2. Česko - hodnotenia hotelov
  3. Ústecký kraj - hodnotenia hotelov
  4. Tisá - hodnotenia hotelov
Česká republika Tisá Overené hodnotenia od skutočných hostí

• Penzion Jako u Babičky Priemerné hodnotenie: 9,8

„Ubytovanie Jako u babičky sme našli náhodne, keď sme si potrebovali odpočinúť na jednu noc počas dlhej cesty s malými deťmi. Hľadali sme príjemné ubytovanie neďaleko diaľnice. Akonáhle sme prišli do Tisej sme však premýšľali nad tým, či si pobyt nepredĺžime. Ubytovanie sa nachádza v krásnom zrekonštruovanom podkroví rodinného domu v tichej obci so všetkým, čo potrebujete. Komfortné postele, oddychová miestnosť s hracím kútikom, plne vybavená kuchyňa s možnosťou pripraviť si horúce nápoje, krásna kúpeľňa. Pani, ktorá ubytovanie ponúka, bola veľmi príjemná, ochotná a vždy k dispozícii poradiť, pomôcť. Tisá je známa prírodnou scenériou, ktorú tvoria Tiské steny. Určite stoja za návštevu. Vhodné aj pre nenáročnú vychádzku s deťmi. V Tisej nájdete menšie potraviny a niekoľko kaviarní či reštaurácií - treba si však pozisťovať, ako sú otvorené. Pani však ponúka skvelú službu - naplnenie chladničky - v prípade, že prídete neskoro či počas sviatku, určite sa to hodí.“

• Hotel Ostrov Priemerné hodnotenie: 8,8

„lokalita+služby“

• Fox House Tisá / Rájec Priemerné hodnotenie: 9

„Ocarujuci plne vybaveny domcek v srdci malinkej osady v krasnej prirode . Majitel velmi prijemny a ustretovy . Obrovsky oploteny pozemok vhodny pre ludi co cestuju s domacimi milacikmi . Tiske steny hned v dedine Tisa, nekonecne moznosti prechadzok po okoli . Idealne ubytovanie pre ludi co hladaju sukromie, komfort a pohodlie.“

• Hotel Ostrov Priemerné hodnotenie: 8,8

„Vynikajúce raňajky, perfektný vankúš aj posteĺ, krásne okolie hotela. Príjemný personál.“

• Pension U Koupaliště Priemerné hodnotenie: 8,4

„Splnilo moje očakávanie oddychu v noci“

Tisá: 5 najlepších hotelov