2. Іспанія: відгуки про готелі
  3. Кастилія і Леон: відгуки про готелі
  4. Бургос: відгуки про готелі
Іспанія Бургос Дійсні відгуки про готелі від справжніх гостей

• Crisol Mesón del Cid Оцінка за відгуками: 8,7

“Неймовірно красивий готель в неймовірному місті!!! Вид на собор,на площу!номер охайний,чистий. Паркінг в будівлі готелю.Дуже смачний сніданок з широким асортиментом страв,напоїв та закусок в ресторані з видом на собор. Дуже рекомендую!“

• Hotel Norte y Londres Оцінка за відгуками: 8

“Готель 2зірки, хоча нас не заселили у сам готель, який ми обрали, із-за ремонтних робіт, як ми досить чистий,“

• Hotel Cuéntame Оцінка за відгуками: 8

“Все було на високому рівні!!“

• Mola! Hostel Burgos Оцінка за відгуками: 7,7

“Сусіднє приміщення від автостанції в самому центрі міста. Доступна ціна, щоб не ночувати на вулиці. Не можу сказати детально, бо лише переночувала. Туалет та душ були чистими. Постіль здається нова.“

• Hotel Norte y Londres Оцінка за відгуками: 8

“Місце розташування. Самий історичний центр. Міська паркова недалеко.“

• AC Hotel Burgos by Marriott Оцінка за відгуками: 8,6

“ввечері працює гарний ресторан, паркінг підземний, гарна локація готеля“

• Hq La Galeria Оцінка за відгуками: 8,5

“Їхав транзитом у Португалію. За свої гроші непогані ліжка. Трохи додало незручностей відсутність чайника та мікрохвильовки у номері. Я заселявся у період з 24-25 грудня, у зв'язку з чим кафе/ресторан при готелі не працював, про що завчасно персонал мене повідомив, тому про якість їжі сказати не зможу.“

• Hotel Centro Los Braseros Оцінка за відгуками: 7,6

“Що вам сподобалось, питає букінг. Більше за все ні що, а хто - дівчата на ресепшн! Я давно не зутрічала такої уваги і посмішок! Дуже важлива опція - догфрендлі, хоча і за додаткову невелику платню. Але ця опція - наше спасіння. Дякую за знижку для української сім'ї.“

• Hotel Las Vegas Оцінка за відгуками: 7,6

“Доволі зручне розташування готелю, в номері було відносно чисто“

20 найкращих готелів - Бургос