2. Comentarii despre hoteluri în Franţa

7,6

8,8

• Comentariu trimis pe 13 martie 2024

5,0
    Sejurul a fost minunat! Am vizitat cele mai importante obiective turistice, ne-am plimbat prin oras.
    • Apartament standard

Compartimentarea lasa de dorit pentru ca nu este decomandat, iar ultima camera este foarte mic (doar un pat de o persona si cat sa inconjori patul). Apartamentul este situat la mansarda, iar scara de la etajul 5 la 6 este foarte ingusta, a fost mai dificil de urcat atat cu bagaje cat si fara. De asemenea, pe scara de la etajul 6, nu a fost lumina. Apartamentul nu a avut seif, chiar daca in descrierea de pe Booking era trecut si seiful. Apartamentul a fost foarte curat, lenjeria foarte curată. Avand in vedere ca noi am fost 3 persoane si am stat cinci nopti, am avut doar 5 prosoape de baie si 5 prosoape mai mici. Am avut calcator, dar nu am avut pe ce calca! Bucataria a fost utilata cu tot ce am avut nevoie, nu am ce obiecta. Camerele, putin cam joase, fiind la mansarda. Prin urmare, trebuia sa fim in permanenta atenti la grinzi și la tavan! In aceasta perioada, in cladire, se renoveaza unele apartamente. Astfel ca, pe scari si in lift este ceva praf. Zgomotul nu ne-a deranjat, deoarece pe parcursul zilei am vizitat orasul.

Nu am avut mic dejun. Locatia este amplasata la distanta mica de cele mai importante obiective.

Sejur în martie 2024