2. Німеччина: відгуки про готелі
  3. Південний Рейн-Вестфалія: відгуки про готелі
  4. Мюльгайм-на-Рурі: відгуки про готелі
Німеччина Мюльгайм-на-Рурі Дійсні відгуки про готелі від справжніх гостей

• Boutique Art80 Apartment Оцінка за відгуками: 8,7

“Все було дуже гарно. Квартира простора,чиста з усіма зручностями. Паркування авто в гаражі.Нам так сподобалось що ми залишилися ще на одну ніч.“

• JustStay Mülheim an der Ruhr Оцінка за відгуками: 8,4

“Дуже модерново та продумано. Чисто, зручно, просторо, смачно. Я у захваті“

• B&B Hotel Mülheim an der Ruhr Оцінка за відгуками: 7,8

“Розташування біля вокзалу, гарна шумоізоляція. Прибирали в номері кожен день. Цікавий інтер'єр.“

• JustStay Mülheim an der Ruhr Оцінка за відгуками: 8,4

“Дуже зручне розташування не далеко від траси, чудово підійде для транзитної ночівлі, але в цьому готелі хочеться залишитися і на довше. Сучасний дизайн і зручне безконтактне розміщення за допомогою кода. Зручна безкоштовна парковка.“

• JustStay Mülheim an der Ruhr Оцінка за відгуками: 8,4

“Все сподобалось - від концепції самостійного поселення до стану номера. Все було чисто, видно, що недавно був ремонт. Постільна білизна, рушники були як нові. Двомісний номер був просторим, ванна кімната з новим оздобленням. Зручне розташування готелю, особливо якщо ви не хочете заглиблюватись у місто і проїзжаєте транзитом Дуйсбург. Недалеко від готелю є багато магазинів - Metro, Lidl…“

• Thiesmann´s Hotel & Restaurant Оцінка за відгуками: 7,8

“Все було добре.“

• Hotel am Oppspring Оцінка за відгуками: 8,1

“Затишно, чисто, смачні сніданки. В номері була міні-кухня. Приємні сюрпризи для гостей готелю. Дуже привітний персонал.“

• Haus Kastanienhof Оцінка за відгуками: 7,8

“Затишний готель, вчасно прибирали в номері, смачні сніданки, привітний персонал“

30 найкращих готелів - Мюльгайм-на-Рурі