3. Област Разград отзиви за хотели

9.2

• Безплатен WiFi

9.1

100% проверени отзиви

Реални гости. Реални престои. Реални мнения.

Научете повече- отваря диалогов прозорец
Напишете отзив

Показване 1 - 25

• Оценено на: 19 март 2024 г.

100% ще посетим отново
    • Двойна делукс стая
    • Изпратено от мобилен телефон

Невероятно място, много стил и внимание към детайлите! Готин персонал!

Престой през март 2024 г.

• Оценено на: 3 февруари 2024 г.

Препоръчвам
    • Двойна делукс стая
    • Изпратено от мобилен телефон

Голяма стая с много удобства.

Престой през януари 2024 г.

• Оценено на: 23 януари 2024 г.

• Студио с разтегателен диван
    • Престой от 1 нощувка

Хотелът е супер. Басейнът е голям и чист. Водата подходяща за плуване. Има спа център. Много вкусна храна в ресторанта. Късна закуска до 11 часа. Препоръчвам на всеки, който е решил да си почине или да проведе бизнес срещи.

Престой през януари 2024 г.

• Оценено на: 25 декември 2023 г.

• Изпратено от мобилен телефон

Изключително любезен персонал, приятна атмосфера, отлична хигиена и много добра храна.

Престой през декември 2023 г.

• Оценено на: 6 декември 2023 г.

• Изпратено от мобилен телефон

Място, направено с много мисъл, много вкус и внимание към всеки детайл. Отличен стил, декорация и обзавеждане на стаята, удобни легла, просторна баня. Отлично отопление в цялата сграда, първокласна спа зона, голям басейн с перфектна водна температура. Много добра закуска и отличен ресторант. Любезен и отзивчив персонал. Удобно паркиране. Адмирации за всичко!

Престой през декември 2023 г.

• Оценено на: 21 август 2023 г.

9.0
    Оазис в този край на България. Само затоплете басейна и не съм сигурен че ще има по-добър хотел!
    • Престой от 2 нощувки

- Водата в басейна беше ледена! Това е единственото нещо което не ми хареса, а бяхме с малко дете което много се надяваше да поиграе. Постояхме Макс 10 мин там!

- Прекрасен ресторант с вкусна храна, бих казал перфектна! Изключително добро впечатление - комплимент от заведението, докато чакате приготвянето на заръчаната храна! - Супер стаи, широко, охладено лятото. - Нормален паркинг

Престой през юли 2023 г.

• Оценено на: 12 юни 2023 г.

Това е подходящото място за отдих и почивка.
    • Изпратено от мобилен телефон

Стаите са просторни, чистота е отлична, персоналът е отзивчив и любезен. Водата в басейна беше чиста и с приятна температура, сауна и парна баня за сваляне на напрежението. В ресторанта вкусни ястия, поднесени с усмивка.

Престой през юни 2023 г.

• Оценено на: 7 юни 2023 г.

Страхотно място, на което истински да релаксираш
    • Престой от 1 нощувка

Единственото, което бихме отчели като минус е, че басейнът се доплаща допълнително, дори от гостите на хотела, което не сме срещали никъде досега. Вземайки предвид обаче как изглеждаше останалата част от вилата, нямаме съмнения, че дори и при тези условия, басейнът си заслужава!

Вилата е разположена преди началото на града, което не е проблем, ако си с кола или някакъв друг вид удобен транспорт. Въпреки че пътувахме по работа, мястото е много подходящо за корпоративни събития, но и за сватби и други семейни събития например. Изключително тихо, спокойно, красиво, много модерно и поддържано! Адмирации за персонала и за собствениците! Закуската беше превъзходка и много обилна, храната в ресторанта беше разнообразна и вкусна! Благодарим!

Престой през юни 2023 г.

• Оценено на: 5 юни 2023 г.

8.0
    Много добър

всичко беше добре👍🏼✅

Престой през май 2023 г.

• Оценено на: 18 април 2023 г.

• Престой от 1 нощувка

Не стана ясно защо излиза по-скъпо да си запазиш стая през букинг, отколкото през сайта на хотела.

Прекрасно място за почивка! Закуската беше разнообразна и вкусна. В ресторанта готвят уникално! Обслужването е страхотно. Има достатъчно паркоместа. В стаята имаше оставени книги - наистина приятно се изненадахме.

Престой през април 2023 г.

• Оценено на: 1 април 2023 г.

Превъзходен
    • Престой от 2 нощувки

Басейнът е с течаща вода и не е включен в цената на стаята.

Закуската е много добра

Престой през март 2023 г.

• Оценено на: 11 март 2023 г.

Добре
    • Изпратено от мобилен телефон

Не ми хареса това което си поръчах за останалите неща незнам

Всичко, освен храната

Престой през март 2023 г.

• Оценено на: 3 март 2023 г.

5 звездни условия
    • Престой от 1 нощувка

Липсата на сейф в стаята за ценности, лично оръжие е може би единственият недостатък. Всичко останало беше идеално.

