2. Cyprus - hodnotenia hotelov

9,3

8,8

9,2

• Ohodnotené: 29. novembra 2022

Fantastický hotel, keby sa dalo dám 11 :-)
    • Izba Superior s dvojlôžkom alebo s 2 oddelenými posteľami s výhľadom na more

Možno mohli byť mäkšie vankúše...

Tento hotel prekonal naše očakávania. Na recepcii mňa i manžela privítali s úsmevom. Kým vybavili formality s pasmi na recepcii Ivo nám doniesol výborné prosecco a zaniesol batožinu na našu izbu, ktorá bola taká nádherná až nám vyrazila dych. Prišli sme z Liptova, kde teploty boli už pod bodom mrazu, takže keď Ivo otvoril dvere našej izby naskytol sa nám nádherný pohľad na more a slnko, izba bola vyhriata slnkom čo koncom novembra je super. Posteľ je veľmi pohodlná a veľká. Na izbe je k dispozícii káva, čaj, minerálna voda dopĺňaná každý deň. Kúpelňa je krásna nová s vaňou a čistota je na vysokej úrovni. Uteráky a osušky sú voňavé a čistučké vymieňané každý deň. Kozmetika je kvalitná. Župany a papuče sú tiež veľmi kvalitné. Osvetlenie je výborné. Fén je aj v kúpeľni a tiež na izbe pri toaletnom zrkadle čo je super. Konečne naozaj vybavená izba - všetko po ruke tak ako potrebujete. Raňajky sú fantastické, môžete ich začať proseccom ak máte chuť, veľký výber šuniek, syrov, vajíčka na akýkoľvek spôsob, vrátane upečených bielok, jogurty, ovocie, dokonca aj losos a makrela na raňajky... a mnoho mnoho iného, vrátane čerstvého pomarančového džúsu. V hoteli je teplý vnútorný bazén, veľmi dobre vybavené fitnes centrum a všetky hotelové priestory voňajú čistotou. Vonkajší bazén sme nevyužili vzhľadom k tomu, že sme boli koncom novembra, ale barmanka pri bazéne nám urobila fantastické kokteily - margarita bola asi najlepšia akú som v hoteli pila. Pláž Nissi bola kúsok od hotela, mali sme k dispozícii plážové uteráky, ktoré sme si mohli vymeniť každý deň. Voda bola neskutočne teplá na toto ročné obdobie a počasie nám vyšlo, takže aj keď sme boli iba na 3 noci užili sme si každý čas v tomto hoteli. V blízkosti hotela je veľa reštaurácii - po ľavej strane kúsok od hotela je výborná libanonská reštaurácia. Určite sa vrátime a ďakujeme ♥

Termín pobytu bol november 2022

• Ohodnotené: 9. októbra 2022

Skutočne výnimočné
    • Izba Superior s manželskou posteľou alebo s 2 oddelenými posteľami a s bočným výhľadom na more

Všetko bolo vynikajúce, hotel, strava, personál.

Termín pobytu bol október 2022

• Ohodnotené: 7. júna 2022

8,0
    Veľmi dobré
    • 7 nocí

Večere boli slabé,neboli chutné. Jediný grécky večer bol chutný. Každý deň majú tematicku večeru. Ostala by som však pri gréckej kuchyni ktorú varia výbornú. Chýbali mi tam ryby,keď som pri mori očakávala som morské plody. Iba 1 x boli fritovane kalamáre.

Raňajky boli skvelé, na výber naozaj všetko ☺️Nový hotel,takže všetko pekné, moderne zariadenie. Technologické vychytávky na izbe všetko elektrické od zapnutia svetla...

Termín pobytu bol jún 2022

• Ohodnotené: 22. apríla 2022

Skutočne výnimočné
    • Izba Superior s manželskou posteľou alebo 2 oddelenými posteľami s výhľadom na more (2 dospelí a 1 dieťa)

Všetko perfektne.

Termín pobytu bol apríl 2022