3. Софийска област отзиви за хотели

7.2

• Безплатен WiFi

6.8

100% проверени отзиви

Реални гости. Реални престои. Реални мнения.

Научете повече- отваря диалогов прозорец
Напишете отзив

Показване 1 - 25

• Оценено на: 21 април 2024 г.

• Изпратено от мобилен телефон

Имаше какво да се желае относно храната в ресторанта.

Няма друго такова място, топ за пореден път!

Престой през април 2024 г.

• Оценено на: 18 април 2024 г.

• Изпратено от мобилен телефон

Няма магазин за хранителни стоки в близост.

Отлична вила, оборудването е повече от достатъчно за прекрасно изкарване на почивката.Има няколко детски площадки.

Престой през април 2024 г.

• Оценено на: 10 март 2024 г.

Като в приказна къщичка

Имахме проблем с тока

Чудесен персонал и природа

Престой през март 2024 г.

• Оценено на: 5 март 2024 г.

• Престой от 4 нощувки
    • Изпратено от мобилен телефон

стар кухненски бокс, прозорците не се отварят

Локацията

Престой през март 2024 г.

• Оценено на: 5 март 2024 г.

• Престой от 3 нощувки

- леглата не са удобни- матраците трябва да се сменят ( мен лично ме заболя гърба от тях) - кухнята не е достатъчно оборудвана, ако решите да си готвите вие ( поне във нашата вила)- нямаше тиган, дъска за рязане, нож за рязане, бъркалки, купа. Почти нищо няма в кухнята освен едно тенджере, 4 чаши за кафе, 4 чаши за вода, 4 чинии, вилици и лъжици и една голяма чиния. Кафемашина и Кана за вода.

Много приятно и тихо място. Виличките са много сладки и достатъчно големи за 2ма човека. Локацията е страхотна- много тихо и спокойно място. Вилите са отопляват много добре. Много са уютни. Персоналът беше много мил. Чисто и приятно. Много удобни и топли халати. Страхотни тераски. Наличие на Барбекю

Престой през март 2024 г.

• Оценено на: 3 март 2024 г.

Тодорова
    • Изпратено от мобилен телефон

Няма място за сушене на обувки и дрехи. Хубаво е да има нещо за почистване на пода.

В бунгала Малина ни хареса уюта ,атмосферата и дървенията . Избрахме ги заради гората в която са .

Престой през март 2024 г.

• Оценено на: 1 март 2024 г.

• Пътуващи с приятели
    • Престой от 6 нощувки
    • Изпратено от мобилен телефон

Местоположението е това от което се нуждаехме. Да бъдеш сред гората и тази къща беше незабравимо.

Престой през февруари 2024 г.

• Оценено на: 22 февруари 2024 г.

7.0
    Прекрасно местенце, с нужда от ремонт и подръжка
    • С домашен любимец
    • Изпратено от мобилен телефон

Доста занемарено като подръжка(вили Малина). Неприятни миризми от канализацията. Баните имат нужда от цялостен ремонт. Кухнята няма достатъчно удобства, малък хладилник. Леглата също се нуждаят от подмяна.

Местоположението е чудесно. Природа и чист въздух. Топло и приятно.

Престой през февруари 2024 г.

• Оценено на: 19 февруари 2024 г.

8.0
    Цената е висока за къщичките.
    • Изпратено от мобилен телефон

Прекалено малки и тесни къщички за цената, която дтруват. Много ниски и неудобни възглавници.

Хубаво е, че е в гората.

Престой през февруари 2024 г.

• Оценено на: 9 февруари 2024 г.

• Престой от 2 нощувки

.... може би им трябва по-добър готвач в ресторанта. иначе - всичко беше О.К.!

Престой през февруари 2024 г.

• Оценено на: 5 февруари 2024 г.

