2. Comentarii despre hoteluri în Cehia

9,2

9,3

• Comentariu trimis pe 5 aprilie 2024

• Cameră dublă sau twin standard

Locație foarte bună, aproape de centru orașului, la 2 minute de stația de tramvai, curățenie, mâncarea foarte bună, personalul foarte amabil și serviabil în deosebi fețele de la recepție Diana și Alina.

Sejur în aprilie 2024

• Comentariu trimis pe 27 ianuarie 2024

Totul super OK!
    • Cameră dublă sau twin standard

Domnișoarele de la recepție ar trebuii să învețe să zâmbească :)

Mic dejun bogat , căldură , parcare , curat , lângă tramvai ! Perfect !

• Comentariu trimis pe 23 ianuarie 2024

Totul a fost la superlativ
    • Cameră dublă sau twin standard

Totul a fost in regulă, raport calitate-preț bun

Excelent

• Comentariu trimis pe 20 ianuarie 2024

• Cameră dublă sau twin standard

Locația este aproape de mijloc de transport în comun, camera curată, spațioasă și personalul foarte amabil, in special Diana, Alina, Lenka și Uljana. De asemenea, mâncarea foarte gustoasă!

• Comentariu trimis pe 20 ianuarie 2024

• Cameră dublă sau twin standard

Personalul foarte amabil, mic dejun delicios si variat, locatia- aproape de statia de tramvai, curatenie zilnica in camere. Foarte atenti cu clientii, am primit o sticla de vin in camera din partea hotelului, indicatii utile despre cum sa vizitam Praga, ne au dat si harta turistica a orasului.

• Comentariu trimis pe 8 ianuarie 2024

Hotelul este foarte confortabil și curat. Amplasat aproape de centru. Personal impecabil. Recomand.

• Comentariu trimis pe 6 ianuarie 2024

• Cameră dublă sau twin standard

Miros ciudat în cameră datorită mobilierului învechit. Camerele nu au balcon și sunt mai mici față de cele din poze. Wc-ul este separat față de baie. Am beneficiat de o parcare gratuită la o distanță de aproximativ 300 m față de hotel, drumul de întoarcere fiind neplăcut mai ales dacă plouă, cum a fost cazul nostru. Precizez că există parcare subterană în cadrul hotelului dar nu știu criteriile de repartizare către turiști. Nu așteptați nicio urare de ziua de naștere din partea staff-ului.

Mic dejun copios într-un restaurant elegant. Locația este chiar lângă stația de tramvai Ortenovo namesti, la 7 opriri față de centru (stația Namesti Republiky) pe ruta tramvaiului 6 și la 650 m față de stația de Metro Nadrazi Holesovice. Curățenia se efectua zilnic. O sticlă de vin și apă + voucher băuturi restaurant drept cadou de bun venit.

• Comentariu trimis pe 3 ianuarie 2024

• Cameră dublă sau twin standard

Poziționare bună, mic dejun variat, parcare la subteran gratuită și foarte curat. Jan și Valentina au fost foarte ospitalieri

• Comentariu trimis pe 21 decembrie 2023

• Cameră dublă sau twin standard

Toaleta mică,mobilier cam vechi pentru 4 stele.

Micul dejun.

• Comentariu trimis pe 20 decembrie 2023

• Cameră dublă sau twin standard

Foarte aproape de transportul in comun. Ne-am simțit foarte bine, curățenie, mic dejun diversificat. Personalul foarte amabila, ne-au oferit suport Lenka, Diana și Tatiana, foarte drăguțe și amabile. Am primit o sticla de vin gratuita, reduceri la obiective turistice și cel mai important parcare gratuita. O sa revenim cu drag.

• Comentariu trimis pe 15 decembrie 2023

Amazing
    • Cameră dublă sau twin standard

Totul e la superlativ. Micul dejun, curățenia, atenți la detalii..am primit o sticla de vin gratis, 2 vouchere pentru a consuma prosecco iar la finalul sejurului un voucher de 20 euro. Recomand din tot sufletul! Damir și Lenka foarte amabili, și mereu cu zâmbetul pe buze, gata sa ne ajute cu orice!!

• Comentariu trimis pe 4 decembrie 2023

• Cameră dublă sau twin standard

Hotelul are parcare subterana gratuita, ne-au intampinat si cu un card cu care aveam diverse discount-uri la puncte de interes, restaurante, activitati. S-a facut curatenie in fiecare zi, personalul foarte amabil. Citisem un comentariu de la cineva ca a avut probleme cu somnul din cauza galagiei din cauza ca avea camera pozitionata la geam. Si noi am avut tot camera pozitionata la geam, intr-o perioada aglomerata si nu mi s-a parut galagie deloc, in conditiile in care eu am probleme cu somnul si ma trezesc la orice zgomot. Micul dejun a fost bogat si variat.Deci numai cuvinte de lauda!

