2. Канада: відгуки про готелі
  3. Альберта: відгуки про готелі
  4. Банфф: відгуки про готелі
Канада Банфф Дійсні відгуки про готелі від справжніх гостей

• The Hidden Ridge Resort Оцінка за відгуками: 8

“Було чисто , приємно , просто супер. Багато є гриль зон на території, гарячий басейн, привітній персонал, є крита парковка. І саме головне це те що ти знаходишся на самій вершині всього. Краєвид на всі 360 градусів. Ми приїдемо ще. А також ми були з песиком якому було надано ліжко, всілякі смаколики, миски. Ми у повному задоволенні!!! Сервіс на вищому рівні !“

• Banff Caribou Lodge and Spa Оцінка за відгуками: 7,9

“Чисто, комфортно. Гарне розташування. Класне джакузі.“

• High Country Inn Оцінка за відгуками: 8,7

“Неймовірний вид з балкону номеру, великий просторий номер , також знизу можна було поплавати у басейні і зробити каву/чай“

• Banff Rocky Mountain Resort Оцінка за відгуками: 7,6

“Даже гарна локація. Гарні краєвиди. Є басейн, мангал, тенісний корт і багато іншого.“

• Red Carpet Inn Оцінка за відгуками: 7,6

“Тепло“

• Red Carpet Inn Оцінка за відгуками: 7,6

“все було так як написано в описі, розташування в центрі міста, чудовий вид на гори“

• Best Western Plus Siding 29 Lodge Оцінка за відгуками: 8,3

“Все супер, смачний сніданок та чудовий готель“

• The Hidden Ridge Resort Оцінка за відгуками: 8

“Неймовірні краєвиди, сосни, номер мав патио ,дуже зручно та гарно .Гарячий басейн дае розслаблення .Були на сімейне свято,персонал подарував пляшку вина.Запросили раннього заїзду ,нам погодили.“

• The Rundlestone Lodge Оцінка за відгуками: 8

“Тип номеру був двоповерховий на двох дорослих з дитиною 4 років, що було досить зручно бо окрім ліжка на верхньому рівні був диван-ліжко на нижньому рівні. Наявність каміну та балкону з скляними дверима з видом на гори створювали затишний вечір.“

• Banff Rocky Mountain Resort Оцінка за відгуками: 7,6

“Камін,наявність дров,близько до Банфу,ресепшен,мали потрібний посуд“

25 найкращих готелів - Банфф