2. Spanyolország hotelértékelések
  3. Valencia autonóm közösség hotelértékelések
  4. Grao de Castellón hotelértékelések
Spanyolország Grao de Castellón Hiteles hotelértékelések valódi vendégektől

• Silken Turcosa Értékelési pontszám: 8,5

„Bőséges, választékos, finom reggeli, kedves személyzet, gördülékeny ki/be jelentkezés, kényelmes ágyak, napi takarítás, friss törölközők, jó közlekedési lehetőségekkel, közeli tengerparttal, csak ajánlani tudom!”

• Silken Turcosa Értékelési pontszám: 8,5

„Modern szálloda, kellemes környezet, jó helyen, közel a kikötőhöz. Csodálatos a panoráma a balkonról. Tiszta, kényelmes ágy, elég berendezés, minibár, széf.. Külön tetszett a környezetbarát törekvés: ha éjfélig kiteszed, hogy nem kérsz másnap takarítást, kapsz egy vouchert egy italra. Jó kezdeményezés! 1 nap kora reggeli indulással mentünk Valenciába, így nem tudtunk élni a reggelivel, de a szálloda piknikcsomagot készített össze, amit jóformán elég napra elég volt. A közeli éttermek választéka remek, kiváló tengeri ételek. Az élelmiszert a közeli (kb. 10 perc séta) Mercadonaban szereztük be. A strand kb. 15-20 perc séta vagy busz (1,50). Tiszta, homokos, nincsenek bárok, éttermek, csak strandulásra lehetőség. A buszpályaudvarról a T1 zártpályás busszal lehet eljutni Graoba (1,05 EUR) a végállomástól kb. 5-8 perc séta a szállodáig. Néhánynapos tartózkodásra kiváló szállás volt, kedves személyzettel. AJÁNLOM!”

• Pensión La Ola Értékelési pontszám: 8,6

„Nagyon közel a kristály tiszta tenger, az emeleti szobák teraszáról jó a kilátás, gyönyörű a napfelkelte. A szobában van hűtő, ami nagy előny. Finom és bőséges reggeli, kedves személyzet. Minden nap takarítottak, törölközőt cseréltek. Az étteremben finom ételek nagy választékkal. Ár érték arány kiváló, csak ajánlani tudom.”

• Silken Turcosa Értékelési pontszám: 8,5

„Nagyon kedves és segítőkész személyzet. Tiszta, jól felszerelt, kényelmes lakosztály. Finom reggeli, széles ételválaszték es barátságos személyzet volt az étteremben.”

• Silken Turcosa Értékelési pontszám: 8,5

„Finom reggeli, széles választék. A hotel a kikötőben van, közel a tengerparthoz, emiatt egészen hajnalig szól a zene.”

Grao de Castellón 15 legjobb szállodája

2 360 Booking.comos hotelértékelés alapján