Не очаквах такива условия от хотел 2 звезди. Персонала компетентен и много отзивчив, храната определено на много добро ниво. Голям паркинг. Чисти и широки стаи с хубава гледка. Лично като човек, който при пътуване рядко избира хотели, които са под 5 звезди съм много доволен. Определно пак бих отседнал.

Престой през март 2023 г.

• Оценено на: 30 януари 2023 г.

Страхотна почивка
    • Престой от 3 нощувки

Няма такова нещо

Мога да кажа само положителни неща. Обслужването е изключително добро, хората от персонала са много мили и доброжелателни. Стаята е просторна, леглата са удобни, банята е голяма. Хареса ми дизайна на хотела, издържан в много красив винтидж стил Закуската е богата и вкусна. Ресторанта има хубаво меню.Басейнът е чист,голям и топъл.Сауната,парната баня са перфектни.

Престой през януари 2023 г.

• Оценено на: 27 януари 2023 г.

8.0
    Много приятно изживяване.
    • Изпратено от мобилен телефон

Температурата в стаята беше по-висока отколкото сме свикнали, което затрудни съня ни. Така и не намерихме откъде може да се регулира. Леглото беше малко по-меко за моите предпочитания, но е до вкус и навик. Бяхме изненадани и разочаровани, че басейнът, фитнес ът и спа центърът не са включени в цената - това е подвеждащо при избора на хотел и като е написано някъде отдолу с малък шрифт, оставя неприятно впечатление. Също така, въпреки че персоналът беше много любезен и отзивчив, никой така и не ни каза при настаняването тези неща, както и от колко до колко е закуската - обикновено в други хотели ни посрещат с тази информация, че изобщо има закуска, включена в цената и т.н. Въпреки това като цяло сме много доволни от престоя си и пак бихме отишли. Просто е по-добре да включат всичко в цената, макар и по-висока да е.

Закуската е отлична - богат избор, за всеки спрямо вкуса. Разположението е на края на града, в индустриална зона, но изобщо не ме притеснява, все пак сме с кола, а и там е тихо, има гледка към града. Ресторантът и целият хотел са издържани в много приятен винтидж стил, което много ни предразположи към приятен престой. Ястията бяха нетрадиционни, но гурме, порциите големи. Басейнът е голям и става за плуване.

Престой през януари 2023 г.

• Оценено на: 26 декември 2022 г.

Две са задължителните места в Разградска област - Свещарската гробница и VIlla Della Rosa

Няма подобно нещо.

Самият хотел бе изключителен. Мога да кажа само положителни неща, както и за нивото, което се поддържа. Обслужването е изключително добро, хората от персонала са много мили и доброжелателни. Стаите са големи, леглата са удобни, банята е обширна - много изпипано място. Хареса ми дизайна на хотела, закуската и ресторанта.

Престой през ноември 2022 г.

• Оценено на: 28 август 2022 г.

• Изпратено от мобилен телефон

Всичко беше чудесно! Кухнята беше страхотна, вкусна храна на нормални цени. Персонала усмихнат и учтив, стаята чиста. Всеки, който иска да си почине истински там е мястото! Спа-то и басейна също са на ниво!

Престой през август 2022 г.

• Оценено на: 26 август 2022 г.

Страхотното място за почивка в Разград.

Нямам забележки.

Хубава стая. В банята има всичко, удобства, принадлежности, страхотни кърпи, хавлии. Уютна и стилна мебел навсякъде. Вкусна храна. Хотелът е на приятно място. Хората са гостоприемни и любезни. Ще посетя задължително отново. Препоръчвам.

Престой през август 2022 г.

• Оценено на: 23 август 2022 г.

Останахме доволни от престоя си
    • Изпратено от мобилен телефон

Добре би било ако използването на спа центъра е включено в цената на стаята.

Отлична закуска, просторна и тиха стая, добри легла, отзивчив персонал.

Престой през август 2022 г.

• Оценено на: 1 юли 2022 г.

Чисто и приятно!
    • Изпратено от мобилен телефон

Нямаше хладилник в стаята.

Хотела е много чист, леглата са удобни, персонала е много любезен и усмихнат.

Престой през юни 2022 г.

• Оценено на: 13 юни 2022 г.

• Престой от 1 нощувка

Чудесно място. Далечко е от центъра, но за град като Разград, това не е проблем. Всичко беше страхотно, персонал, стая, ресторант, кухня ... независимо дали си за един ден или за седмица, по работа или просто за един уикенд.

Престой през юни 2022 г.

• Оценено на: 9 май 2022 г.

Страхотно място най- малко 10

Престой през май 2022 г.

• Оценено на: 9 март 2022 г.

• Престой от 1 нощувка

нямам забележки всичко беше идеално

Престой през март 2022 г.

• Оценено на: 21 февруари 2022 г.

Интернета

Престой през февруари 2022 г.

Показване 1 - 25

Ние връщаме разликата в цената
Ние връщаме разликата в цената
Ниски цени • Без такси за резервация • Намерили сте по-ниска цена? Ще ви върнем разликата!
gogless