2. Česko - hodnotenia hotelov
  3. Královohradecký kraj - hodnotenia hotelov
Královohradecký kraj Overené hodnotenia od skutočných hostí

• Nové Adalbertinum Priemerné hodnotenie: 6

„Privitala nás veľmi ochotná recepčná. Hotel čistý, izba jedna bola bezbarierova, tam boli veľmi nizko postele. Toto však nie je chyba hotela, iná izba nebola k dispozícii. Takže ubytovanie v poriadku.“

• Konference Park Hotel Priemerné hodnotenie: 9

„Pekný malý hotel, príjemný personál.“

• Autokemp Loděnice Zdoňov - Adršpach Priemerné hodnotenie: 10

„Velmi príjemný majitelia a úžasná tichá lokalita v prírode. Všetko bolo čisté a udržiavané. Bez problému nám zapožičali kuchynské vybavenie. Za mňa lepšie ako do hotela už len kôli tomu že sme mohli byť aj so psami.“

• Hotel Krokus Priemerné hodnotenie: 10

„Bolo uzasne ,velmi prijemne a určite odporucam ,je to domacke prostredie😊😍👍👍👍“

• Hotel Orlík Priemerné hodnotenie: 7

„Lokalita, kúsok od vstupu do Teplickych skál. Blízko do okolitých turistických lokalít.“

• Hotel U Královny Elišky Priemerné hodnotenie: 10

„Báječné.“

• Penzion Amátka Priemerné hodnotenie: 9

„Ubytovanie priamo v centre a za super cenu! Personál veľmi príjemný, rodinného typu. Raňajky bad očakávanie. Ďakujem.“

• Hotel Emerich Priemerné hodnotenie: 9

„Snídaně formou švédského stolu byla vynikající. Prostředí a okolí nádherné. Odnášíme si nezapomenutelné zážitky. Počasí nám opravdu vyšlo, krásné sluníčko.“

• Hotel Adršpach Priemerné hodnotenie: 7

„Ústretová obsluha, chutné jedlo, pestré raňajky, lokalita, okolie.“

• Boutique Hotel Mezi švy Priemerné hodnotenie: 9

„Pekny hotel s dobrym vybavenim, primeranou cenou, personal priatelsky, ustretovy, ranajky dobre, pri dlhsom pobyte, by to asi chcelo obmenu, ale celkovo urcite odporucam.“

30 Najlepších hotelov v regióne Královohradecký kraj