2. Іспанія: відгуки про готелі
  3. Каталонія: відгуки про готелі
  4. Льєйда: відгуки про готелі
Іспанія Льєйда Дійсні відгуки про готелі від справжніх гостей

• Ramon Berenguer IV Оцінка за відгуками: 7,9

“Номер великий, 2 кімнати. Розташування - через дорогу від залізничного вокзалу. В 10 хвилинах є супермаркет. На 1 поверсі кафе.“

• B&B HOTEL Lleida Оцінка за відгуками: 8,8

“Чистота, привітність персоналу“

• Hotel Sansi Park Оцінка за відгуками: 8,7

“Я повертаюсь у цей отель вже декілька разів. І я просто в захваті, я відчуваю себе як вдома, і персонал завжди мене гарно зустрічає. Отель дуже стильний та нещодавно реформований. Сніданок дужеее смачний. І одне з головного, що в таку спеку, кондиціонер охолоджує на всі 100%, навіть не хочеться виходити з кімнати. Це просто чудо! Дякую!“

• Ibis Budget Lleida Оцінка за відгуками: 8

“Невеличкий але дуже компактний, затишний і чистий. Ми повернемось ще, нас все влаштувало.“

“Чудовий готель. Все ідеально!!!“

• Hotel Sansi Park Оцінка за відгуками: 8,7

“Прекрасний готель, зручні ліжка, чисто і прекрасний сервіс. Катерина на рецепції - професіонал, зробить усе можливе, щоб ваше перебування в готелі було на вищому рівні. Все ідеально!“

• Hotel Sansi Park Оцінка за відгуками: 8,7

“Це не перший раз у цьому готелі. Ми дуже задоволені. З радістю повернемося!!!“

• Hotel Sansi Park Оцінка за відгуками: 8,7

“Чудовий готель. Чистий, затишний майже у центрі міста з чудовим персоналом. Обов`язково зупинюсь ще не раз. все було чудово. Гарно дякую Катерині,побільше таких приємних і ввічливий адміністраторів. Дякую Вам.“

• Zenit Lleida Оцінка за відгуками: 8,2

“Приємно, що для песика принесли лежанку, та мисочки, і хоч ми буди із своїм, але така увага це дуже приємно“

“Чудовий готель !!! Без сумнівів повернемося. Ми дуже задоволені!“

15 найкращих готелів - Льєйда