2. Іспанія: відгуки про готелі
  3. Автономна область Валенсія: відгуки про готелі
  4. Канет-де-Беренгер: відгуки про готелі
Іспанія Канет-де-Беренгер Дійсні відгуки про готелі від справжніх гостей

• Hotel Playa Canet Оцінка за відгуками: 8,1

“Свій власний двір , багато рослин, тиша та спокій“

• V&M Canet Оцінка за відгуками: 9

“Розташування квартири біля моря, є все необхідне на кухні,і навіть більше ), є також мікрохвильова піч, пральна машина, кофеварка, досить великий балкон зі столиком, паркомісце біля дома( не охороняється.)“

• “В помешканні все е для життя все продумано е все с запасом хімія ,кава і тд гарний краєвид у пішої доступності меркадонна це дуже зручно“

• Global Properties, Apartamento para 6 personas con terraza Оцінка за відгуками: 9,6

“Зручність планування, оздоблення , наявність 2 ванних кімнат“

• Apartamentos Canet al Mar. Оцінка за відгуками: 8,3

“Дуже близько біля моря, 2 хвилини)“

• Canet de Berenguer playa, cerca de Valencia , WIFI, SmartTV 40" Оцінка за відгуками: 8,9

“Гарна, велика, чиста квартира. Кухня взагалі нова. Є абсолютно все необхідне для комфортного проживання на будь-який період. За нашим бажанням нам надали дитяче ліжко. Дуже велика та гарна тераса. Закрита гарна урбанізація з деревами, з приватною парковкою, дитячим майданчиком, тенісними кортами, дуже великим басейном (працює лише влітку). Меркадона прямо у дому. Пляж поруч. Власники квартири завжди на зв'язку, готові відповісти на будь-які запитання. Дякую і рекомендую.“

• Fantastico bajo con Jardin en Playa de Canet Оцінка за відгуками: 9

“Дуже сподобалось розташування, не далеко від моря, є супермаркети поряд та заклади харчування“

• Magnifico apartamento en Canet Playa by Hometels Оцінка за відгуками: 8,8

“Super“

• AGH Canet Оцінка за відгуками: 8,1

“Сподобалось все Близько до моря. Чисто . Зеркало в ванній кімнаті з підігрівом. Широкі кроваті. Велика кімната до 30 метрів. Є холодильник. Можна купити їжу в магазині і в їхньому кафетерії розігріти.“

• “Нам сподобалось більше всього вид із всіх вікон помешкання. Та великий функціональний балкон. Меблі нові, техніка високого рівня, матраси чудові.“

30 найкращих готелів - Канет-де-Беренгер