ми, рядко се намира по-приятна изненада у нас :) Освен централното разположение и тишината, сравняваме с места по-света, такъв уют, чистота, оборудване, бяхме двама, не искахме да си тръгнем. Има всичко налично, дори и в повече от очакванията. Изключителни благодарности за безкофеиновото кафе :)))

Престой през ноември 2022 г.

• Оценено на: 21 октомври 2022 г.

• Престой от 4 нощувки
    • Изпратено от мобилен телефон

Отлични условия, особено за хора с малко дете. Много добра локация. Организация по настаняване и напускане - перфектна. Чувствахме се като у дома 😀.

Престой през октомври 2022 г.

• Оценено на: 20 октомври 2022 г.

Превъзходен
    • Престой от 2 нощувки

Часовниците по рафтовете, които служеха за украса, не работеха. Да, те не са там, за да функционират. Но неработещите часовници дразнеха, особено един от нас :)

Домакините са помислили за всяка една необходимост. Има удобства, за да бъде престоят удобен и приятен. Помислено е и за семейства с малки деца. Има детско столче, удобна и добре оборудвана баня, богат кухненски кът с пълен набор от посуда и консумативи. Препоръчвам за 4-5 членно семейство и аз самата ще се възползвам отново при евентуално бъдещо пътуване към Трявна.

Престой през октомври 2022 г.

• Оценено на: 30 септември 2022 г.

• Престой от 1 нощувка

Нямам забележки.

Много удобен апартамент на много добро място.

Престой през септември 2022 г.

• Оценено на: 5 август 2022 г.

• Престой от 4 нощувки
    • Изпратено от мобилен телефон

Уютен апартамент с всички необходими удобства, намиращ се на пешеходно разстояние от центъра на Трявна. Благодарим сърдечно за гостоприемството!

Престой през август 2022 г.

• Оценено на: 1 август 2022 г.

• Изпратено от мобилен телефон

Всичко беше перфектно, удобно, чисто,подредено с вкус.Място за паркиране ,наблизо място за спортуване.Близо до центъра ,чист въздух.

Престой през юли 2022 г.

• Оценено на: 23 юли 2022 г.

• Престой от 3 нощувки
    • Изпратено от мобилен телефон

През лятото на отворен прозорец е малко шумно, тъй като апартаментът е до шосето.

Уютно, удобно, има кафе, чай, също така са заредени най- необходимите неща за един престой. Домакините ни бяха приготвили освен това подарък бутилка ракия, плодове, бонбони. Има пералня със сушилня, а това е изключително удобство за неколкодневен престой на семейство с деца.

Престой през юли 2022 г.

• Оценено на: 17 май 2022 г.

• Изпратено от мобилен телефон

Функционалността, удобствата и разположението в апартамента надхвърлиха очакванията ни. Локацията беше супер. Настаняването и напускането крайно улеснени! Очаровани сме и определено ще повторим!

Престой през май 2022 г.

• Оценено на: 9 май 2022 г.

• Група
    • Престой от 2 нощувки

В началото на населеното място, до стадиона. Има къде да паркирате, ако сте с кола. Вземате ключовете от сейф и се настанявате. Много удобен апартамент за семейство с деца или група приятели до 4 човека. Всичко необходимо има за престоя ви, включително кафе, захар, фруктиера с плодове, освен това ви чака комплимент от собственика, за нас беше бутилка ракия. Чисто и уютно е жилището, на терасата има кът за сядане. Банята е голяма. Помислено е и за детайлите, в антрето има оставени нови чехли, има чадър, играчки за деца, столче за хранене за дете. Може да сканирате висящите на стената баркодове и да се запознаете със забележителностите или да видите какъв транспорт може да ползвате. Има и няколко флашки с филми на стената. Много добър Wi-Fi. Лесна комуникация с домакина, отговаря на въпросите ви любезно и изчерпателно. На една ръка разстояние от улицата на занаятите, музеите, заведенията, часовниковата кула. Съвсем близо, след стадиона има и голяма детска площадка.

Престой през май 2022 г.

• Оценено на: 16 април 2022 г.

Прекрасна семейна почивка
    • Изпратено от мобилен телефон

Всичко беше невероятно. Със сигурност оправда очакванията ни, та даже и ги надхвърли!!! 🤩 Апартамента се намира на много удобно място, на пешеходно разстояние от старинната част на града. Със сигурност бихме се върнали отново!!! ❤

Престой през април 2022 г.

Показване 1 - 25

Ние връщаме разликата в цената
Ние връщаме разликата в цената
Ниски цени • Без такси за резервация • Намерили сте по-ниска цена? Ще ви върнем разликата!
gogless