2. Comentarii despre hoteluri în Bulgaria

• Cameră dublă - Mansardă

Totul a fost impecabil!

Sejur în ianuarie 2024

• Comentariu trimis pe 23 decembrie 2023

Excelent, eu recomand cu caldura!
    • Cameră dublă - Mansardă

Calitatea mancarii de la cina servita aici(a fost suficient pentru o parere in prima seara).

Locatia este excelenta, micul dejun bun si suficient.

Sejur în decembrie 2023

• Comentariu trimis pe 6 septembrie 2023

Ne-am cazat o noapte la dus spre Grecia, la fel si cand ne-am intors. Recomand!
    • Suită Junior

Personal amabil, camera foarte mare, meniu diversificat la restaurant cu mancare foarte buna.

Sejur în septembrie 2023

• Comentariu trimis pe 3 septembrie 2023

Un hotel confortabil, camere foarte mari, baie potrivita, un restaurant excelent care il deserveste.

Confortul si marimea camerei

• Comentariu trimis pe 23 august 2023

• Suită cu 2 dormitoare

Nu mergea cablul TV,si nici cel de la receptie nu s-a descurcat sa rezolve problema.

Locatie minunata

• Comentariu trimis pe 5 august 2023

Very nice!

• Comentariu trimis pe 19 iulie 2023

• Maisonette

In living ar putea schimba canapeaua cu una extensibila. Usa de la garaj trebuie urgent inlocuita. Dimineata la ora 6 am pierdut 30' cu baiatul de la receptie sa deschidem usa de la garaj.

Mi-a placut apartamentul si vibe-ul lui. Baia si dusul sunt spatioase.

• Comentariu trimis pe 19 februarie 2023

Schiul in Bansko este o adevarata aventura
    • Suită Junior

Pe partie trebuie sa fi foarte atent sa nu intre cineva in tine. In mine a intrat um monitor de schi in rosu, care dupa ce a traversat pirtia cu 60km la ora m-a lovit lateral spate si dupa ce a cazut ma intrebat daca sunt OK. I-am spus in engleza sa fie mai atent ca putea lovi un copil sau o femeie si el m-a intrebat a doua oara mirat daca sunt OK. Eu am fost mai putin okay dupa ce am zburst pe un schi 5m si am cazut pe spate. Nici acum nu imi dau seama daca era beat, se juca de-a luatul la tinta pe schiorii cu echipament scump sau au un plan pe zi de accidente... Cert este ca security pe partie este zero iar daca monitorii din Bansko in loc sa protejeze provoaca accidente atunci este trist. :( P.S. Am fost de multe ori la Bansko, Borovets, Pamporovo sunt superbe, pirtiile okay dar, calitatea personalului de schi si cable lasa mult de dorit. In conclusion, in viitor Austria ramine singura destinatie de schi pentru mine si Familia mea.

Micul dejun super

Sejur în februarie 2023

• Comentariu trimis pe 13 noiembrie 2022

CALITATE/PRET=EXCELENT!!!
    • Suită cu 1 dormitor

Mobilier invechit!

Perfect pentru o noapte in extrasezon!Parcare subterana!Apartament spatios foarte mișto!

Sejur în septembrie 2022

• Comentariu trimis pe 27 iulie 2022

• Cameră dublă Economy

În camera era un miros neplacut de țigări si mancare.

Un hotel mic și cochet în centrul stațiunii cu un restaurant cu terasa cu mâncare buna si personalul foarte amabil. Are parcare proprie si personalul hotelului este foarte amabil.

Sejur în iunie 2022

• Comentariu trimis pe 30 iunie 2022

• Suită Junior

Acest comentariu a fost ascuns deoarece nu respectă regulile noastre.

• Comentariu trimis pe 26 iunie 2022

Totul

Sejur în iunie 2022

• Comentariu trimis pe 12 ianuarie 2022

• Suită Junior

Nu exista piscina iar jacuzzi ul de la Spa nu funcționa

Micul dejun a fost bun, camera spațioasă și extrem de curată. Am ales acest hotel in special pentru locație ( lângă pârtie) și pentru parcarea subterana ( locuri foarte mari )

Sejur în ianuarie 2022

• Comentariu trimis pe 27 decembrie 2021

Inedit !
    • Suită Junior cu şemineu

- raportul preț-servicii nu se justifică. Aria VIP este doar cu numele și atât, nu există nicio facilitate suplimentară. Camera nu este dotată cu niciun fel de veselă, detergent pentru spălat. Politica de a plăti pentru o mînă de lemne,care nu țin mai mult de două ore - 10 €, lemnele fiind ude, este neprietenoasă. vă sfătuiesc să vă luați lemne de acasă, dacă doriți să vă bucurați complet de șemineu. - meniul de Crăciun era doar “familial”, Însumând 4 kg de mâncare, 89 Leva, pentru patru persoane. Nu exista nicio flexibilitate pentru a comanda pentru două persoane…

