2. Іспанія: відгуки про готелі
  3. Каталонія: відгуки про готелі
  4. Премія-де-Мар: відгуки про готелі
Іспанія Премія-де-Мар Дійсні відгуки про готелі від справжніх гостей

• Vila De Premiá Оцінка за відгуками: 7,6

“Чисто, тепло, дуже привітний персонал, адміністратор допоміг із парковкою біля готелю, посунувши своє авто)))“

• Vila De Premiá Оцінка за відгуками: 7,6

“Чудовий готель для свого рейтингу. Просторі і світлі кімнати, є кондиціонери. Є парковка. Кілька хвилин до моря.“

• Vila De Premiá Оцінка за відгуками: 7,6

“Дуже приємний персонал. Номер маленький, але для одного - саме те. Нічого зайвого. Для своєї ціни - супер!“

• Vila De Premiá Оцінка за відгуками: 7,6

“Все сподобалось,затишно,поруч море,чистота, білосніжна постіль, сніданок, його аромат пробуджує тебе зранку👍,навіть незнання мови нами, відношення та пояснення було чудовим🤗“

• Vila De Premiá Оцінка за відгуками: 7,6

“Знімала з рідними сімейний номер з видом на море з 7-14.06.2023. Все дуже сподобалось. Привітний персонал, завжди готовий допомогти. Кожен день прибирали номер, дівчата-прибиральниці молодці, дуже чисто і охайно усе. Поселили нас дуже швидко. На ресепшині завжди хтось є. У нас були включені сніданки. Смачно, як на дві зірочки, дуже добре. Міняли рушники, додавали шампуні. До Барселони добиратися 40 хвилин на електричці. Зупинка 100 м від готелю. Розміщення дуже вдале. Поряд магазини, поряд море, поряд транспорт. Що ще потрібно туристу? ❤️❤️❤️“

5 найкращих готелів - Премія-де-Мар