2. Німеччина: відгуки про готелі
  3. Баден-Вюртемберг: відгуки про готелі
  4. Бад-Вільдбад: відгуки про готелі
Німеччина Бад-Вільдбад Дійсні відгуки про готелі від справжніх гостей

• Aparthotel Schwarzwald Panorama Оцінка за відгуками: 8,9

“перебування в готелі було чудовим - для мене було приємною несподіванкою якість готелю у всіх відношеннях. Маю відмітити підтримуюче і відкрите ставлення власника готелю до нас. У номері чисто, вид з тераси у номері - неймовірний, сніданок - смачний, інтернет - швидкісний, ставлення власника таке тепле і сімейне, що ми ніколи не забудемо. У готелю є власна парковка, також є ліфт. Знаходження прям у центрі - 5 хв. пішки до підйомника. Дуже дякуємо за теплий прийом.“

“Все було дуже чудово“

• WiLDBADFERiEN punkt DE Оцінка за відгуками: 8,5

“Розташування , чистота в номері , весь необхідний кухонний інвентар. Господарі ввічливі і приємні. Відстань до парку і центру 500м.“

• Aparthotel Schwarzwald Panorama Оцінка за відгуками: 8,9

“Чудовий відпочинок, все чисто та комфортно, ввічливий персонал, дуже гарний вид з номера, приємно було пити каву на балконі, насолоджуючись красою міста та природи. Дуже зручно, що була своя кухня, хоча в готелі пропонували сніданок за доступною ціною. Як на мене ідеальне співвідношення ціна-якість-комфорт-розташування.“

• Apartment Wildbad Оцінка за відгуками: 8,3

“Дуже гарні умови. Дуже чисто. Гарне місце. Привітна власниця. Дуже сподобалось!“

• Atina Hotel Оцінка за відгуками: 6,8

“місце розміщення, все в пішій доступності і ресторани і термальні води“

30 найкращих готелів - Бад-Вільдбад