- suita cu semineu (204) este o alegere garantat de efect! - receptia cocheta, are si ea semineu. - nu ai probleme cu parcarea. Hotelul are parcare subterană, cu locuri generoase in lățime. - am primit camera imediat ce am ajuns - Ai meniul de la restaurant și în cameră - restaurantul are o gamă diversificată de mâncare - micul dejun este gustos, chiar dacă nu este diversificat. Este mai mult internațional, cu prea puține accente locale. - cafeaua de la micul dejun de calitate, Moak, cu un blend făcut special pentru acest hotel

Sejur în decembrie 2021

• Comentariu trimis pe 6 septembrie 2021

• Maisonette

Personal amabil curatenie desavarsita restaurant generos parcare subterana foarte aproape de centru si de partia de sky Recomand cu incredere

• Comentariu trimis pe 5 septembrie 2021

Un sejur OK
    • Suită Junior

Pentru un sejur de o noapte totul a fost foarte bine.

• Comentariu trimis pe 10 august 2021

excelent
    • Suită Junior

Personal amabil, parcare gratuita generoasa la subsol, restaurant excelent la locatie, meniu bogat, gustos, camera mare, curata, balcon generos.

• Comentariu trimis pe 27 iunie 2021

Recomand
    • Suită cu 2 dormitoare

Apartament spatios. Baie plus wc serviciu. Bucatarie utilata. Dormitor1 pat dublu, dormitor2 doua paturi de o persoana. F.curat. Restaurant unde de mananca bine. Parcare la subsol.

Nu au functionat AC.

Sejur în iunie 2021

• Comentariu trimis pe 27 iunie 2021

Confort la altitudine.

Nimic.

Totul a fost extraordinar. Stilul, amplasarea, restaurantul, parcarea subterana.

Sejur în iunie 2021

• Comentariu trimis pe 23 februarie 2024

Cazare langa partie acceptabila
    • Suită Junior

Geamurile nu se inchideau bine. Era frig in camera. Era si un miros urat care venea din mocheta.

Baia mare, restaurantul. Sauna

Sejur în februarie 2024

• Comentariu trimis pe 18 iulie 2023

1,0
    NU RECOMAND.
    • Maisonette

Micul dejun la 10 euro/persoana pur si simplu bataie de joc. Acel mic dejun "bogat" aproape ca nu exista. Nu este bufet suedez. Daca vrei apa, nu primesti suc; daca vrei cafea, nu primesti ceai; apa oferita a fost efectiv calda; trebuia sa comanzi ceva, dar putin, asa incat sa intre in pretul de 2 euro probabil (sa le ramana 8 euro/pers cu titlu de beneficiu) - asta au "servit" copilul si adultul 2; tacamurile...visati servetele ori altfel de transport igienic - cu tacamurile vin in maini, fara protectie (te rogi sa nu fi umblat cu mainile pe undeva plin de bacterii), le trantesc direct pe fata de masa din plastic, plina de praf si lipicioasa. Convenabil, au parcare, insa omit sa te anunte ca pur si simplu nu ai acces normal la ea pe perioada lucrarilor de reabilitare a strazii. A trebuit sa facem artificii pentru a putea urca trotuarul si apoi intra in garaj.

Nu are ce sa placa. Cum intri te doboara mirosul de wc amestecat cu parfum. In baie acelasi miros de wc (fara parfum ::) Camera imbacsita de vreme, care miroasea a tutun intrat in toate cele. Servirea la restaurant, seara, horror! A trebuit sa ne ridicam de 2 ori dupa chelnerita (o impiedicata care a spart si farfuriile depozitate ale restaurantului). Am platit inca 15 leva (receptionerul de seara cerand 50 leva, desi pretul era 15 leva pentru pat suplimentar copil), pentru un copil care am specificat din start ca doarme inca cu mine in pat, care a dormit cu mine in pat, si pentru care nu am inteles de ce sa platesc (dar am platit, decat sa ma tiganesc). Acelasi personaj mai cerea inca 15 leva pentru masa copilului, desi eu nu servesc micul dejun, si platisem deja pentru 2 persoane (noi fiind 2 adulti si un copil).

• Comentariu trimis pe 12 martie 2023

Decent la extrapreturi
    • Suită Junior cu şemineu

Din cauza pernelor, in fiecare dimineata m am trezit cu durere de gat-pernele din vata si adunate Incalzirea doar prin AC Sauna nefunctionala Mic dejun extrasaracios dar cel mai urat, in prima zi sunca mirosea. Nu ne am mai apropiat Curatenie... ca sa fie Miros de canalizare in baie

Foarte aproape de partie Parcare

Sejur în martie 2023

• Comentariu trimis pe 3 ianuarie 2022

De evitat
    • Suită Junior

Camerele sunt mari și spațioase însă tapetul era dezlipit, mocheta murdară iar izolația fonica lasă de dorit.Mic dejunul foarte slab,mult sub așteptările noastre.

Hotelul se afla foarte aproape de gondola,accesul fiind facil și rapid către pârtie.

Sejur în ianuarie 2022

• Comentariu trimis pe 31 august 2023

Calibrate prey ok
    • Cameră dublă Economy

Personalul

Locatia

Clienții au evaluat și aceste proprietăți: