2. Франція: відгуки про готелі
  3. Іль-де-Франс: відгуки про готелі
  4. Монтрей: відгуки про готелі
Франція Монтрей Дійсні відгуки про готелі від справжніх гостей

• Premiere Classe Montreuil Оцінка за відгуками: 6,2

“За такі гроші не варто очікувати чогось більшого.“

• MBA Splendide Appart - Montreuil 5 - Proche Vincennes Оцінка за відгуками: 9

“Місце розташування, ціна, умови“

• Zenao Appart'hôtels Montreuil Оцінка за відгуками: 8,8

“Комфортні чисті апартаменти, все сподобалось“

• Grand appartement proche Paris Оцінка за відгуками: 8,3

“Затишно і легко добратися громадським транспортом у центр Парижу.“

• ibis budget Paris Porte de Montreuil Оцінка за відгуками: 5,8

“Вибирала готель по відгуках і на свій бюджет. Номер був чистий, без клопів. Два білі рушники, раковина працювала добре (потрібно підняти важіль позаду неї, і тоді вода сходить добре). Фену і тапочок немає (добре взяти свої). Матрос і подушки зручні. Легкий гарний сніданок (кава,чай, какао, круасани, сир, масло, пластівці,йогур, конфітюр, яблука,апельсини, хліб,нутелла, мед) , без м'яса . Але нам було достатньо , кава смачна. Метро в 6-ти хвилинах. Ми бронювали 3-и місний номер, одне двоспальне ліжко і одне одномісне. Піднявшись у номер, ми виявили що він має тільки оде 2-х місне ліжко. На рецепції пояснили, що ці номери на реставрації. Після питання як ми маємо там спати у 3-х, нам надали ще такий же номер поруч. Дякуємо персоналу, і успіхів.“

• ibis budget Paris Porte de Montreuil Оцінка за відгуками: 5,8

“Сніданок не відповідав по багатьом критеріям подібному варіанту розміщення в інших країнах. Кімнати не провітрювались по причині відсутності такої можливості. Відсутній фен для волосся ,малий та не зручний душ. Ванна кімната без належного укомплектування аксесуарами. Розбите скло в кімнаті . Не зручна будівля.“

• Premiere Classe Montreuil Оцінка за відгуками: 6,2

“Бюджетний отель з зручним розташуванням. Великий плюс - готель огороджено, то ж достатньо безпечно залишити машину і ви маєте гарантоване місце для паркування! Щоденне прибирання в номері! Зручне розташування: від метро Mairie de Montreuil пряме сполучення з станцією Trocadéro (найкращий вид на Tour Eiffel); від станції Gallieni пряме сполучення до станції Bourse (потім 15 хв пішки до Musée du Louvre). Від готелю до обох станцій метро йти 15 хвилин. Поряд з готелем є магазин Lidl.“

• Premiere Classe Montreuil Оцінка за відгуками: 6,2

“Кожного дня прибирали , змінювали рушники і постіл . Привітний персонал. До метро 15 хв. пішій досяжності або 7хв. до маршрутки , далі на метро до центра.“

• Cosy Appart hôtel Next to Paris Оцінка за відгуками: 7,9

“Облаштування кухонного куточка-все є для приготування,розігрівання їжі,є посуд,мікрохвильова піч,чайник,кавоварка“

• Zenao Appart'hôtels Montreuil Оцінка за відгуками: 8,8

“Дуже хороший номер! Широке ліжко(чисте), власна міні кухня, і також гарна ванна кімната. Також є телевізор і балкон.“

30 найкращих готелів - Монтрей