2. Comentarii despre hoteluri în Spania
  3. Comentarii despre hoteluri în Catalonia
  4. Comentarii despre hoteluri în Salou
  5. Comentarii despre PortAventura Resort - Includes PortAventura Park Tickets

Comentarii pentru PortAventura Resort - Includes PortAventura Park Tickets 4 stele

Avenida Alcalde Pere Molas, s/n, 43840 Salou, Spania

8,3

8,9

8,1

• Comentariu trimis pe 19 aprilie 2024

• Standard Room with Access to Amusement Park + 1 access to Ferrari Land (3 adults)

Limitarea la 40 de minute pentru micul dejun. Dar având în vedere că în acest hotel este cazat un mic orășel, cred că asta este singura soluție pentru a avea un mic dejun decent. Pentru cină aveai 1 oră.......

Foarte aproape de intrarea in parc. Mic dejun diversificat. Curățenie în camără. Am fost cazați la El Paso - corpul central. Restaurantul hotelului deschis până târziu (am ajuns la masă după ora 22, când am plecat din Ferrari Land)

Sejur în aprilie 2024

• Comentariu trimis pe 27 mai 2023

a fost bine ca am vrut noi sa fie Ok, dar sa știți la ce veniți
    • Cameră triplă cu acces la parcul de distracţii (2 adulţi şi 1 copil) şi 1 intrare la Ferrari Land

sa începem cu începutul. am făcut rezervare la hotel portaventura și am fost cazați la hotel el paso. hotel vechi, murdarel dar asta e! am aflat ca suntem cazați la el paso in ziua cazării, după ce am urcat dealul cu bagajele in spate….tipic romaneste dar supriza! acum eram in Spania!am plătit ceva, am primit o camera mica, cu mobilier maro, inchisa, veche. usa de la balcon scârțâia …in fine. noi am avut mic-dejun inclus, nu am ce sa comentez. foarte bun, variat, pentru toate gusturile. foarte bine organizați și aici. îți rezervări ora și te prezentai. seara aveau și momente de distracție destinate copiilor, grădina interioară foarte frumoasa, piscina asemenea. am mâncat seara la restaurantul din hotel. mâncarea buna, era gen mănânci cât poți, adult 25 euro iar copil 12,5 euro. ce nu mi a plăcut era ca timpul era limitat, o ora. atât puteai sta la cina. a fost bine ca am vrut noi sa fie bine. dar camerele ar trebui puțin luminate, înviorate, cuvertura de pe pat cred ca era nespălată de ……ani de zile….horror.

Sejur în mai 2023

• Comentariu trimis pe 26 octombrie 2021

• Standard Room with Access to Amusement Park + 1 access to Ferrari Land (2 adults)

Frig în camere.

Sejur în octombrie 2021

• Comentariu trimis pe 24 august 2021

Bine
    • Cameră standard cu acces la parcul de distracții + 1 intrare la Ferrari Land

Nu exista frigider in camera.

Exteriorul hotelului , piscina .

Sejur în august 2021

• Comentariu trimis pe 24 iulie 2023

5,0
    Acceptabil
    • Călător singur

Am.ales.hotelul.Portaaventura si am.stat la.un alt hotel fara sa.fim.anuntati.

Parcul.de distractii.

Sejur în mai 2023

• Comentariu trimis pe 8 aprilie 2023

5,0
    Ok
    • Cameră cvadruplă cu acces la parcul de distracții (2 adulți + 2 copii) + 1 intrare la Ferrari Land

Nu am putut modifica data

Schimbarea datelor a fost imposibila

Sejur în aprilie 2023

• Comentariu trimis pe 5 noiembrie 2023

• Cameră cvadruplă cu acces la parcul de distracții (3 adulți + 1 copil) + 1 intrare la Ferrari Land

Sejur în noiembrie 2023

• Comentariu trimis pe 6 iunie 2023