2. Comentarii despre hoteluri în Bulgaria

8,3

7,8

6,4

• Comentariu trimis pe 7 octombrie 2023

• Cameră superioară de familie cu vedere frontală la mare

Nimic important.Cam aglomerat la orele de masă câteodată. Ar fi de apreciat pe viitor un update la expressor.

Locație confortabilă, personal plăcut, cameră OK, mic dejun si cina ok, fără probleme, rezolvarea parcarii fără costuri.

Sejur în septembrie 2023

• Comentariu trimis pe 3 septembrie 2023

Am descoperit în Sunny Beach o stațiune în care mă voi întoarce cu drag!
    • Cameră twin standard cu vedere directă la mare

Ce ar fi putut fi mai bine? Zic că mobilierul ar trebui schimbat- paturi, saltele, montat suport de perete pentru TV. Baia neîncăpătoare- dar aici nu avem ce face!

Întâmpinarea la hotel a fost perfectă, începând cu parcarea și până la atribuirea cheii! Am ajuns puțin mai devreme(12) iar check-in era la 14. Imediat au pregătit camerele, la 13 intram pe ușă! Micul dejun cât și cina, bune dar nu foarte variate. Dar,orice s-ar spune, te poți sătura, oricât ai fi de mâncăcios! În completare, pot spune că am mâncat mai mult decât de obicei!

Sejur în septembrie 2023

• Comentariu trimis pe 24 august 2023

• Cameră twin Economy (2 adulți)

Prosoapele se schimba la 3 zile, imposibil de convins sa iti schimbe inainte. Cearceaful nu s-a schimbat in 6 zile. Mancarea modesta, lipsita de diversitate.

Locatia este (aproape) singurul atu. E destul de curat.Mancarea modesta dar ok.

• Comentariu trimis pe 23 august 2023

O vacanta cu bune și cu rele.
    • Cameră twin standard

Nu mi-a plăcut că nu există prize in camera decât ptr tv și frigider nici dulapul că nu existau rafturi ptr e pune hainele frumos.

Locația personalul atent mâncarea.

• Comentariu trimis pe 23 august 2023

Bine
    • Cameră de familie cu vedere frontală la mare

Nu mi,a plăcut ca hotelul împarte piscina cu hotelul de linga și niciodată nu găsești șezlong liber decât dacă te scoli la 6 dimineața .

Locație bună,vedere frontala la mare superba

• Comentariu trimis pe 19 august 2023

• Cameră twin superioară cu vedere la mare

BAIA - fără cabina de duș, toată baia e mereu plină de apă la cină nu aveam bauturi, nici măcar APĂ

camera spațioasă, poziție bună aproape pe plajă, mâncarea bună și destul de diversificată

• Comentariu trimis pe 17 august 2023

Un concediul plăcut.
    • Cameră twin standard cu vedere directă la mare

Mic dejun ,cam identic în fie care dimineața,trebuia diversificat mai mult.

Totul a fost cum ne așteptăm,confortabil aproape de plaje ,parcare ok ,personal amabil.

• Comentariu trimis pe 26 iulie 2023

Sejur în iunie 2023

• Comentariu trimis pe 2 iulie 2023

Vom reveni!
    • Cameră twin standard cu vedere directă la mare

Baia foarte mica, cu un dus de forma, fără cadita...nici nu ar fi avut loc!

Vederea pe balcon. Parcare, mic dejun, persoanal.

• Comentariu trimis pe 13 iunie 2023

• Cameră twin Economy (2 adulți)

Pentru lumina din balcon/terasa se stinge la ora 23 (nu exista intrupatoare individuale).

Apartamentul cu vedere la mare, super priveliste, spatios si curat, pat confortabil. Micul dejun a fost modest, nu foarte diversificat, cafeaua nu a fost pe gustul nostru.

Sejur în iunie 2023

• Comentariu trimis pe 3 octombrie 2022

Vacanță plăcută.
    • Cameră twin standard

Câ la masa de seară ( cină), nu ofereau apă pentru băut, trebuia să cumperi apă de la bar.

Faptul ca a fost aproape de plajă

• Comentariu trimis pe 17 septembrie 2022

• Cameră twin standard

Nu are prize la noptiere Au varuit si intrerupatoarele......

Personal amabil Raport calitate pret bun Curat Facilitati super

Sejur în septembrie 2022

• Comentariu trimis pe 12 septembrie 2022

• Cameră twin standard

Locatie excelenta, personal politicos, curatenie zilnica, aproape de plaja, mic-dejun variat si bun.

Sejur în septembrie 2022

• Comentariu trimis pe 29 august 2022

• Cameră twin superioară

Curățenia lasă de dorit și mâncarea proastă.Noi am avut mic dejun și cină. Ouăle (omleta plina de zeama), crenvustii de tot rahatul, nu se putea manca.Rosiile și castraveți de dimineață care rămâneau erau servite seara drept salata cu un adaos de branza rasa. Mini prăjiturele erau proaste, luate de la supermarket. Mâncarea în general foarte prost gătită și nici nu aveai de unde alege. Etc..... Singurul plus a fost locația .

Locația aproape de plaja și piscina curata și mare.

• Comentariu trimis pe 28 august 2022

• Cameră twin standard cu vedere directă la mare

La ora de check out mi-au zis sa plec cu masina cu tot... ne-au gonit efectiv... deși am eliberat camera mai devreme decât ora 12 iar în aceasta localitate se practică ridicatul mașinii chiar dacă este parcata bine dacă nu cotizezi cu 20-30 leva pe zi. Ridicatul mașinii este 75 bgn... Hotelul arăta mai bine și mai curat în anii precedenți, cafeaua este un ness mai mult de la dozator iar cea cu plata "aia buna" nu se mai servește deloc.

Locația excepțională. Camere spațioase dacă nu sunt cele cu fața spre mare.

• Comentariu trimis pe 20 august 2022

Schimbatul prosoapelor

O fost ok Micul dejun și Cina

• Comentariu trimis pe 18 august 2022

Acceptabil
    • Cameră twin standard cu vedere directă la mare

Camera (am avut camera twin cu un fotoliu extensibil) era FOARTE inghesuita, nu aveai loc sa te misti doua persoane si 1 copil. Baia EXTREM de mica!!!!!! Dus fara zona de dus, ci pusa bateria pe un perete si faceai baie in toata baia. Miros foarte neplacut care venea de la sifonul baii. Rudimentar totul. Am avut cazare cu demipensiune, mancarea era bunicica dar nu aveai multe optiuni de a alege. Asta poate fi un plus ca sa nu se mai faca risipa, dar si un minus atunci cand esti cu copil dupa tine pentru ca nu prea am avut ce sa ii dau sa manance (nu ii placea mai nimic). Hotel de 3 stele dar pot sa spun ca era mai degraba de 1 stea! Pentru 2 nopti cat am stat a fost suficient totul.

Mi-a placut privelistea, am rezervat camera cu vedere la mare si chiar am avut o vedere superba la mare. Si piscina a fost ok pentru ca era mare, dar apa putin cam rece. Mancarea buna. Personal amabil si atent cu turistii. Parcare mica, gratuita. Foarte aproape de plaja, 2 minute de mers pana la apa.

• Comentariu trimis pe 6 august 2022

• Cameră twin Economy (2 adulți)

Acest comentariu a fost ascuns deoarece nu respectă regulile noastre.

• Comentariu trimis pe 31 iulie 2022

• Cameră twin standard cu vedere directă la mare

Marea a fost 80% din sejur plină de alge (8 nopți sejurul ). Bulgarii au conceptul că ce e al Marii trebuie să se întoarcă înapoi în Mare .. IARBA , ALGELE , MEDUZELE MOARTE ..ETC , știu sa separe gunoiul selectiv pe pajă dar nu stiu ca si Marea la randul ei stie să se autocurete . După părerea mea gunoiul de la mal lasat de Mare ar trebui să i-l adune separat și facut compost s-au incinerat . La mine este a treia oara când merg la ei și constat cu stupoare că in mare ( la mal ) este tot mai plin pe an ce trece de iarbă de mare și alge moatre . Probabil că ei mizează pe faptul că multe hoteluri au piscină proprie gratuită . Eu cred că dacă nu vor lua masuri serioase pentru stoparea algelor sigur vor simți lipsa turistilor care vor să vină la mare ci nu la piscină.

Sejur în iulie 2022

• Comentariu trimis pe 5 iulie 2022

6,0
    nu a fost la nivelul așteptărilor
    • Cameră twin standard

Am cerut camera de 3 Adulți ,iar cel de al 3 lea pat a fost de copil,comportamentul neadecvat al unuia dintre angajații terasei.

Faptul ca am beneficiat de piscina si de loc de parcare

Sejur în iulie 2022

• Comentariu trimis pe 28 octombrie 2021

• Cameră twin superioară cu vedere la mare

Camera mare cu vedere la mare(!) printre doua blocuri de 15 etaje este totusi o obtiune preferabilă (și plătită in plus,evident)fata de spatele hotelului cu vedere la strada. Amplasarea hotelului foarte aproape de plaja.Din curtea hotelului treci aleea pietonala și ești pe plaja. S-au schimbat prosoapele de 3 ori in decurs de 8 nopți(am întâlnit situații mult mai proaste).

In primul rând,fiind și Bulgaria in pandemie,totusi,in afara de noi,doar doi nemți purtau masca la servirea mesei.Mare înghesuiala la platourile cu mâncare.Toata lumea se apleca peste mesele cu platouri ca sa vadă ce ciorba (una din doua) poate sa servească.Mancarea cea cunoscuta și neschimbata 8 zile cât am stat. Parcarea mică și înghesuită.Pntru un hotel cu 12 etaje 10 locuri de parcare din fata hotelului sunt putine chiar și in extrasezon când am fost noi. WIFI prost la etajele superioare.Se putea prinde mai degrabă de la hotelul vecin.

Sejur în septembrie 2021

• Comentariu trimis pe 21 septembrie 2021

Înghesuit, hârtie higienica proasta

Personalul.

Sejur în septembrie 2021

• Comentariu trimis pe 21 septembrie 2021

ok, daca nu ai asteptari de 5 stele la pretulm pe care il platesti
    • Cameră twin standard

baia nu este ca in fotografii, nu are cabina de dus, dar are o scurgere foarte buna, cafeaua nu a fost pe gustul meu,(cred ca a fost ness Moca)

micul dejun a fost bun si accesibil tuturor amplasamentul hotelului - excelent privelistea de la balcon- excelenta (am stat la et 11)

Sejur în august 2021

Clienții au evaluat și aceste proprietăți: