2. Іспанія: відгуки про готелі
  3. Галісія: відгуки про готелі
  4. Байона: відгуки про готелі
Іспанія Байона Дійсні відгуки про готелі від справжніх гостей

• Pensión O Escondidino Оцінка за відгуками: 9,2

“Приємний персонал, простора парковка, комфортне ліжко, можливість зробити собі чай чи лишити продукти в холодильнику. А ще в них дуже милий котик і кілька песиків :)“

• Parador de Baiona Оцінка за відгуками: 8,7

“Чудове місце, гарна архітектура та ландшафтний дизайн, затишний бар“

• Hostel Albergue Baionamar Оцінка за відгуками: 8,9

“Комфортні ліжка з шторками. Невеликий, але затишний хостел. Коли я була, людей було мало і тому було максимально комфортно. Підходить для людей, що пересуваються на кріслі колісному.“

• Estela do Mar Оцінка за відгуками: 8,8

“Чисто і затишно. Все необхідне в наявності“

• Estela do Mar Оцінка за відгуками: 8,8

“Зручне розташування, розетки біля кожного ліжка, привітний персонал, є територія на вулиці для відпочинку“

• “Байона дуже гарне місто. Цей будинок розташований в дуже спокійному місці. Будинок мені дуже сподобався все необхідне для відпочинку в ньому є. Обовязково коли повернусь в це містто то оберу саме цей будинок.“

• Hostal Santa Marta Playa Оцінка за відгуками: 8,6

“Чудові та доброзичливі господарі. Дуже чисто та зручно. Розташування було дуже вдалим - поблизу невеликого пляжа.“

• Hostal Santa Marta Playa Оцінка за відгуками: 8,6

“Комфортний двір, душ в кімнаті-це було неочікувано, просто кабінка в кімнаті. Туалет окремо на поверсі.“

• Vivienda turística Porta do Sol Оцінка за відгуками: 9,5

“Все було так як і описано. В домі було все необхідне! Прям усе! Ми зазначили, що приїдемо з дітьми, господар підготував для нас дитячі туалетні засоби і навіть памперси на наш вік. Ми приїхали і відчули себе як у себе на дачі.“

• Hostel Albergue Baionamar Оцінка за відгуками: 8,9

“Чисто, затишно , акуратно Невеликий альберге з усім необхідним“