2. Spanyolország hotelértékelések
  3. Katalónia hotelértékelések
  4. Sant Boi del Llobregat hotelértékelések
Spanyolország Sant Boi del Llobregat Hiteles hotelértékelések valódi vendégektől

• Alexandre Hotel Frontair Congress Értékelési pontszám: 7,7

„A reggeli egészen kiváló. Már többször szálltam meg itt, mert tudtam hogy milyen minőséget képvisel a hotel.”

• Sercotel Sant Boi Értékelési pontszám: 8,3

„A reggelivel az egyetlen apró kis “ gondunk” csak annyi volt, hogy a tejet savanyúnak éreztük. De! Ez csak a mi érzékelésünk… Tudtuk, hogy nem úgy savanyú, hogy romlott, hanem bizonyára nem az itthoni megszokott tejet ittuk. Ez mind a laktóz mentes és mind a normál tejre elmondható volt.🙂 Az Aldiban vettem magamnak finom laktóz mentes tejet és a páromnak is finom normál tejet. Mindettől függetlenül tökéletes volt a reggeli. Köszönjük😊”

• Sercotel Sant Boi Értékelési pontszám: 8,3

„Nagyon segítőkészek volltak a Szálláson.”

• Apartahotel Baldiri Értékelési pontszám: 8,5

„Nagyon elégedettek voltunk mindennel. Nagyon kedves és segítőkész személyzet volt, tényleg a vendég volt számukra a legfontosabb. A szoba nagyon jól felszerelt (edények, hajszárító, klíma, tányérok, poharak, szivacs, törlőrongy, evőeszközök, só, cukor) és nagyon tiszta. Ár-érték arányban is kitünő, mindenkinek nagyon ajánljuk.”

• Sercotel Sant Boi Értékelési pontszám: 8,3

„Meglepően nagyok a szobák és nagyon jól felszereltek. A fürdőszoba is tágas volt, kaptunk törölközőt, hajszárítót, sampont, tusfürdőt. Csendes a szállás, nincs okom panaszra. Pont azt kaptuk, amire számítottunk. 1 éjszakára megszállni tökéletes, a közelben be is tudtunk vásárolni.”

Sant Boi del Llobregat 5 legjobb szállodája

12 439 Booking.comos hotelértékelés alapján