2. Швейцарія: відгуки про готелі
  3. Canton of Lucerne: відгуки про готелі
  4. Веггіс: відгуки про готелі
Швейцарія Веггіс Дійсні відгуки про готелі від справжніх гостей

• Post Hotel Weggis Оцінка за відгуками: 7,2

“Фантастична локація! Все поряд: катер і фунікулер! Розкішне місце для різноманітного відпочинку, гарно з дітьми.“

• Post Hotel Weggis Оцінка за відгуками: 7,2

“Було дуже чисто, тихо. Гарний вид з балкону, а також басейн і сауна в готелі стали для нас родзинкою у відпочинку.“

• Post Hotel Weggis Оцінка за відгуками: 7,2

“Все на вищому рівні!!Готель супер,сніданки великий вибір .Вигляд з балкона на гори і озеро ,все на вищому рівні.Ми вже третій раз бронюємо Post Hotel Weggis. Дуже рекомендую!!“

• Garni-Hotel Frohburg - Beau Rivage Collection Оцінка за відгуками: 8,3

“Сніданок“

• Wanderlust Guesthouse Оцінка за відгуками: 8,9

“Доброго дня, ми відпочивали з сім'єю. Нам ну дуже сподобалось у цьому хостелі. Настільки затишний і комфортний дім що нам не хотілось покидати його. Якби погода не зіпсувалась то ми залишились би ще там. Дуже затишна вітальня, з різноманітними настільними іграми, книгами, різноманітними дитячими іграшками. Зручна комфортна кухня зі всім необхідним. Красивий вид з вікна на озеро та гори. Красива набережна для вечірньої прогулянки.“

• Post Hotel Weggis Оцінка за відгуками: 7,2

“Гарний вигляд на озеро, добрий сніданок, басейн був не чистий і трохи не доглянутий“

• Post Hotel Weggis Оцінка за відгуками: 7,2

“Дуже гарний персонал. Та місце знаходження отелю - дуже гарне. Вид з балкону - це щось неймовірне: гори, озеро, кайф 🤗 Сподобалось, те що є сауна та басейн, дуже ввічливий персонал“

• Wanderlust Guesthouse Оцінка за відгуками: 8,9

“Це дивовижне місце. З видом на гори та озеро. Коли ми заїхали (це був вечір), на вході чекав конвертик з ім'ям і ключами. у будинку були зовсім одні. Якось так пощастило. Дуже затишно, є ліфт, кухня обладнана всім, що можна. Зручне ліжко та білизна дуже м'яка. А санвузол на другому поверсі з його виглядом - захопив! Слава Україні! 🇺🇦“

• Wanderlust Guesthouse Оцінка за відгуками: 8,9

“Це дивовижне місце. З видом на гори та озеро. Коли ми заїхали (це був вечір), на вході чекав конвертик з ім'ям і ключами. У будинку були зовсім одні. Якось так пощастило. Дуже затишно, є ліфт, кухня обладнана всім, що можна. Зручне ліжко та білизна дуже м'яка. А санвузол на другому поверсі з його видом - захопив! Дуже рекомендую це місце!“

10 найкращих готелів - Веггіс