3. Софийска област отзиви за bed and breakfast и гостоприемници

• Съотношение цена/качество

• Безплатен WiFi

9.2

100% проверени отзиви

Реални гости. Реални престои. Реални мнения.

Научете повече- отваря диалогов прозорец
Напишете отзив

Показване 1 - 25

• Оценено на: 3 май 2024 г.

Страхотна къща за гости и гостоприемен хазяин.
    • Изпратено от мобилен телефон

В стаята нямаше гардероб, но предвид краткия престой не беше проблем за нас.

Страхотно централно месроположение. Красива градина и удобни стаи. Закуската бе домашно приготвена, богата и вкусна. Домакинът ни посрещна и погна със съвети какво да посетим. Дори ни запази ресторант за вечеря-.

Престой през май 2024 г.

• Оценено на: 20 април 2024 г.

• Самостоятелно пътуващ
    • Престой от 3 нощувки

Бих повторил!

Престой през април 2024 г.

• Оценено на: 6 април 2024 г.

Приятно място
    • Изпратено от мобилен телефон

Аз лично , не мога да се оплача. Запазих малка стая, защото бях сама с дете.

Страхотно отношение и отзивчивост. Готовност за съдействие за транспорт! Гостоприемност и добро настаняване.

Престой през април 2024 г.

• Оценено на: 2 април 2024 г.

Нямаме забележки.

Добро посрещане, чисто, уютно.

Престой през април 2024 г.

• Оценено на: 31 март 2024 г.

• Изпратено от мобилен телефон

Чисто, уютно и топло. Чудесна градина и отлична локация. Определено бихме посетили отново!

Престой през март 2024 г.

• Оценено на: 25 март 2024 г.

9.0
    Много хубава къща за гости.
    • Изпратено от мобилен телефон

Не ми хареса, че се предлага само една завивка за двама. Контакт до леглото няма и, за да заредиш телефона трябва да изключиш или телевизора, или минибара.

Перфектна локация. Любезен домакин. Изненадах се, когато се обади преди пътуването ни, за да предложи ранно настаняване, както и в деня на пристигането, за да предложи упътване. Възползвахме се от закуската, която бе вкусна. Кафето е супер. Мястото е тихо и въпреки, че в къщата имаше много посетители не се чуваше шум. Имаше отоплителен калорифер в банята. Леглото е удобно.

Престой през март 2024 г.

• Оценено на: 24 март 2024 г.

Приятен престой в Копривщица
    • Престой от 2 нощувки

Чудесно местоположение близо до центъра на града и забележителностите. Закуската е вкусна, имахме възможност да ползваме и механата в къщата за гости. На разположение е барбекю. Домакинът е гостоприемен и отзивчив. Стаите са чисти, топли и с всичко необходимо за приятен престой.

Престой през март 2024 г.

• Оценено на: 17 март 2024 г.

8.0
    Много добър
    • Изпратено от мобилен телефон

Има доста да се поработи над хигиената. До леглото имаше 3 паяка, както и зад него и зад масата слоеве прах. По пода имаше петна.

В стаята беше топло и приятно предвид хладното време навън. Банята също беше с много приятна температура. Като цяло стаята отговаря на цената си, единствено хигиената не отговори на очакванията ни.

Престой през март 2024 г.

• Оценено на: 9 октомври 2023 г.

Превъзходно
    • Изпратено от мобилен телефон

Уютно и много приятно, а закуската превъзходна

Престой през октомври 2023 г.

• Оценено на: 7 октомври 2023 г.

Уют край реката
    • Престой от 2 нощувки

Единственото, което се сещам е, че верандите гледат на запад и надвечер слънцето блести много в очите. Не би било лошо да се предприемат някакви слънцезащитни мерки.

Намира се в практическия център на града, на 50 м от реката. Разположен е на нива, в няколко сгради, около един прекрасно поддържан двор и ограден с висока каменна ограда с порти. В стаите има хладилник, а за всяка стая е осигурено място - маса и столове - по верандите на открито. Общо в комплекса има прекрасна механа с кухня и всякакви уреди, големи маси за събирания и голям телевизор. Кафемашината и чая са на разположение на всички по всяко време. На разстояние около 100 м са двата ,май единствени, магазини за хранителни стоки , а също на такова разстояние са 6-7 ресторанта! Ние лично си купувахме специалитети от ресторантите , а вечеряхме спокойно на верандата без никой да се пречка и да ни притеснява. Пак ще го направим друг път!

Престой през октомври 2023 г.

• Оценено на: 2 октомври 2023 г.

• Изпратено от мобилен телефон

нямахме много време ,за да натупаме отрицателни точки

локацията, тихо , спокойно място за отдих в духа на възрожденска България. Домакина беше много точен

Престой през октомври 2023 г.

• Оценено на: 14 септември 2023 г.

8.0
    Много добър
    • Изпратено от мобилен телефон

Не ми харесаха кранчетата в банята,водата се сменяше от топло към студено,първата вечер нямаше топла вода.