Уютни вили Малина
    • Изпратено от мобилен телефон

Wifi не е достъпен ( вила 16) . Няма фурна,въпреки,че ни казаха ,че във във всички вили Малина има такава.Липсата на закачалки /портманто ( такива е имало,но повечето са счупени ) ,както и на някакъв вид сушилка. Закачвахме си дрехите на пирончета и видички,които явно гостите преди нас бяха забили на стената над конвекторите,което впрочем беше идеално за сушене на мокрите якета и ски екипировка :D . В кухните е доста тъмно,но не е болка за умиране. Стълбите са доста стръмни,но предполагам,че в този тип вили няма как.

Уютно разположение в борова горичка.Възможност за външно барбекю.Доста топло,което е плюс, когато си с малки деца. Външно джакузи и сауна от страната на вили Ягода. Котлон и хладилник с камерка е кухнята.Въпреки,че е позанемарено е доста уютно и достатъчно комфортно.

Престой през февруари 2024 г.

• Оценено на: 20 януари 2024 г.

Коментарът е за вила Малина номер 18
    • Престой от 2 нощувки

Доста прилична вила ни се падна, предвид негативните коментари. На верандата има две маси - една голяма правоъгълна с четири стола и една малка кръгла с два стола. Отпред място за паркиране на колата, а отстрани оградено с камъни огнище и обикновена решетка за скара. Входната врата се затваряше добре, а във всекидневната на първия етаж има едно легло, гардероб, два дивана тип фотьоел, масичка и нещо като секцийка за телевизора. Като цяло място достатъчно за четирима човека, но не и за петима. Следва коридорче, което води към кухнята и банята, както и към стълбите за втория етаж. В кухнята има маса с четири стола и кухненски кът с мивка, шкафчета с достатъчно чинии, чаши, прибори и посуда за готвене, мини хладилник, кана, и плот с два котлона. Напълно достатъчно да се приготви вечеря или закуска. Прозорецът е без дръжка, но с подходящ инструмент се отваря. Банята е с душ кабина, малка мивка и бойлер. Прозорецът си има дръжка и се отваря. Отиваме на втория етаж по наистина много стръмни стълби, които не са подходящи за възрастни или малки деца. Горе има две спални - едната с две единични легла разделени от шкафче и другата с двойно легло и едно шкафче. Прозорците и на двете спални имат дръжки и се отварят. Няма стърчащи, оголени или опасни жици. Контакти - по един в стая. Да, под ключовете има азбестова изолация явно останала от едно време. Отоплението - първият етаж е с конвекторна печка, която се регулира. Кухнята е с конвекторна печка, която се регулира. Банята е с лъчисто отопление, което е вградено в дъските и си има терморегулатор отвън. Горе двете спални също са с лъчистото отопление в дъските, но там терморегулаторите на стената не регулират нищо, а имаме само пуснато или изключено. Осветлението - тъмно е защото стените са в тъмен цвят, а не защото е слабо. Да, вътре се чува всичко, защото няма бетонна плоча между етажите и горе дървения под скърца яко. Чува се и навън, и лятото ако някой съсед прави барбекю парти до късно ще е много неприятно.

Престой през декември 2023 г.

• Оценено на: 30 декември 2023 г.

Ще посетим отново!
    • Изпратено от мобилен телефон

Да бъде подобрено осветлението между самите вили Малина. Дребни битови неуредици в стаите.

Бяхме в двуетажна вила Малина. Много приятно местоположение в борова гора. Бяха отлично отоплени, с перфектно разпределение на стаите, много удобно за семейства с две съвсем самостоятелни спални на втория етаж. На няколко минути с автомобил от ски пистите.

Престой през декември 2023 г.

• Оценено на: 15 декември 2023 г.

7.0
    Красиво място с потенциал, но останалите оценки са вярни за съжаление
    • Изпратено от мобилен телефон

Пристигнахме по тъмно и видяхме светещата рецепция, много уютно и красиво коледно декорирана. Влязох с усещане за уют и топлина и се отправих към бюрото изказвайки комплимент за атмосферата за да видя възрастната дама зад стъклото която каза "кажете", няма "добре дошли" или каквото и да е все едно си се пообъркал и си влязъл случайно. Много , много рядко си позволявам да напиша негативен коментар, но просто беше не на място цялото излъпване и студенина, толкова СОЦ и неподхождащо на място, което си личи, че някой се е постарал. Най-малкото дамата би могла да се усмихне. От нея лъхаше такава студенина, че гледаш и не вярваш на очите си...Бяхме ние дсама възрастни с две малки деца и още две къщички май имаше с хора, пълна тишина и спокойствие. Решихме да пробваме ресторанта...бяхме ние и още едно семейство. Почакахме си, но сервитьорката беше мила. За съжаление цена-качество изобщо не си заслужава...съжалявам да го кажа, накрая се чувстваш че си дал голяма сума пари на вятъра. На следващия ден седнахме във Виктория, просто на светлинни години като отношение, усещане и кухня. Гледката, уюта на къщичката и сауната си заслужаваха, не сме се напрегнали, просто е жалко, че тези две неща кухня и рецепция не отговарят на мястото. Дано го прочете правилния човек и намери правилните хора.

Мястото е вълшебно като замисъл, собственика е вложил сърце и душа. Бяхме във вила със сауна и сме доволни от нея. Приказно и различно изживяване. Благодарим

Престой през декември 2023 г.

• Оценено на: 11 декември 2023 г.

Добър
    • Изпратено от мобилен телефон

Вили Малина са позахабени от употреба. Всичко е доста старичко. Въпреки това бяха чисти и спретнати. Вили Ягода са нови и с доста по-модерно обзавеждане.

Позицията на вилите е уникална. Вили Малина се намират в борова горичка. Прохладна и много спокойна. На разположение е външна маса и голямо барбекю. Изключителни благодарности на персонала на рецепцията, които ни съдействаха за забравен от нас часовник. На следващия ден беше изпратен при нас.

Престой през октомври 2023 г.

• Оценено на: 13 ноември 2023 г.

Приятен престой в хижа Малина
    • Пътуващи с приятели
    • Изпратено от мобилен телефон

Като цяло всичко беше хубаво, така че долу споменатото е по-скоро пожелание на това какво може да се направи още по-добре. Имахме "късмета" да дойдем в дъждовно и ветровито време, което спомогна за проблеми със електро-захранването на обекта. Заради това в ресторанта нямаха възможност да ни направят голяма част от ястията, включително грил опциите. Супите, които си поръчахме не бяха особено вкусни, а питките с чесън и масло бяха студени (приличаха на евтините последни останали за продажба вечерта хлебчета в Billa), и нямаха никакъв вкус на чесън - бяха намазани с нещо подобно на разтопено масло, което беше доста мазно и не особено вкусно. Сервитьорката беше услужлива и ни обясни за проблемите с електричеството предварително + ни дадоха възможност за вземем шишчето за къщичката ни. Само лека забележка - беше бая солено. 😅 Също така едната от стаичките в хижата беше по-малка от другата и нямаше възможност да си заредим телефоните там, а трябваше да слизаме долу в холната част. И би било добре къщичките да се затоплят предварително, защото като дойдохме пода беше доста студен, и само вечерта се затопли достатъчно. Ако знаехме, щяхме да си носим чехлички - може би е добра идея да се напише някъде, че зимните месеци хората е добре да идват подготвени. 😊 Също забелязахме, че грил мястото, което имаше към всяка къщичка беше различно - нашето имаше изключително стар и мъничък грил, но все пак сме благодарни, че имахме грил като за начало! И последно - тенджерата и електрическата кана бяха доста евтини и миришеха много неприятно на евтин метал, което отдаваше привкус/миризма и на млякото/водата, така че правенето на горещ шоколад беше предизвиквателство. 😁

Природата наоколо е много красива, има места за паркинг, къщичките са уютни и изглеждат 100% като тези на снимките, дамата на рецепция беше много услужлива и приятна! Като цяло останахме доволни и бихме се върнали лятото!

Престой през ноември 2023 г.

• Оценено на: 2 ноември 2023 г.

Кухнята е малко тясна

Страхотно местоположение и природа. Външното джакузи,огъня на открито,детските люлки,батут.

Престой през септември 2023 г.

• Оценено на: 30 октомври 2023 г.

Чуден тих уикенд в Рила
    • Престой от 2 нощувки

Хижите определено не са безопасни за деца, или поне нашата не беше и съм абсолютно благодарен че не бяхме с дъщеря ни там. Имаше оголени кабели. Разпределителната кутия за тока беше с капак който се държи на едно болтче и реално нищо не ви спира да я отворите. Фактът че беше на ниско на практика гарантира да бъде отворена от по-любопитно дете. Адски много от нещата изглеждат като ремонтирани от някой напълно бос майстор и могат да бъдат изпипани много по-добре.

Тишината и чистият въздух бяха незаменими. Определено е едно от хубавите места които може да посетите в Рила. Имате бърз достъп до адски много атракции, както в Боровец така и в околността. Ресторантът доставя до самите хижички което може да е чудесна опция ако искате да хапнете на по-уединено.

Престой през октомври 2023 г.

• Оценено на: 30 октомври 2023 г.

Релакс
    • Изпратено от мобилен телефон

Всичко- природата, обстановката, уюутните къщички, сауната, чистият свеж въздух.

Престой през октомври 2023 г.

• Оценено на: 29 октомври 2023 г.

• Изпратено от мобилен телефон

Къщите със сауна са обурудвани със стари печки от 84та и бе достигат необходимата топлина, нямаше основни неща в кухн бокс , като сол , захар , олио и тн. Кафемашината не работеше.Но на фона на цялото изживяване не мисля , че е проблем!

Прекрасна локация в гората, къщите са много уютни и топли , чисто е има огнище пред всяка вила, персонала е отзивчив!Има 2 общи джакузита и 1 басейн и Сауна?които бяха супер!

Престой през октомври 2023 г.

• Оценено на: 22 октомври 2023 г.

9.0
    Уютна атмосфера в сърцето на планината
    • Престой от 1 нощувка

Заключването е леко необичайно и, ако не внимаваш, оставаш навън и се налага да вземеш втора карта от рецепцията. Има още какво да се желае по отношение на почистването.

Вилите са много атрактивни и предлагат всичко необходимо за приятна почивка в планината с приятели или семейства с деца. Естествените материали, добре разположените мебели и обзавеждането отговарят на описанието, а скарата е добър избор за барбекю.

Престой през октомври 2023 г.

• Оценено на: 21 октомври 2023 г.

• С домашен любимец
    • Стандартна вила Ягода
    • Престой от 1 нощувка

Пребиваваме за втори път във вила Ягода. Нямаме забележки, и кучето хареса бунгалото :) Много добро решение е да се паркират колите до рецепцията.

Престой през октомври 2023 г.

• Оценено на: 14 октомври 2023 г.

Добър
    • Изпратено от мобилен телефон

Трябваше рано да освободим стаите.

Тихо и спокойно. Същевременно позволява да се купонясва, без да се пречи на другите посетители.

Престой през септември 2023 г.

• Оценено на: 7 октомври 2023 г.

Приятно планинско преживяване..
    • Изпратено от мобилен телефон

Следва за се предлагат дърва и разпалки за барбекю , срещу заплащане разбира се, но да го има.

Спокойствието е самостоятелността

Показване 1 - 25

Ние връщаме разликата в цената
Ние връщаме разликата в цената
Ниски цени • Без такси за резервация • Намерили сте по-ниска цена? Ще ви върнем разликата!

Гостите са оставили отзиви и за следните места за настаняване: