2. Česko - hodnotenia hotelov
  3. Královohradecký kraj - hodnotenia dovolenkových prenájmov
Královohradecký kraj Overené hodnotenia dovolenkových prenájmov od skutočných hostí

• Penzion Šatlava Priemerné hodnotenie: 9

„Krásne ubytovanie v historickej budove, izby s výhľadom do údolia, veľmi milý personál, super raňajky.“

• Apartmány Malen Priemerné hodnotenie: 10

„Krásna lokalita a aj samotný apartmán s možnosťou parkovať hneď pri objekte.“

• Perla Hradce 102 Priemerné hodnotenie: 10

„Dobrá lokalita, čistota ubytovania aj vybavenie. Chutné raňajky :)“

• Apartment Ve Mlýně Priemerné hodnotenie: 9

„Majiteľ je veľmi milý a ústretový, apartmány sú čisté a vkusne zariadené. Dobrá dostupnosť z ubytovania do Teplických, Adršpašských skál, do Ostaše i do Broumova. Niekoľkokrát sme využili kartu hosťa Broumovsko.“

• Penzion Jízdárna Hejtmánkovice Priemerné hodnotenie: 9

„Raňajky boli chutné. Počas pobytu sme mali minimálny kontakt s majiteľmi. Raňajky si vždy človek našiel pred dverami ráno. Okolie bolo veľmi pekné na večerné prechádzky.“

• Apartmán Business Comfort se zahradou Priemerné hodnotenie: 10

„Lokalita v novej pokojnej štvrti.“

• Zdomek Priemerné hodnotenie: 9

„Izba bola útulná, čistá, výborne vybavená .Perfektná lokalita, v okoli nikde nikoho iba mačky a kravičky . Určite sa ešte vrátime“

• SYNEK Pension Priemerné hodnotenie: 10

„Veľmi príjemná a milá majiteľka,bolo to útulné a čisté ubytovanie a cítili sme sa tam super👍“

• Apartmán Sejkorka Vrchlabí Priemerné hodnotenie: 9

„Ideálne ubytovanie kúsok od rodičovského domu.“

• Malý útulný byt V Lipkách Priemerné hodnotenie: 10

„Nazvať tento byt útulným bývaním je skutočne trefné. Perfektná lokalita, čisto, slušné vybavenie, dobrá komunikácia s prenajímateľom. Vôbec mi neprekážalo znížené podlažie.“

30 Najlepších dovolenkových prenájmov v regióne Královohradecký kraj

podľa 52 602 hodnotení dovolenkových prenájmov na Booking.com