3. Област Добрич отзиви за ваканционни имоти

9.3

• Безплатен WiFi

10.0

100% проверени отзиви

Реални гости. Реални престои. Реални мнения.

Научете повече- отваря диалогов прозорец
Напишете отзив

Показване 1 - 4

• Оценено на: 7 октомври 2023 г.

Фантастичен
    • Двойка
    • Апартамент с изглед към морето
    • Престой от 3 нощувки

Най - добре обзаведения и оборудван апартамент под наем, на който съм попадала изобщо. С всички необходими удобства, нямаше нещо, което да липсва, просто съм възхитена. Всичко беше поддържано, чисто и ново. Матрака в спалнята уникално удобен, имах чувството, че съм си в къщи. Всичко беше изпипано до най- малкия детайл, имаше дори купички за домашни любимци. Адмирации за собственика, уникален апартамент, с красива морска гледка, в прекрасен комплекс. Оценка 10 е просто много малко, поне по две заслужава. Поздравления!

Престой през август 2023 г.

• Оценено на: 7 август 2023 г.

8.0
    Много добър
    • Семейство с малки деца
    • Апартамент с изглед към басейна
    • Престой от 4 нощувки
    • Изпратено от мобилен телефон

Заради коментар от предишен посетител, бях решила, че в апартамента ще има пералня. Реално в описанието и снимките на обявата я нямаше в списъка с оборудване, така че пропускът си е мой (трябваше да проверя с домакина предварително).

Комплексът е приветлив, не е пренаселен, има отлично поддържани басейни и е много подходящ за семейства с деца. Точно до аквапарк Topola skies, който ни впечатли с отлична организация и хигиена, също не беше досадно пренаселен. Апартаментът, който наехме беше просторен и чист, с удобно парко-място, добър wifi интернет, домакинът е изключително мил и се старае да предоставя отлично ниво на услуга.

Престой през август 2023 г.

• Оценено на: 25 юни 2023 г.

Фантастичен

Престой през юни 2023 г.

Показване 1 - 4

Ние връщаме разликата в цената
Ние връщаме разликата в цената
Ниски цени • Без такси за резервация • Намерили сте по-ниска цена? Ще ви върнем разликата!
gogless