• Comentariu trimis pe 2 decembrie 2023

• Cameră dublă sau twin standard

Daca nu exista locuri libere in fata hotelului, parcarea e cam la 600m de hotel. Ceea ce e putin incomod, mai ales daca sunt si bagaje de carat.

Personal amabil, locatie draguta si relativ linistita. Mancarea de la micul dejun a fost diversificata iar bistro-ul unde se ia masa e foarte chic si primitor.

• Comentariu trimis pe 27 noiembrie 2023

Magnific
    • Cameră economy

Extrem de intim ,de curat,cu mic dejun fără cusur chiar și pt cârcotași!Personal amabil!Multumin Jan și Valentina!

• Comentariu trimis pe 3 noiembrie 2023

M-as întoarce oricând!
    • Cameră dublă sau twin standard

Totul a fost peste așteptări. Camera, deși cu vedere direct spre linia de tramvai, era bine izolata. Curățenie zilnic(am stat 4 zile). Patul super confortabil. Personal ff atent la detalii, amabil și glumeți. Iassin si Linka 2 tineri minunati. Nota 10 pt amabilitate și disponibilitate. Gifts:o sticla cu vin în camera, 2 vouchere pt a servi ceva bautura la bar, un voucher cod qr - reduceri la diverse puncte de atracție sau restaurante, harta orașului, magnet de frigider, voucher de 20 € reducere pt o noua rezervare pe booking. Puncte forte: parcare free, mic dejun fabulos, atmosfera boema, stație de tramvai la 1 min distanță (se ajunge extrem se ușor spre toate punctele de atractie).

• Comentariu trimis pe 13 octombrie 2023

Speram sa revenim curand si pe o perioada mai lunga de timp!
    • Cameră dublă sau twin standard

Totul a fost in regula! Nimic de reprosat..

Mic dejun mai mult decat indestulator si variat. Mijloace de transport la indemana. Personal foarte dragut, prietenos!

• Comentariu trimis pe 27 septembrie 2023

Perfect.
    • Cameră dublă sau twin standard

Baia destul de mica si inghesuita, toaleta se afla intr-o camera diferita fata de chiuveta si dus, cel putin asa a fost camera unde am fost cazati.

Camera curata, mic dejun foarte bun, hotelul a oferit posibilitatea parcarii gratuite atat pentru parcarea proprie aflata in apropriere cat si pentru parcarea stradala pe care au achitat-o ei. Personalul foarte amabil dispus sa ajute. In apropiera locatiei exista mijloace de transport (tramvaiele 6 si 12) care asigura accesul catre principalele obiective turistice ( maxim 15 min).

• Comentariu trimis pe 17 septembrie 2023

Praga este o destinatie minunata pentru a vizita, a te relaxa!!!!
    • Cameră dublă sau twin standard

Micul dejun excelent: foarte variat si foarte frumos prezentat.

• Comentariu trimis pe 12 septembrie 2023

Minunat!
    • Cameră dublă sau twin standard

Cada este separata de toaleta

Totul a fost la superlativ. Camera spatioasa, curata si luminoasa. Micul dejun foarte diversificat, produse de calitate . Hotelul este amplasat la doua minute de statie de tramvai pentru a ajunge in centru in maxim 15 minute. Multumim Tanya , Alina si Jan .

• Comentariu trimis pe 1 septembrie 2023

Sejur minunat
    • Cameră triplă

Totul a fost conform așteptărilor, personalul, curățenia , micul dejun deosebit

• Comentariu trimis pe 22 august 2023

Cel mai frumos.
    • Cameră economy

Foarte bun

• Comentariu trimis pe 24 iulie 2023

• Cameră dublă sau twin standard

Cafeaua de la micul dejun nu este buna deloc! Lipsesc prizele de langa pat.

Aproape de mijloacele de transport in comun, mic dejun diversificat, personal amabil, curat, parcare gratuita (in garajul hotelului sau in fata hotelului), cadou de bun venit (cate o bautura la bar si o sticla de vin in camera). La plecare am primit un voucher de 20 euro, care poate fi folosit in decurs de 1 an la hotelurile din reteua Czech Inn.

• Comentariu trimis pe 21 iulie 2023

• Cameră triplă

Curățenie, liniște, personal amabil. Are parcare.

• Comentariu trimis pe 25 iunie 2023

Praga
    • Cameră dublă sau twin standard

Cine este fumător ,destul de inconfundabil, sa cobori la parter în fața hotelui!!

Este curățenie zilnic ,hotel frumos și mai ales micul dejun, destul și delicios ! Fetele de la recepție foarte drăguțe ,atente !plus voucher de bun venit,și o sticla merlot din partea managerului hotelurilor

Sejur în iunie 2023

Clienții au evaluat și aceste proprietăți: