2. Германия отзиви за хотели
  3. Хесен отзиви за хотели
  4. Франкфурт на Майн отзиви за хотели
  5. Отзиви за Maritim Hotel Frankfurt

Отзиви за Maritim Hotel Frankfurt Тази категория отразява къде стои този обект в сравнение с подобните на него, по отношение на за цена, предлагани удобства и ниво на обслужването. Този обект е самоопределил тази категория. Използвайте категоризацията, за да изберете правилното място за себе си!

Theodor-Heuss-Allee 3, Westend, 60486 Франкфурт на Майн, Германия

• Съотношение цена/качество

• Безплатен WiFi

7.5

100% проверени отзиви

Реални гости. Реални престои. Реални мнения.

Научете повече- отваря диалогов прозорец
Напишете отзив

Показване 1 - 5

• Оценено на: 19 юли 2023 г.

3.0
    Пълно разочарование!
    • Семейство с малки деца
    • Стандартна фамилна стая
    • Престой от 1 нощувка
    • Изпратено от мобилен телефон

Почти всичко… като се започне от това, че пристигнахме в 12 часа с малко дете на 3 години, което вече имаше нужда от сън. Съобщиха ни, че нямат възможност да ни настанят по-рано. Ок. Но ние бяхме със 6 чанти и куфари, изморени от път, с вече паркирана кола в паркинга на хотела, от който за всяко излизане и влизане се плаща 23 евро… Изчакахме във фоайето. Стана 14:00 часа. От персонала виждаха много добре колко много плаче детето ми, спеше му се ужасно много. Отидох да попитам дали случайно не са почистили стаята ни, отговориха -не, елате в 14:30. Още 30 мин на стрес и плач. След което отново последва отрицателен отговор. Въпреки това имаше хора, които през цялото това време идваха с куфари, за да се настанят. Те влизаха моментално без излишно чакане. В 15:00 часа започнахме регистрирането за настаняване. Влязохме в стаята, за парите си просто бяхме потресени от това, което заварихме вътре. Нямаше мини бар, телевизора имаше 4-5 канала, леглото беше скърцащо и с пропаднали възглавници. Налягането на водата беше изключително слабо. Следобеда легнахме да починем и 5 мин по-късно започнаха ремонтни дейности от горния етаж. Пълно безобразие Доплатихме 34 евро за закуска. Ами за тези пари не си струва да ядене там. Единствено диспенсъра за вода и портокалов сок ми хареса. Плодовете бяха презрели и разкашкани. Тостера не работеше правилно. Освен студени американски палачинки, нямаше никаква друга прясна закуска, приготвена на място. Просто пълно разочарование. Доплатете малко повече и отидете в хотел с реални 4 звезди! Този не покрива дори и 3 от тези звезди! Накрая при напускане на хотела заплатих за звездния паркинг 23 евро, след което бариерата не се отвори, отивайки на машината за плащане долу установихме, че са ни начислени още 5 евро за паркинг. Просто пари на вятъра.

Разположението на хотела

Престой през юли 2023 г.

• Оценено на: 4 октомври 2023 г.

9.0
    Превъзходен
    • Семейство с малки деца
    • Стандартна фамилна стая

Към оценката от отзива няма коментари

Престой през август 2023 г.

• Оценено на: 16 март 2023 г.

4.0
    Разочароващ
    • Пътуване по работа
    • Двойка

Към оценката от отзива няма коментари

Престой през март 2023 г.

• Оценено на: 9 януари 2023 г.

Фантастичен
    • Пътуване по работа
    • Пътуващи с приятели

Към оценката от отзива няма коментари

Престой през януари 2023 г.

• Оценено на: 22 август 2021 г.

Фантастичен
    • Двойка

Към оценката от отзива няма коментари

Престой през август 2021 г.

Показване 1 - 5

Ние връщаме разликата в цената
Ние връщаме разликата в цената
Ниски цени • Без такси за резервация • Намерили сте по-ниска цена? Ще ви върнем разликата!