2. Німеччина: відгуки про готелі
  3. Південний Рейн-Вестфалія: відгуки про готелі
  4. Бохум: відгуки про готелі
Німеччина Бохум Дійсні відгуки про готелі від справжніх гостей

• Constantin Оцінка за відгуками: 9,3

“нам дуже сподобалося!!! затишне помешкання, де захочеться залишитися на довгий строк)))“

• acora Bochum Living the City Оцінка за відгуками: 7,7

“Співвідношення ціна якість.“

• ACHAT Hotel Bochum Dortmund Оцінка за відгуками: 7,7

“Номер гарний. Сніданок достатньо хороший.“

• ibis Bochum Zentrum Оцінка за відгуками: 7,1

“Ціна та розташування гарні“

• GHOTEL hotel & living Bochum Оцінка за відгуками: 8,6

“Сніданок був чудовий, смачний та різноманітний, номер чистий, сучасний, постіль зручна, білизна біла. Поруч з готелем є власна парковка, також недалеко супермаркет та ще декілька магазинів. Пішки можна дістатися до центру за 15 хвилин. Чек-ін та чек-аут швидкий та зручний.“

• Pension Bella Vista Оцінка за відгуками: 8,1

“Все було чудово. Можу рекомендувати“

• Pension Bella Vista Оцінка за відгуками: 8,1

“Мені дуже сподобалося як приймали у готелі,дуже привітні були при оформленні і все добре пояснили. Район спальний і дуже тихий, є парк поруч, і недалеко добиратись до зупинкі автобуса. Дуже добре що є кухня що можна самому приготувати їжу або попити каву або чай.Всі зручні кухонні меблі є, і навіть техніка. Дуже зручно і приємно. Гарна тераса на вулиці .Все було чисто і охайно. Рекомендую всім. Сподобалось!“

• B&B Hotel Bochum-City Оцінка за відгуками: 8

“Все абсолютно нове. Дуже чисто. Зручні ліжка.“

• Mark 51-7 - Workplace - Netflix - Washer Dryer - Modern Design Оцінка за відгуками: 9,8

“сподобалось все, чисто, затишно, гарно і комфортно“

• Uni-nähes Apartmenthaus mit Garten Оцінка за відгуками: 8,4

“Дім,для відпочинку з родиною.Тихе місце,все є для приготування на кухні.Гостина господарка.Чистота на вищому рівні.“

30 найкращих готелів - Бохум