2. Грузія: відгуки про готелі
  3. Tbilisi Region: відгуки про помешкання для відпустки
  4. Тбілісі: відгуки про помешкання для відпустки
Грузія Тбілісі Дійсні відгуки про помешкання для відпустки від справжніх гостей

• Honeymoon Apartments in Old Tbilisi Оцінка за відгуками: 9,4

“Дуже класні апартаменти. Все продумано до дрібниць. Вид і тераса заворожують. Кухня дуже зручна, все є. Приємні вечори. Вана з великим вікном на Тбілісі, це щось. Халатики, це +. З тим що вони знаходяться в центрі і в той самий момент тиша і спокій. Якщо ви пара, яка планує приїхати у Тбілісі, вам однозначно сюди.“

• Cozy Konka Apartments Оцінка за відгуками: 9,4

“Чудове розташування, все поруч, автобусна зупинка прям біля оселі, дуже легко добратися з аеропорта, поряд супермаркет, до парку йти 5-7 хвилин. В номері є все необхідне, дуже комфортне ліжко. Ми задоволені“

• Dat Exx Apartments Оцінка за відгуками: 8,6

“Дуже затишні просторі апартаменти зі всім необхідним. Господарі привітні та йдуть назустріч в будь-яких проханнях. В наявності все- від праски і пральної машини до фену. Тільки приємні відчуття після перебування.“

• APARTMENT in TBILISI Koko Оцінка за відгуками: 9,8

“Класне приміщення, зупиняємось другий раз вже. Є мікрохвильова, холодильник, плита і посуд, кондиціонер, велике двоспальне ліжко, тепла вода. Квартира невелика і нема балкону, але затишна і нам задовільнила усі базові потреби. Раджу ❤“

• Twins Оцінка за відгуками: 9,5

“Чудова прибудинкова територія, стіл, лавки, гамак. Територія закрита по контуру, тому, якщо маєте домашніх улюбленців, дуже зручно, можна відпускати без повідка. Є все для барбекю. Гарна тераса на даху, прекрасний краєвид. Чудова та швидка комунікація з власниками апартаментів.“