2. Česko - hodnotenia hotelov

• Ohodnotené: 10. septembra 2023

Ochota personalu

• Ohodnotené: 30. augusta 2023

• Dvojlôžková izba Deluxe s prístelkou

možno v letnom období klimatizácia, hlavne na vyšších poschodiach

Hotel je priamo v centre diania.... Raňajky sa celkom dali.... Izby boli čisté a oceňujem, že sme mohli prísť zo psíkom. Personál na recepcii , ústretový, milý a ochotný.

• Ohodnotené: 25. augusta 2023

• Skupina priateľov
    • Dvojlôžková izba Standard s manželskou posteľou alebo 2 oddelenými lôžkami

Skvelá lokalita, výborné raňajky a milá pani recepčná 😊

• Ohodnotené: 19. augusta 2023

Skvely hotel!!!

Nemam co vytknut hotelu.

Krasna, priestranna izba, velka nadherna kupelna, paradny jemny koberec. Vsetko od recepcneho az po izbu bolo super. Velmi cisty a dobre vybaveny hotel. Vyborne ranajky!!! Citili sme sa tam skvele..... Lokalita top, uplne centrum Spindlu, maju to v nazve hotelu. Dakujeme

• Ohodnotené: 29. júla 2023

• Dvojlôžková izba Standard s manželskou posteľou alebo 2 oddelenými lôžkami

Pri ubytovaní sme dostali izbu, ktorá mala roztrhaný poťah na gauči, rozsypané čipsy na gauči a v jeho okolí na koberci. To bolo hlásané na recepcii. Pani recepčná bola veľmi ochotná a chcela nám vymeniť izbu, ktorá sa nám nepáčila nakoľko v nej bolo veľmi teplo. Bola to slnečná strana. Tak sme povedali, že zostaneme v danej izbe aj s poškodeným gaučom. Pani si to niekoľko ráz potvrdila, či je to v poriadku z našej strany a ako kompenzáciu za nepríjemnosti nám ponúkla vrátenie 500Kč. Následne sme zistili počas pobytu aj ďalšie chyby. Dvere do kúpeľne vŕzgali. Páková batéria sa kývala, nebola dotiahnutá, čo malo za následok občasné kvapkanie pod umývadlom. Stôl na písanie sa kýval, bola uvoľnená matica na spodku stola. Rukou som ju dotiahol, aby sa tak stôl nekýval. Pri odchode sme nemali šťastie na pani recepčnú, ale na pána recepčného, tak sme sa domáhali sľubnej kompenzácie za nepríjemnosti. Ten sa tváril, že o ničom nevie a danú kompenzáciu nám nevyplatí, čo je divné nakoľko sa takéto veci majú zapisovať, aby to aj predošlé pracovné zmeny vedeli. Pána sme teda poprosili, nech kontaktuje kolegyňu, ale dal sa do pozície, že kolegyňa tu bude o dva dni a že máme si to riešiť s ňou. On to riešiť nebude. Po diskusii som mu povedal, že ja nebudem určite im telefonovať za smiešnych 500Kč, ale mali by oni nás kontaktovať. Predsa ide o princíp. Nakoniec mi povedal, že v daný deň ma bude určite informovať. Do dnešného dňa 29.7.2023 ma nikto nekontaktoval. Odporúčal by som pánovi recepčnému zmeniť vyjadrovanie a prístup nakoľko on je recepčný a ja som hosť. Mali sme z toho celého nepríjemný pocit, ale žiaľ. Takto by to nemalo fungovať v 4* hoteli.

Dostali sme veľkú priestrannú izbu, lokalita hotela je výborná, hotelová reštaurácia nemá chybu, posteľ bola dobrá, raňajky boli super, ale chýbala nám tam paprika :)

• Ohodnotené: 6. marca 2023

• Dvojlôžková izba Standard s manželskou posteľou alebo 2 oddelenými lôžkami

Už dlho som nezažil v hotely lepšie raňajky

Termín pobytu bol február 2023

• Ohodnotené: 28. decembra 2022

• Dvojlôžková izba Deluxe s prístelkou

Chybí výtah (víme, ale ze se hotel pokoušel vyřešit) a detsky koutek (postačoval by maly koutek s hračkami).

Ochota personálu, skvělý pokoj, lokalita, parkoviště, úklid, skvěle snídaně.

Termín pobytu bol december 2022

• Ohodnotené: 6. marca 2022

• Dvojlôžková izba Deluxe s prístelkou

Slabá wifi, v kúpeľni sa nekúri a chýba nejaký odkladací priestor, pripadne radiátor na uteráky.

Poloha, čistota, pohodlné postele, teplo v izbe, úžasné raňajky, pre lyžiarov priestory lyžiarne a skibus pri hoteli.

Termín pobytu bol marec 2022

• Ohodnotené: 23. februára 2022

• Dvojlôžková izba Deluxe s prístelkou

Počas celého pobytu nebola uprataná izba, vymenené uteráky a vynesený odpadkový kôš

Výborná poloha, ochotný personál na recepcii, výborné raňajky, švédske stoly doplňované až do konca raňajok

Termín pobytu bol február 2022

• Ohodnotené: 18. júla 2021

• 1 noc

Pri sprchovaní je voda v celej kúpeľni. Je potrebné dať uteráky pred sprchu aby voda netiekla všade. Mali sme dve izdy v oboch prípadoch to site. Ale inak všetko v poriadku.

Termín pobytu bol júl 2021

• Ohodnotené: 9. júla 2021

• Dvojlôžková izba Deluxe s prístelkou

Rozložený nábytek (rozkládací sedačka) na přistýlce bohužel při každém pohybu spícího vrže.

Vstřícnost personálu a ochota, výborné snídaně a vybavení pokojů - pohodlné postele, dostatek úložných a odkládacích prostor. Pěkná vybavená koupelna, silný proud vody ve sprše a současně dostatek prostoru k sušení oděvů, když zmoknete na hřebenech Krkonoš. Rozmístění osvětlení pokoje nemá chybu. Naprosto spokojeni.

Termín pobytu bol júl 2021

• Ohodnotené: 19. februára 2023

4,0
    Sklamanie
    • Služobná cesta
    • 1 noc

vytopena kupelna ,hned nad ranom…nemal sa ani kto ospravedlnit ,ako keby to bola samozrejmost…

Termín pobytu bol január 2023

• Ohodnotené: 19. októbra 2022

5,0
    Zodpovedajúce
    • Dvojlôžková izba Standard s manželskou posteľou alebo 2 oddelenými lôžkami

Vybavenie nezodpovedalo 4-hviezdičkovemu hotelu. Chýbali hygienické potreby, papuče, nefunkčné dvere do kúpeľne. Napriek upozorneniu personálu, náprava žiadna.

Lokalita

Termín pobytu bol september 2022

• Ohodnotené: 5. októbra 2021

6,0
    Hotel se skvělou polohou, na oko hezkými pokoji, ale poněkud nečekanými nedostatky
    • Dvojlôžková izba Deluxe s prístelkou

Přetékající sprcha, která je od základu špatně vyspádovaná. Pak tam musíte házet ručníky, abyste koupelnu celou nezaplavili. Nerozumím, jak mohou pokoje s takovými sprchami vůbec nabízet. Matrace manželské postele byly také velmi nepříjemné, zejména díra, která se mezi nimi pořád dělala.

Výborná poloha, chutné snídaně. Vybavení pokojů hezké, na dobré úrovni. Pan vedoucí (jednatel/majitel? nevím) svou ochotou zachraňoval nedostatky hotelu.

Termín pobytu bol august 2021

• Ohodnotené: 28. marca 2024