3. Област Габрово отзиви за хотели

• Съотношение цена/качество

• Безплатен WiFi

6.2

100% проверени отзиви

Реални гости. Реални престои. Реални мнения.

Научете повече- отваря диалогов прозорец
Напишете отзив

Показване 1 - 25

• Оценено на: 12 май 2024 г.

8.0
    Приятно място с много приятни домакини

Матраците на леглата

Много сърдечни домакуни. Закуската - супер.

Престой през май 2024 г.

• Оценено на: 19 март 2024 г.

Невероятно преживяване
    • Престой от 1 нощувка

Всичко беше невороятно! Къщата за гости е разположена на лесно достъпно място, природата и чистият въздух са уникални, а посрещането и обслужването е като да отидеш на гости на баба си. Хората са изключително любезни и топли, разказаха ни историята на селото и района, вечеряхме заедно като семейство и споделяхме впечатленията си от преживяното през деня. На трапезата имаше само домашна храна, сирене и кашкавал собствено производство домашен хляб и зеленчуци от градината. Това е едно невероятно място на което наистина може да се отпуснеш, да отдъхнеш от натовареното ежедневие и да се почувстваш у дома си. Благодаря от сърце на Ели и цялото и семейство за невероятното преживяване.

Престой през март 2024 г.

• Оценено на: 9 февруари 2024 г.

8.0
    Много добър
    • Престой от 2 нощувки

Стаята бе изумително малка за 3ма човеци и куче. Ако бе топло и бяхме повече навън, само за сън е ок.

Хората, двора, храната ...фантастични! Отношението- прекрасно.

Престой през февруари 2024 г.

• Оценено на: 2 януари 2024 г.

• Пътуващи с приятели
    • Изпратено от мобилен телефон

Перфектно място с перфектни домакини.

Престой през декември 2023 г.

• Оценено на: 1 януари 2024 г.

• Изпратено от мобилен телефон

Хората бяха любезни местността красива

Престой през декември 2023 г.

• Оценено на: 13 декември 2023 г.

• Изпратено от мобилен телефон

Прекрасно място, където времето сякаш е спряло. Домакините изключително гостоприемни посрещат гостите си с домашно приготвена храна в изобилие, произведена от тях. Имат и собствена ферма, от която можеш да си закупиш нещо на тръгване. Спокойствие и тишина.! Препоръчвам всеки да посети мястото, ще останете очаровани😊.

Престой през декември 2023 г.

• Оценено на: 13 декември 2023 г.

Гостоприемство и чудесна храна!
    • Престой от 1 нощувка

За пореден път избираме Старото школо като място за настаняване, защото домакините са изключително гостоприемни и топли, храната е истинска и домашно приготвена, а селото е съхранило духа на миналото. Ще се върнем отново! Горещо препоръчвам!

Престой през декември 2023 г.

• Оценено на: 8 декември 2023 г.

• Изпратено от мобилен телефон

Че всичко е домашно приготвено

Престой през декември 2023 г.

• Оценено на: 6 декември 2023 г.

Изключително автентично място със забележитерно обслужване и уникална домашно приготвена храна.

Престой през декември 2023 г.

• Оценено на: 23 ноември 2023 г.

Препоръчвам!
    • Самостоятелно пътуващ
    • Изпратено от мобилен телефон

Супер уютно място, потапяш се в българското... Вкусна храна, любезни домакини, хубава топла стая и страхотно чист балкански въздух! Препоръчвам!

Престой през ноември 2023 г.

• Оценено на: 7 октомври 2023 г.

• Изпратено от мобилен телефон

Всичко беше повече от перфектно. Домакините бяха наистина уникални. Бяхме в спретната и чиста стая с огромен двор пред вратата. Всичко беше изключително добре подържано и чисто. Обиколил съм цяла България няколко пъти, нощувал съм къде ли не, но никога не бях попадал на такова уникално място. Никога не бях получавал и толкова топло отношение. Поръчахме си вечеря и закуска и усещането беше като че съм на банкет. Освен, че масата буквално беше затрупана с храна беше и изключително вкусна и направена с домашни продукти отгледани от домакините. Много станаха похвалите, но за да не ме бие жена ми - Ако четеш това ревю да знаеш, че нищо не може да се сравни с твоя миш-маш. Сега отново сериозно - аз лично бих се връщал и връщал и връщал на това място отново. Към домакините - Благидаря Ви от сърце за това, че ни приехте в своя дом и ни накарахте да се чувстваме прекрасно.

Престой през октомври 2023 г.

• Оценено на: 17 септември 2023 г.

• Изпратено от мобилен телефон

Уникално посрещане и домакини! Природата и самото място е много зареждащо. Препоръчвам !

Престой през септември 2023 г.

• Оценено на: 15 септември 2023 г.

Препоръчвам!!
    • Престой от 1 нощувка

Има значителни подобрения от последното ни пребиваване. Стопаните мислят в правилна посока за развитие на бизнеса си. С грижа за гостите и внимание!

