2. Česko - hodnotenia hotelov
  3. Ústecký kraj - hodnotenia bed and breakfasts a penziónov
  4. Chřibská - hodnotenia bed and breakfasts a penziónov
Česká republika Chřibská Overené hodnotenia Bed & Breakfast a penziónov od skutočných hostí

„Krásne prostredie“

• Penzion Na Stodolci Priemerné hodnotenie: 9,4

„Toto ubytovanie ponúka všetko čo si môže návštevník želať! Krasne ubytovanie, v nádhernom prostredí a najmä prístup personálu na nezaplatenie. Cítili sme sa tam veľmi vítaní a v pohodlí. Raňajky boli naozaj bohaté a všetky jedlá, ktoré sú v ponuke reštaurácie, sú zaručený gastro zážitok. Určite odporúčame všetkým a veľmi radi sa sem vrátime :) Ďakujeme krásne za skvelý pobyt!“

• Penzion Na Stodolci Priemerné hodnotenie: 9,4

„Veľmi pekné prostredie. Profesionálny prístup personálu. Skvela kuchyňa a úžasná obsluha.“

• Penzion Na Stodolci Priemerné hodnotenie: 9,4

„Jedno z najkrajších miest a s najlepším jedlom, aké sme za dlhú dobu navštívili. Má to tu veľké čaro a ľutujeme len, že sme boli tak krátko. Celá oblasť Českého Švajčiarska má toho veľa čo ponúknuť, ale najviac sme sa tešili opäť na večeru a raňajky v tom penzióne. Personál veľmi milý, ochotný, dedinka a prostredie nádherné a ideálne aj na krátke prechádzky. Odporúčame všetkými desiatimi.“

• Penzion U Vyhlídky Priemerné hodnotenie: 8,4

„Pobyt sa nám páčil, penzión je čistý, izba priestranná, bolo tam teplo. Cestovali sme s miminkom, nachystali nám detskú postieľku a boli veľmi ochotní ohľadom večere, mohli sme si vziať na izbu, jeden večer nám ju slečna aj sama doniesla. Jedlo nám chutilo, cenovo super, príjemný personál. Lokalita skvelá, blízko do Luzickych hôr aj do Českého Švajčiarska a Labskych pieskovcov, parkovanie bez problémov. Určite doporučujeme a radi sa vrátime.“

5 najlepších Bed&Breakfasts a penziónov v destinácii Chřibská

podľa 1 479 hodnotení Bed & Breakfast a penziónov na Booking.com