Всичко беше хубаво,посрещнаха ни добре и стаята беше хубава и чиста,като цяло сме доволни,като изключим банята!

Престой през септември 2023 г.

• Оценено на: 4 септември 2023 г.

• Изпратено от мобилен телефон

Локацията е много добра. Стаята чиста. В кухнята има всичко необходимо Нямам забележки!

Престой през септември 2023 г.

• Оценено на: 30 август 2023 г.

Прекрасно място
    • Изпратено от мобилен телефон

Единствено можеше да има кана за гореща вода за улеснение.

Домакина беше много отзивчив. Стаите са автентични и всеки детаил е изпипан да почувстваш част от историята на мястото. Прекрасно местоположение, спокоен район и ресторанти наблизо.

Престой през август 2023 г.

• Оценено на: 28 август 2023 г.

• Пътуващи с приятели
    • Престой от 4 нощувки
    • Изпратено от мобилен телефон

Красиво и уютно място. Домакините са много любезни, мили и услужливи. Прекарахме незабравими дни и ще се върнем отново.

Престой през август 2023 г.

• Оценено на: 20 август 2023 г.

• Изпратено от мобилен телефон

Една съвсем малка критика. Може да сложите по плътни пердета или щори за тези които са по чувствителни към слънцето по време на сън.

Къщата е удобна и в автентичен стил. Локацията е много добра. Чистотата на ниво. Домакинът много гостоприемен и приятен човек. Къщата има обща външна част подходяща за вечеря под звездите или чаша вино. Много добро място за почивка.

Престой през август 2023 г.

• Оценено на: 2 август 2023 г.

Оазис в планината
    • Престой от 5 нощувки

Нищо не ни липсваше.

Уюта и цялостната организация на пространството -създадени условия за уединение а при желание и за общуване. Добронамерен собственик, без натрапчиво присъствие и с готовност да отговори на желанията на гостите. Закуските -приготвени на място, пресни, вкусни. Почувствахме се желани и уважавани гости. Пак ще се върнем в тази къща за гости!

Престой през август 2023 г.

• Оценено на: 30 юли 2023 г.

Прекрасно място за релакс
    • Изпратено от мобилен телефон

Домакинът е много любезен и отзивчив. Стаите са чисти и уютни. Предлагат страхотна закуска. Къщата разполага с чудесен двор и веранда. В общата кухня има всичко необходимо. Локацията е удобна - близо до центъра. С удоволствие ще посетим отново. The host is very kind and responsive. The rooms are clean and cozy. They offer a great breakfast. The house has a wonderful yard and veranda. The shared kitchen has everything you need. The location is convenient - close to the center. We would love to visit again.

Престой през юли 2023 г.

• Оценено на: 14 юли 2023 г.

• Престой от 4 нощувки
    • Изпратено от мобилен телефон

Спокойствие, чистота. Домакинът беше много учтив.

Престой през юли 2023 г.

• Оценено на: 12 юни 2023 г.

• Изпратено от мобилен телефон

Не ми допадна това, че нямаше хладилник в стаята и чаршафа не беше достатъчно голям, което налагаше да спя на матрака, но предполагам, че може би е станала грешка при почистването .

Изключително подържано и приятно място. Зелен двор и хубава веранда. Домакинът беше супер гостоприемен. Поради студеното лято веднага ни запали отоплението, тъй като ни се стори студено. Локацията беше много удобна.

Престой през юни 2023 г.

• Оценено на: 22 май 2023 г.

Чудно
    • Пътуващи с приятели
    • Престой от 3 нощувки
    • Изпратено от мобилен телефон

Всичко беше чудесно! Много спокойно и чисто , с удоволствие ще посетим отново !

Престой през май 2023 г.

• Оценено на: 9 май 2023 г.

• Престой от 6 нощувки
    • Изпратено от мобилен телефон

Стайте са удобни и чисти .Домакинът е готов да помогне във всяка ситуация.Настани ни веднага въпреки,че пристигнахме рано сутринта и ни закара с колата си до гарата при напускането.Общата кухня разполага с всичко необходимо за хранене в къщата.Златния телец е място което бихме посетили отново с удоволствие.

Престой през май 2023 г.

• Оценено на: 18 април 2023 г.

• Престой от 1 нощувка

Стаята беше малко тясна, но уютна.

Местоположението беше страхотно, домакинът беше много гостоприемен и усмихнат, готов да съдейства.

Престой през февруари 2023 г.

• Оценено на: 14 април 2023 г.

• Изпратено от мобилен телефон

Великолепно място за отсядане, почивка и релакс. Прекрасни хазяи и уютна обстановка. Силно препоръчвам !

Престой през април 2023 г.

Показване 1 - 25

Ние връщаме разликата в цената
Ние връщаме разликата в цената
Ниски цени • Без такси за резервация • Намерили сте по-ниска цена? Ще ви върнем разликата!