Изключително бързо и добре ни се получиха нещата и този път! След промяна в плана, се наложи да отидем за една бизнес среща до Габрово и останахме отново в "Старото школо" - тихо и спокойно място, приятна атмосфера, храната беше изключителна - домашно приготвена! Млечните продукти бяха като спомените от детството... чисто и спретнато. Успяхме да се наспим и - без да бъдем притеснявани, хапнахме и тръгнахме спокойно за следващата дестинация. Препоръчвам!!

Престой през септември 2023 г.

• Оценено на: 15 септември 2023 г.

• Изпратено от мобилен телефон

Изключително сме доволни. Стаите са чисти и подредени ,а персонала безкрайно усмихнат и приветлив. Богата домашно приготвена закуска с несъмнено добър вкус . Бихме повторили отново и отново. Това е място на което можеш да си починеш и да се насладиш на тишината и спокойствието

Престой през септември 2023 г.

• Оценено на: 25 юни 2023 г.

Завръщане към истински ценните традиции от миналото
    • Престой от 1 нощувка

За съжаление станахме свидетели на не коректно отношение на Френски туристи, въпреки старанията на стопаните да задоволят техните изисквания. Държанието им беше неуважително към положения труд и идеята за къща за гости с автентична атмосфера.

Много тихо и спокойно място. Още слизайки от колата се усеща спокойствие, ухание на вкусна гозба и топъл прием от стопаните на къщата. Мястото е подходящо за семейства с деца, има голям двор. В стаите е прохладно и чисто. Има всичко необходимо. Припомнихме си вкуса на истинската храна която е произведена от семейството с много труд и любов. Старата църква в непосредствена близост допринася за автентичната атмосфера на мястото.

Престой през юни 2023 г.

• Оценено на: 22 април 2023 г.

Превъзходен
    • Изпратено от мобилен телефон

Истинска храна, любезни домакини, неповторима природа . Атмосферата е като пътуване в миналото Ако обичате песните на птичките ,тишината и разходките в природата, това е мястото!

Престой през април 2023 г.

• Оценено на: 9 април 2023 г.

• Изпратено от мобилен телефон

Всичко беше хубаво - въздух, природата, храната българска,автентична, вкусна, стопаните сърдечни!

Престой през април 2023 г.

• Оценено на: 21 февруари 2023 г.

Приятна изненада
    • Пътуващи с приятели
    • Изпратено от мобилен телефон

Престоят ни беше само за 1 вечер. Но пък ако бяхме останали повече щяхме да имаме проблеми с килограмите :)

- Топло и гостоприемно младо семейство, много работливи и енергични. Заели са се с нелеката задача да вдъхнат нов живот на селото, заедно с няколко други млади двойки. - Страхотна храна, изцяло от семейната ферма - Чисти, уютни и топли стаи - Дворът е много приятно аранжиран - Имат направен музей на бита и селскостопанската техника

Престой през февруари 2023 г.

• Оценено на: 29 януари 2023 г.

• Изпратено от мобилен телефон

Дойдохме за една снежна приказка и я изживяхме! Старите къщи, с каменни зидове, притихнали в снега. Мавруд ни посреща на двора с радостно помахване на опашката след разходка в снежната гора. Влизаме в Школото и ни обгръща топлина и домашен уют. На трапезата са подредени вкусни домашни разядки, топъл, дъхав прясно изпечен хляб и огромен пръстен гювеч с най-крехкото телешко, което сме опитвали - от собствената ферма на младите домакини! Благодарим на тези, трудолюбиви хора, че съхраняват българското - от реставрацията на сградата, през музея, който са организирали в двора на комплекса и тематичните занимания с малки деца.... още много има за разказване, но елате и го изживейте сами! Ние всеки път с радост се връщаме в Съботковци и всеки път изживяваме своята приказка от отминали времена!

Престой през януари 2023 г.

• Оценено на: 10 декември 2022 г.

Храната и отношението

Престой през ноември 2022 г.

• Оценено на: 8 декември 2022 г.

• Престой от 1 нощувка

Прекрасна и вкусна току-що приготвена храна, усмихнати собственици, традиционна атмосфера на стара българска къща. Все едно бях на гости на стари познати.

Престой през декември 2022 г.

• Оценено на: 21 ноември 2022 г.

Препоръчвам!
    • Изпратено от мобилен телефон

Чудесни домакини, вкусна домашна храна! Посещаваме го втори път!

Престой през ноември 2022 г.

• Оценено на: 7 ноември 2022 г.

Балабанови
    • Изпратено от мобилен телефон

Страхотни домакини! Почувствахме се като у дома си :) Домашна храна и много топлина от цялото им семейство.

Престой през октомври 2022 г.

• Оценено на: 24 октомври 2022 г.

• Престой от 3 нощувки
    • Изпратено от мобилен телефон

Много любезни и гостоприемни домакини. Вкусна и богата закуска и вечеря с продукти от чифлика. Усетихме самобитния дух и култура на българското семейство на село. Наблизо е Боженци и Дряново с интересни екопътеки със спиращи дъха гледки.

Престой през октомври 2022 г.

Показване 1 - 25

Ние връщаме разликата в цената
Ние връщаме разликата в цената
Ниски цени • Без такси за резервация • Намерили сте по-ниска цена? Ще ви върнем разликата!

Гостите са оставили отзиви и за следните места за настаняване: