2. Cyprus - hodnotenia hotelov
Cyprus Ayia Napa Overené hodnotenia od skutočných hostí

• Adams Beach Hotel & Spa Priemerné hodnotenie: 8,2

„Prostredie , vybavenie hotela“

• Nissi Villa Priemerné hodnotenie: 9,7

„Veľmi pekna vila v super lokalite len pár minút chôdze od nissi beach. Dobre vybavenie, všetko čo sme potrebovali bolo k dispozícii. Milo prekvapili aj veci navyse napr sol v kuchyni či adaptéri do zástrčky.“

• Chrysomare Beach Hotel & Resort Priemerné hodnotenie: 8,8

„Dalo sa vybrať zo širokej ponuky, aj keď bola vždy taká istá. Mohlo byť viac ovocia.“

• Nicholas Color Hotel Priemerné hodnotenie: 8,2

„super cena, mily a ustretovy personal- recepcne boli velmi prijemne a napomocne, taktiez obsluha restauracie a baru, nemali problem dat mi papierove krabicky na obed pre deti ktore spali. detske ihrisko vyzera sice inac ako na fotkach, ale aspon nejake je udrziavane okolie a cistota v restauracii aj na recepcii“

• NissiBlu Beach Resort Priemerné hodnotenie: 9,2

„Personal,jedlo,izby,lokalita,pocasie“

• Dome Beach Marina Hotel & Resort Priemerné hodnotenie: 7,7

„Milý, ústretový personál, strava výborná, blízko aj na iné pláže, hotel má vlastnú pláž cca 25 m od hotela s lehatkami bez poplatkov, na pláži bar s veľkým množstvom nápojov, pri hoteli obrovský bazén na plávanie ako aj ďalší bazén pre deti so šmýkačkami. Skvelý hotel najmä pre rodiny s deťmi.“

• Nissi Villa Priemerné hodnotenie: 9,7

„Krásny dom blízko pláže, ideálne pre rodiny, alebo pre skupinu kamarátov. Skromné, ale čisté.“

• Sea CleoNapa Mandali Priemerné hodnotenie: 6,2

„Ochotný personál“

• River View Boutique Apts Priemerné hodnotenie: 8,7

„Všetko, čo sme potrebovali sme mali. Pekný, vkusný mini apartmánik s balkónom, vybavená kuchynka. Fajn poloha, parking. Easy self checking a majiteľ nápomocný.“

• Anmaria Beach Hotel & Spa Priemerné hodnotenie: 7,8

„Pekné čisté ubytovanie, obrovské postele, ovocie na uvítanie aj fľaša vína“

Ayia Napa: 30 najlepších hotelov